Şimdi Ara

GuildWars Bilgi Deposuna Hoş Geldiniz (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
123
Cevap
2
Favori
33.004
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ark.lar bu oyunda hangi karaKter ile oynamak lazim ??zirhlari filan nasil yapiyoruz,ben oynadim aslinda ama cok bisey anlamadimmmm yardimci olunda Yeniden basliyacagim tessekürler...
  • abi oyunu aldım activite kart mart tamam abi üyelik yeri nere
  • Beyler oyundaki ismim "Dream Tr" oynayan varsa PM atsın yeni basladım bende...
  • aRk. tmm bilgi deposu cok aciklayici bilgiler var ama ilk kes oYNUorum biras daha basitte indirgeyiN bu kdr Doktor ağzi ile KONUşmayinnnn HASTA anlamaz :)zirh yapmak istiyorum ben HelP meeeeeeeeeeeeeeeeeee

• ben de oyuna başlamak istiyorum sitesi nedir teşekkürler
  • OYNAYANLAR Bİ KAÇ OYUNDAN GÖRÜNTÜLER EKLERSE İYİ OLUR BÖYLECE GRAFİKLERİNE BAKARAK OYNAYIP OYNAMAMAYA KARAR VERECEGİM
  • silkraod olmayıncada hayat geçmiyor
  • nerden indircez?
  • arkadaşalr herkesi guildimize beklerim Guild warsta suan 80 kisiyiz sadece türklerden olusmaktadir..her turlu yardımda yapılır oyunla ılgılı maddi manevi power level:) hepınızı beklıyoruz guildimize guildimmizin ismi "Turk Rebels" [TR]

The Lanet nickim budur oyuna girdiginizde Friend liste ekleyin ve online oldugumda PM atın size invite yollarim (genelde aksamaları onlineyimdir) hepinizi bekliyorum arkadaslar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0min0us -- 1 Aralık 2006; 1:33:54 >
  • yeni oyuna baslicam arkadaslar sizce deger mi?
  • yaw ben sitede hesap açma yerini bulamadım bi türlü.bilen sölesin bende başlıcam gw ye
  • www.plaync.com a gireceksin ordan bi account açacaksın. Direk kendi sitesinden alabilirsin ama biraz tuzlu.www.sendit.com dan alabilirsin. Aldığın kutudan çıkan CD Key iwww.plaync.com accountuna gireceksin boylece hesabın açılmış olacak

Bende şu anda 2. El kısmında Sıfır CD Key satıyorum bakmak isterseniz link aşşada

http://forum.donanimhaber.com/m_10848392/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hiroe -- 7 Aralık 2006; 10:20:30 >

• iyide arkadaşım oyunu kurarken cd key isito o lazım onunasıl yapacam acount almak için ben online oyun hastasıyın aten yardım edersen sevinirim
  • OYUNU NASIL ALIRIM? AYLIK ÜCRET VAR MI? OYUNU NEREDEN İNDİRECEĞİM? ACCOUNT ALACAĞIM YARDIM EDİN!

gibi konuları, başka başlıklarda defalarca anlattık, aynı sorular hala gelmeye devam ediyor, forum da arama yapmak gibi bir huyunuz yok mu?

bir kez daha burada anlatalım:

bu oyunda aylık ücret kesinlikle yok!
    bu oyunu parasız oynamanızın bir yolu yok!

oyunu almanızın bir kaç yolu vardır,

1. plaync ye üye olup web site dan cd key almak, ardından clienti indirirsiniz ve gerekli patchleri yapar daha sonrada açılan login ekranından account oluşturursunuz.
    2. oyunun clientini indirirsiniz, gerekli patchleri yaparsınız ve açılan login ekranından store a ulaşıp cd key satın alır daha sonrada account oluşturursunuz
    3. gameseek,sendit vb site lardan paket sipariş edersiniz, 1 hafta ile 4 hafta arasında değişen sürelerde paket belirttiğiniz billing adrese gelir
    4. bulunduğunuz şehirde bu tarz oyun satan bir dükkandan alabilirsiniz.

oyunu plaync den cd key aldıktan sonra indirmeniz için plaync sizi otomatikman yönlendirir. yada internet aleminin size sunduğu bir nimet olan google dan guildwars client download yada varsyasyonlarını google ın arama kutucuğuna yazıp enter a basarak ilgili linke ulaşabilirsiniz.

clienti indirip kurduktan sonra gerekli patchlerin tümünü yaparsınız.

umarım yeterli bir açıklama olmuştur.

oyun ile ilgili ekran görüntüleri ve videolar içindewww.guildwars.com u ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kharadun -- 15 Ocak 2007; 14:22:56 >

• arkadaşlar bende yeni başladım knight online de 74 lvl charım vardı sattım onu kurtuldum ko dan :D dün de nightfall yükledim ranger açtım başladım lvl 6 oldum...ama çok şey örenmem lazım bana oyunda yardım edecek arkadaşlar varsa pm atsın yada ben atayım

bu oyun çok karmaşık gibi ya
  • dün akşam D1EW4LK3R isimli arkadaşa oyun içerisinde yardım ederken bazı şeyleri farkettim ve buraya o konularla ilgili açıklama yapmak gereği gördüm;

KO ve benzeri oyunlardan GW ye geçen bazı arkadaşların düşebileceği bir durum var, sanırım oyunumuza kötü diyenlerde aynı şeyi yada benzeri başka hataları yapmışlardır. KO dan indim şehre durmu söz konusu. dalga geçmiyorum kimseyle, gayet normaldir.

oyunun mantığını anlamak çok önemli, yoksa oyundan soğur ve bilinçsize eleştiriler yapabilirsiniz. daha önce de söyledğim gibi bu oyun tamamen PvP üzerinedir. bu oyunda karşınıza çıkan iki ayrı karakter oluşturma durumu vardır, birisi PvE (yaratık keser, görev yaparsınız) ve bir diğeri PvP (maçlara, turnuvalara ve benzeri başka pvp lere bununla girersiniz).

PvE nedir?

PvE karakteriniz ile pvp yapma şansınız vardır fakat bunun için oyunu yiyip yutup sindirip tekrar kusmanız gerekir. yani ilk etapta bunu unutun, pve (role play) karakteriniz ile PvP yapmazsınız. PvE karakteriniz ile role play haritasında dolaşır, görevler yapar ve yaratık kesersiniz. lvl atlamak için şehir dışna çıkarak yaratık keserek tecrübe puanı almaya çalışmak tamamen oyundan soğutur ve oyunu bırakmanıza neden olur. çünkü yaratık keserek size gelen exp en fazla 100 civarıdır (lvl ınızdan daha yüksek yaratıkları kesmeniz gerekir ki buda çok zor). görevler yaparak tecrübe puanı kazanmanız gerekmekte, bu işin başka yolu yok! ayrıca görev yaparak yeni şehirler ve bölgeleride açarsınız haritanızda, bunun size faydası ise birazdan anlatacağım pvp karakter ile pve karakter arasındaki farkta ortaya çıkacak. yeni bölgeler açmaktaki amaç şudur, size skill öğreten bilgisyar karakterlerini o şehirlerde bulursunuz, her skill öğreten bilgisayar akrakteri tüm skilleri öğretmez, bir sonraki şehirde yada bir önceki şehirde farklı skiller olabilir. skill öğrendikçe pvp karakterde kullanacağıız skiller unlock olur (bunu ileride ayrıntılı anlatacağım). ayrıca görevleri yaaprken kestiğiniz yaratıklardan çıkan magical itemler tanımsızdır (unident) yani bunların bilmediğimiz bazı özellikleri vardır, onlari identify etmelisiniz. iyi kötü demeden hepsini identify edin çünkü pvp karakterinizde kullanacağınız silah ve zırh mod ları unlock olacaktır.

anafikir: görev yaparak lvl atlanır yaratık keserek değil, yeni şehirler ve bölgeler açın, tanımsız itemleri tanımlayın. bolca skill unlock edin.

PvP ile PvE Karakter Arasındaki Fark Nedir?

pve karaktrer ile başka bir haritada, pvp karakter ile bam başka bir haritada dolaşırısnız. pvp karakteriniz ile pve haritasına geçemezsiniz ama pve karakteriniz ile pvp haritasına geçebilrisiniz. fakat pve karakteriniz pvp yapmaya müsait değildir, üstündeki silah ve zırhların mod ları yetersiz kalır.

bir pvp karakter yaparken, size en iyi silah ve zırhları verir fakat bu silah ve zırhların mod ları yoktur, boş şekilde verir. ayrıca bu oyunda neredeyse tüm itemler karakterinizin adına göre yapılır, yani o itemi o karakterden başkası kullanamaz! pvp karakterinizin mod suz silah ve zırhalrına karakteri oluştururken mod eklersiniz, bunlarıda silah ve zırh seçme penceresinden (karakteri oluştururken görebilirsiniz). işte burada unlock olayı önem kazanıyor. pve akrakteriniz ile unlock ettiğiniz mod ları ekleyebilrisiniz o silah ve zırhlara, pve karakteri ile mod alrı nasıl aktif ediyorduk? tanımsız itemleri tanımlayarak. pve karakteriniz ile unlock ettiğiniz skilleri kullanabilirsiniz pve karakteriniz ile, yani pve de skill öğreten bilgisayar karakterlerinden öğrendiğiniz skilleri kullanabilirsiniz.

kısaca: pve ile dolaşır görev yapar unlock ederiz her şeyi, pvp karakterde ise bu unlock ettiğimiz her şeyi en iyi kombinasyonu oluşturacak şekilde kullanırız.

örnek: xxx kılıncında +30 hp veren bir özellik var diyelim ama kılıç çok kötü verdiği zarar 3-5 arası. bunu identify ettiğimizde (tanımladığmızda) pvp karakterimizdeki kılıcımıza +30 hp veren özellik ekleyebiliriz.

umarım biraz daha anlaşılır olmuştur.

• quote:

Orjinalden alıntı: D1EW4LK3R

arkadaşlar bende yeni başladım knight online de 74 lvl charım vardı sattım onu kurtuldum ko dan :D dün de nightfall yükledim ranger açtım başladım lvl 6 oldum...ama çok şey örenmem lazım bana oyunda yardım edecek arkadaşlar varsa pm atsın yada ben atayım

bu oyun çok karmaşık gibi ya

oyun ilk başta karmaşık geliyor evet normaldir.bende 2 sene wow oynadıktan sonra başladım baya bir garipsedim.ama ilerdedikçe oynadıkça tadına varıyorsun.sadece biraz vakit ayırman lazım.

kharadun arkadaşımız gayet güzel şekilde anlatmış.fazla söze gerek yok KO ile ve WoW ile kıyaslanmayacak kadar güzel bir oyun GW.oyun dinamiklerini PvPnin oluşturmasıda cabası muhteşem bir denge var ama D/A buildi biraz avantajlı geldi.
  • KOl dan gelmek istiorm GW ye ama vericeim paraya değer mi bilmek istiyorum
  • gw güzel ve sürükleyicidir . bence deger ...
  • halen bilgi alamadik nasil zirh YAPilir nasil sİLah alinir YOOOK Off offffffffffff birazda ha basit kOnusun tmm mi

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.