Şimdi Ara

Guild Wars/Hesap ve İçerik Pazarı (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
195
Cevap
6
Favori
11.591
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hesap 26 level norn warrior bulunuyor.Uygun fiyattan vereceğim.35 Tl ye bırakırım.Email ve her türlü bilgi verilecektir.
    Ayrıntılı bilgi için pm atınız.Takas düşünebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi epiglota -- 22 Aralık 2014; 17:01:30 >
  • Satışa devam arkadaşlar+++
  • hesap değilde cd key satan varsa alabilirim
  • hesap halen duruyor arkadşalar fiyat gayet uygun 35 tL referanslarıma bakabilirsiniz?
  • steamde 30 tl bakiyem kaldı. onunla bir adet boş gw2 hesabınızı takas etmek istiyorum. ilgilenenler özelden yazarsa sevinirim. saygılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Burak.Şahin -- 2 Ocak 2015; 1:48:17 >
  • Pm gönderdim.
  • Alınık gw2 hesabı arıyorum hızlı dönüş yapıcam hemen almak istiyorum
  • elimde boş sayılabilecek hesap bulunuyor 35 tl te veya değerinde bir oyunla takas edebilirim.
  • Arkadaşlar Twilight veya Eternity almayı düşünüyorum, elinde olan varsa fiyatıyla birlikte beni bi bilgilendirsin.
  • arkadaşlar bir arkadaşım için guild wars 2 hesabı arıyorum içi boş olacak 35tl lik bir steam oyunu alacağız karşılığında.

fakat ödemeyi şubatın 7sinde yapabilirim 2005 üyesiyim referanslarım var. güvenilir arkadaşlar biz ödeme yapana kadar hesabı tamamen devir etmeselerde olur.
  • boş veya içinde elementalist karakter olan hesap alınır. iletişim için pm veya alıntı yapın.
  • 1 HESAP 4 80 LVL KARAKTER LEGENDERY SKİNLER SUNRİES TWİLİGHT ASCENDED ITEMLER MALZEMELER TL OLARAK TEKLIFLERI OZELDEN YAPABILIRSINIZ

1 80 NÖRN WARİOR KOMPLE ZERKTİR VE ASCENDED OLARAK DİZİLİDİR SUNRİES VE TWİLİGHT LEGENDER SKİNLERİ MEVCUTTUR
    2 80 HUMAN GUARDININ ASCENDED SETLERİ TANK OLARAK DIZILMISTIR MALZEMELER KOMPLE POWER TOUGNES VİTALİTY SEKLINDEDIR 60 AGONY MEVCUTTUR 1
    3 80 CHAR ELEMENTALIST BALANS OLARAK AYARLANMISTIR EGZOTIK SETLERI ASCENDED TAKILARI VARDIR
    4 80 HUMAN SEVIYEDE MESMER
    5 SU AN OKCU KASMAKTAYIM ODA YARI YOLU GECMISTIR :)
    HESAPTA ASCENDED ITEMLERI MEVCUTTUR BOLT OF DAMASK VB ...
    İSTEGINZ GIBI DEGISTIREBILRSNZ ITEMLERI DEPOSU YAN CARLARI ASCENDED YUZUKLERLE DOLUDUR + DROGONITLER FULDUR
    COMANDER TAGI MEVCUTTUR
    LEGENDARY SİLAH SKİNLERİ VARDIR SUNRİES VE TWİLİGHT
    7200 ANCHIMENT I VARDIR VE HERGUN ARTMAKTADIR 200 E YAKIN LAUREL VARDIR
    HESABIMI GUVENLIK ACISINDAN ELDEN TESLIM EDECEGIM HER IKI TARAFINDA KAFASINDA SORU ISARETI KALMASIN DIYE MAIL ADRESI VE CD KEYINE KADAR VERILECEKTIR
    SEAFARERsREST SERVERINDEDIR

UYGUN TEKLIFLERE CEVAP VERILECEKTIR OYUN ILE TAKAS YOKTUR

• Elimde kullanmadığım 1 hesap var.

Yaklaşık 1 ay önce almıştım oyun pek sarmadı satmak istiyorum. Gandara'da 80 level ranger ve 40 gold var içinde. Fiyat 40 TL. İlgilenenler ÖM dan ulaşabilirler.
  • GW2 Desolation serverinde içi boş olabilir 30 tl ye hesap arıyorum yardımlarınız için tesekkur ederim
  • kardeş bende boş digital deluxe hesap var satmayı düşünüyorum istediğin fiyata çekebilirim ilgilenirsen cevaplarsan sevinirim
  • 1000 Gold satın almak istiyorum satan varsa bana pm atabilir mi?
  • alındı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zaris -- 8 Şubat 2015; 1:29:24 >
  • alınık uygun fiyata gw2 hesabı arıyorum boş olması tercihimdir.
  • Alınık EU Guild Wars 2 Gold
    uygun satanlar ulaşabnilir
  • ANDREI kullanıcısına yanıt
    Alınık gw2 hesabı arıyorum uygun fiyattan.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.