Şimdi Ara

Guild Wars/Hesap ve İçerik Pazarı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
195
Cevap
6
Favori
11.590
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar.Artık oynayamayacağım için gw2 acc mi satıyorum.İçinde 3 adet 80 lvl karakter vardır.Ranger,mesmer,necromanger, 20 gold kadar parası var.NEcromanger oynadığım için üstü full turuncu itemle dizili yani elit diğerlerininde üstü başı iyi sayılır hepsi oynanılabilecek durumda.İsteyen olursa buyrun arayım konuşalım.Yada mail adresime mail atınız.Teşekkürler.Tel:0539 660 6991 Mail:fecirbey@yahoo.com
  • quote:

Orijinalden alıntı: footsie

3 adet 80 karakter bulunmaktadır oyun sarmadı o yüzden oynamıyorum.
    Main char guardian üstünde legendery moot ve ghastly grinding shield 3.5k lowest sell fiyatı ve serverda suan 3 adet satılıktır.
    aynı zamanda deep galical sky adlı boya da vardır resimleride eklicem.
    oyun sonu contentleri acıktır. 152 slot inventory vardır mainde.

http://i61.tinypic.com/2dl4t4.jpg

http://i62.tinypic.com/9syyw1.jpg

http://i62.tinypic.com/25yum2q.jpg

http://i57.tinypic.com/addl7d.jpg

http://i57.tinypic.com/25jauyt.jpg

http://i58.tinypic.com/300seno.jpg

Uygun bir fiyata vericem ilgilenen arkadaşlar burdan mesaj atabilir...

günceldir fiyatı düşürdüm , bundan ucuz leg itemli hesap bulmak zor

• Satılık Guild Wars hesabı Seafarer Rest

Merhaba arkadaşlar

*Guild wars2 hesabımı satıyorum.Account Seafarer Rest serverındadır.
    *Hesabın içinde 100 gem 7 gold bulunuyor.
    *Ayrıca 500 gemlik alınmış 1 adet medium Armor set (krytan) ve 1 adet Noel'e özel çıkan gemle alınan Outfit vardır.(Mad king Outfit)(Tüm karaterler kullanabilir.Account Bound)
    *Ayrıca kullanılmamış 6 adet Experience Booster İnfluence paketide bulunuyor.
    *1 tanesi 125 gem olan Black lion Chest Keyler den 6 adet bulunuyor.

resimleri ekliyorum
    Hesap tüm bilgileri ile verilecektir.

Bu Hesap için Yalnızca 40 TL istiyorum.
     [sizer]Guild Wars/Hesap ve İçerik Pazarı [sizer]Guild Wars/Hesap ve İçerik Pazarı [sizer]Guild Wars/Hesap ve İçerik Pazarı [sizer]Guild Wars/Hesap ve İçerik Pazarı

• quote:

Orijinalden alıntı: epiglota

Satılık Guild Wars hesabı Seafarer Rest

Merhaba arkadaşlar

*Guild wars2 hesabımı satıyorum.Account Seafarer Rest serverındadır.
    *Hesabın içinde 100 gem 7 gold bulunuyor.
    *Ayrıca 500 gemlik alınmış 1 adet medium Armor set (krytan) ve 1 adet Noel'e özel çıkan gemle alınan Outfit vardır.(Mad king Outfit)(Tüm karaterler kullanabilir.Account Bound)
    *Ayrıca kullanılmamış 6 adet Experience Booster İnfluence paketide bulunuyor.
    *1 tanesi 125 gem olan Black lion Chest Keyler den 6 adet bulunuyor.

resimleri ekliyorum
    Hesap tüm bilgileri ile verilecektir.

Bu Hesap için Yalnızca 40 TL istiyorum.
     [sizer]Guild Wars/Hesap ve İçerik Pazarı [sizer]Guild Wars/Hesap ve İçerik Pazarı [sizer]Guild Wars/Hesap ve İçerik Pazarı [sizer]Guild Wars/Hesap ve İçerik Pazarı

Günceldirrrr ++++

• merhaba karakterim gandara serverindadır

•Hesapta 80 lwl thief vardır.
    •Toplamda 500 gold tan fazla harcanmıştır.
    •Armor seti full ascended tir. Traveler Rune vardır
    •Back item ve 4 takı ascended tir.
    •Karakterin üzerinde suan 70 gold var bankada ıvır zıvırlarla beraber 100 goldu rahat geçer.
    •400.000 karma ve 40 laurel duruyor.

hesaba 65 tl istiyorum ödeme işinide pmden konuşabiliriz.

edit:ss ekliyeceğim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Uçanayı -- 26 Temmuz 2014; 23:23:56 >
  • yapmayın etmeyin çok ucuza hatta ölü fiyata satıyprsunuz emeklerinize yazık.Tamam trde fazla oynıyan yokta gidin yabancı forumlarda satın ama değerinde satın.paypalla ödeme alır skypedan halledersiniz. Ascended set olup 30-40 liraya hesap satılmaz gözünüzün yağını yiyim oynanıgınız zamana yazık.

100 gold 8 dolar ordan hesap edin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • boş/dolu hesap arıyorum. ilgilenenler pm atsın lütfen
  • Guild wars 2 hesabım DayZ(gift)'e karşılık takas olur. Oyun kutuludur bu arada istanbul avrupa yakasında oturanlarla elden teslimde yapabilirim farketmez. İçerisinde 80 warrior ve bir kaç karakter daha var 80 olmayan. Parası, karması vs güzel. Ama daha cok yeni başlıcak kişiler için ucuza gelsin diye takas ediyorum. Normalde 100 lira oyun, DayZ ilse 65 lira küsür. Ama olsun oynamıyorum nasılsa boşa durmasın. PM bekliyorum.
  • elimde içinde 80 lvl warrior ve full itemi olan hesap var. 150 gold mevcut. 390 gem mevcut. ayrıca ascalon ve twilight arbor dundeon setlerini alabilceke kadar token mevcut. ilgilenirseniz FİYAT 50 TL dir. serial mail şifre hepsi verilcektir. Transfer Akbank banka hesabına havale ile gerçekleşicektir.
     [sizer]Guild Wars/Hesap ve İçerik Pazarı [sizer]Guild Wars/Hesap ve İçerik Pazarı [sizer]Guild Wars/Hesap ve İçerik Pazarı

• Merhaba, boş/dolu hesap arıyorum. Dolu hesap olacaksa seafarers restte olmalı.
  • Heroes of Newerth (3050 altın) Path of Exile (500 puan) Warface (5200 kredi) elimde kod olarak bulunuyor gw2 yle takaslamak isterseniz pm atarsınız hepsi 50 dolar değerinde kodlardır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Meraxes -- 13 Ağustos 2014; 12:11:22 >
  • Elimde Gw2 ''DIGITAL DELUXE EDITON'' hesap bulunmakta. 2 senedir duruyor. Oynamaya zamanım yok. Deneme amaçlı 3-4 tane karakter mevcut isterseniz hepsini silip istediğiniz serverı seçebilirsiniz. Nakit para veya her türlü takasa açıktır. 70 Lira olarak düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KuraiSan

Elimde Gw2 ''DIGITAL DELUXE EDITON'' hesap bulunmakta. 2 senedir duruyor. Oynamaya zamanım yok. Deneme amaçlı 3-4 tane karakter mevcut isterseniz hepsini silip istediğiniz serverı seçebilirsiniz. Nakit para veya her türlü takasa açıktır. 70 Lira olarak düşünüyorum.

50 olsa olmaz mı kardeş 70 fazla gibi ?

edit:80 yazmışım .s

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AvPtBaranUtku -- 10 Ağustos 2014; 17:34:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BeV16

elimde içinde 80 lvl warrior ve full itemi olan hesap var. 150 gold mevcut. 390 gem mevcut. ayrıca ascalon ve twilight arbor dundeon setlerini alabilceke kadar token mevcut. ilgilenirseniz FİYAT 50 TL dir. serial mail şifre hepsi verilcektir. Transfer Akbank banka hesabına havale ile gerçekleşicektir.
     [sizer]Guild Wars/Hesap ve İçerik Pazarı [sizer]Guild Wars/Hesap ve İçerik Pazarı [sizer]Guild Wars/Hesap ve İçerik Pazarı

hocam karakter seafer rest swsinde mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: KuraiSan

Elimde Gw2 ''DIGITAL DELUXE EDITON'' hesap bulunmakta. 2 senedir duruyor. Oynamaya zamanım yok. Deneme amaçlı 3-4 tane karakter mevcut isterseniz hepsini silip istediğiniz serverı seçebilirsiniz. Nakit para veya her türlü takasa açıktır. 70 Lira olarak düşünüyorum.

Bu satmıyor ayak yapıyor inanmayın.
  • seafarers restte boş dolu hesap alınır
  • yukarı
  • boş hesap arıyorum beyler uygun fiyata vericek olan ulaşsın
  • 150 tl'ye league of legends hesabımı satmak yerine takasla vericem guild wars 2+bi teklifiniz varsa açığım her türlü teklife
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.