Şimdi Ara

Guild Wars 2 [ÇIKIŞ: 28 Ağustos] (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.799
Cevap
6
Favori
98.578
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bakın oyunu oynamadan ön yargıyla cevaplar yazıyorsunuz ve bu çok yanlış.O kıyafetler vb. GuildWars 2 dede olucak.Bu kıyafetler oyunun ortamını asla bozmuyor.Tam tersine dahada neşelendirip , renklendirip eğlenceli hale getiriyor.O kıyafetler boşu boşuna koyulmuyor siteye.Mesela gösterdiğiniz kıyafet bir festival için konulmuştu.İsteyen sonra giymeye devam etti.Hellowen kıyafetleri GuildWars 2 çıkmadan önceki son Hellowen festivali için Ncsoft tarafından özel olarak yapılıp satışa sunuldu.Kurzick ve Luxon kıyafetleri oyundaki tarafınıza göre giyersiniz ve hangi allianceda olduğunuzu temsil eder.Aynı şekilde White Mantel ve diğer kıyafette bunun içindir.Bu kıyafetlerin hepsi oyunu rengarenk hale getirdiler.Çok daha güzel oldu.Kendi karakterinle aynı görünüşte bir kişiye ana şehirlerden birinde rastlamak çok düşük bir ihtimal.
  • Oyunu oynamadığımı nereden çıkardın çok merak ettim,eleştirdim diye mi?
    Balkabağı,kardanadam kostümleri vs event süresince giyildiği zaman atmosfere katkı sağlıyor,renklendiriyor falan buna katılıyorum zaten o tür kostümler yerine takım elbise türü koydum yukarıdaki mesajımda.
    Ama özel bir zamanın dışında herkeste zırh varken takım elbiseli/smokinli oyuncular görmek tekrar ediyorum bana göre atmosferi bozuyor.
    Kıyafeterin asıl konulma amacıda ticaridir,bu tür kostümler P2P oyunlarda nadirdir ama neredeyse her FTP oyunda vardır..

Not:Hellowen değil Halloween
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yazuach

Bakın oyunu oynamadan ön yargıyla cevaplar yazıyorsunuz ve bu çok yanlış.O kıyafetler vb. GuildWars 2 dede olucak.Bu kıyafetler oyunun ortamını asla bozmuyor.Tam tersine dahada neşelendirip , renklendirip eğlenceli hale getiriyor.O kıyafetler boşu boşuna koyulmuyor siteye.Mesela gösterdiğiniz kıyafet bir festival için konulmuştu.İsteyen sonra giymeye devam etti.Hellowen kıyafetleri GuildWars 2 çıkmadan önceki son Hellowen festivali için Ncsoft tarafından özel olarak yapılıp satışa sunuldu.Kurzick ve Luxon kıyafetleri oyundaki tarafınıza göre giyersiniz ve hangi allianceda olduğunuzu temsil eder.Aynı şekilde White Mantel ve diğer kıyafette bunun içindir.Bu kıyafetlerin hepsi oyunu rengarenk hale getirdiler.Çok daha güzel oldu.Kendi karakterinle aynı görünüşte bir kişiye ana şehirlerden birinde rastlamak çok düşük bir ihtimal.

Guild Wars 2 de karşılıklı ırklar yok dimi WoW daki gibi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Talonmaster

Oyunu oynamadığımı nereden çıkardın çok merak ettim,eleştirdim diye mi?
    Balkabağı,kardanadam kostümleri vs event süresince giyildiği zaman atmosfere katkı sağlıyor,renklendiriyor falan buna katılıyorum zaten o tür kostümler yerine takım elbise türü koydum yukarıdaki mesajımda.
    Ama özel bir zamanın dışında herkeste zırh varken takım elbiseli/smokinli oyuncular görmek tekrar ediyorum bana göre atmosferi bozuyor.
    Kıyafeterin asıl konulma amacıda ticaridir,bu tür kostümler P2P oyunlarda nadirdir ama neredeyse her FTP oyunda vardır..

Oyunu oynamadığını oyunu bilmemenden çıkarıyorum.O kıyafetler sadece tek başına olduğunda ve şehirlerde giyilebiliniyor.Pvp vb. durumlarda o kıyafetler görünmez.Çok merak ettim eğer bu oyun mmoRPg ise gerçek hayatı ele alırsak normal zamanlardada kasıntı karakterlerle abartılı abartılı zırhlarlamı dolaşıyoruz...Ki bu P2P oyunlarda nadirdir lafınada çok güldüm.Gidip biraz araştır bakayım WoW'da yokmu...Aion'da yokmu...Ki bu oyunlar üstüne üstlük P2P.Yani adamlar zaten para kazanıolar.Ama GuildWars B2P.Sormak istiyorum.Adamlar oyundan aylık ücret almadan nası gelir elde edicekler oyundan?Sattıkları şeylerde hiçbir ek özellik getirmeyen oyuncunun seçimine bırakılmış sadece görsellik için itemler.Kusur bulmak için bakmayın oyunlara lütfen ya.
    "Role Play" demek sanal dünyada bir hayat yaşıyormuşcasına o karaktere bürünmektir.Sen o hayatta kendini sadece o kasıntı zırhlarla elinde sürekli silahla canavar peşinde koşarken görüyorsun yani hmm...O takım elbise smokin olayına gelirsek.O olay atmosferi neden bozsun.Lord Of The Rings filmlerini birdaha izlemeni öneririm.Orta dünyayı bile bozmayan bu kıyafetler acaba bu atmosferi neden bozar...
    _____________________________________________________________________________

quote:

Orijinalden alıntı: YouR@ck

quote:

Bakın oyunu oynamadan ön yargıyla cevaplar yazıyorsunuz ve bu çok yanlış.O kıyafetler vb. GuildWars 2 dede olucak.Bu kıyafetler oyunun ortamını asla bozmuyor.Tam tersine dahada neşelendirip , renklendirip eğlenceli hale getiriyor.O kıyafetler boşu boşuna koyulmuyor siteye.Mesela gösterdiğiniz kıyafet bir festival için konulmuştu.İsteyen sonra giymeye devam etti.Hellowen kıyafetleri GuildWars 2 çıkmadan önceki son Hellowen festivali için Ncsoft tarafından özel olarak yapılıp satışa sunuldu.Kurzick ve Luxon kıyafetleri oyundaki tarafınıza göre giyersiniz ve hangi allianceda olduğunuzu temsil eder.Aynı şekilde White Mantel ve diğer kıyafette bunun içindir.Bu kıyafetlerin hepsi oyunu rengarenk hale getirdiler.Çok daha güzel oldu.Kendi karakterinle aynı görünüşte bir kişiye ana şehirlerden birinde rastlamak çok düşük bir ihtimal.

Guild Wars 2 de karşılıklı ırklar yok dimi WoW daki gibi ?

Bak ilk sayfada bir rehber hazırlanmış.O kadar emek harcanmış.En azından göz ucuyla bakmayı deneseniz orda tanıtılan ırkları görürdünüz.Orda herşey açıklanmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nepheth -- 27 Kasım 2010; 18:51:21 >

• Mekanlar süper ya..

Bu arada demin videolara bakarken gördüm (bu video değil) bu sefer oyunda 8 skill kullanmak zorunda değiliz sanırım. F1 F2 diye ilerliyordu ikinci barda.

Edit: Character creation;

Nasıl bir yön izleyeceğimizi oyuna başlarken seçmek güzel de ırklardaki level sınırlamasını anlayamadım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Quirah -- 27 Kasım 2010; 19:23:08 >

• quote:

quote:

Oyunu oynamadığını oyunu bilmemenden çıkarıyorum.O kıyafetler sadece tek başına olduğunda ve şehirlerde giyilebiliniyor.Pvp vb. durumlarda o kıyafetler görünmez.Çok merak ettim eğer bu oyun mmoRPg ise gerçek hayatı ele alırsak normal zamanlardada kasıntı karakterlerle abartılı abartılı zırhlarlamı dolaşıyoruz...Ki bu P2P oyunlarda nadirdir lafınada çok güldüm.Gidip biraz araştır bakayım WoW'da yokmu...Aion'da yokmu...Ki bu oyunlar üstüne üstlük P2P.Yani adamlar zaten para kazanıolar.Ama GuildWars B2P.Sormak istiyorum.Adamlar oyundan aylık ücret almadan nası gelir elde edicekler oyundan?Sattıkları şeylerde hiçbir ek özellik getirmeyen oyuncunun seçimine bırakılmış sadece görsellik için itemler.Kusur bulmak için bakmayın oyunlara lütfen ya.
    "Role Play" demek sanal dünyada bir hayat yaşıyormuşcasına o karaktere bürünmektir.Sen o hayatta kendini sadece o kasıntı zırhlarla elinde sürekli silahla canavar peşinde koşarken görüyorsun yani hmm...O takım elbise smokin olayına gelirsek.O olay atmosferi neden bozsun.Lord Of The Rings filmlerini birdaha izlemeni öneririm.Orta dünyayı bile bozmayan bu kıyafetler acaba bu atmosferi neden bozar...

''Şu tip oyunun atmosferini bozacak(bana göre en azından) kostümler olmasa bence daha iyi olurdu''

Şu cümleden oyunu bilmediğimi nasıl çıkardın?
    Dikkat edersen P2P oyunlarda hiç yoktur demedim nadirdir dedim,NCSoft oyunu olan Aion u tarafsız bir örnek gibi buraya yazmana çok güldüm,Vanguard,Darkfall,Conan ve Warhammer gibi P2P oyunlara bir bak,hiç takım elbise gözüme çarpmadı.
    Oyunu sevmiş,zevkle oynamış olabilirsin ama bu oyunun kusursuz olduğu anlamına gelmez.Gelir elde etmek için oyunun atmosferini bozmalarına gerek yok.Benim eleştirdiğim takım elbise/smokin kostümleri..
    Elbette zırhın dışında kimse başka birşey giymesin demiyorum ama giydikleri o döneme uygun olmalı bana göre aşağıdaki gibi bir kıyafeti şehirde zırhlı insanların arasında kim giyse göze batmaz.
     Guild Wars 2 [ÇIKIŞ: 28 Ağustos]

Guild Wars evreninden bahsedip Lotr filmlerinde giydiklerinden bahsetmen ilginç,aralarında nasıl bir bağlantı kurduğunu merak ettim..

• quote:

quote:

quote:

''Şu tip oyunun atmosferini bozacak(bana göre en azından) kostümler olmasa bence daha iyi olurdu''

Şu cümleden oyunu bilmediğimi nasıl çıkardın?
    Dikkat edersen P2P oyunlarda hiç yoktur demedim nadirdir dedim,NCSoft oyunu olan Aion u tarafsız bir örnek gibi buraya yazmana çok güldüm,Vanguard,Darkfall,Conan ve Warhammer gibi P2P oyunlara bir bak,hiç takım elbise gözüme çarpmadı.
    Oyunu sevmiş,zevkle oynamış olabilirsin ama bu oyunun kusursuz olduğu anlamına gelmez.Gelir elde etmek için oyunun atmosferini bozmalarına gerek yok.Benim eleştirdiğim takım elbise/smokin kostümleri..
    Elbette zırhın dışında kimse başka birşey giymesin demiyorum ama giydikleri o döneme uygun olmalı bana göre aşağıdaki gibi bir kıyafeti şehirde zırhlı insanların arasında kim giyse göze batmaz.
     Guild Wars 2 [ÇIKIŞ: 28 Ağustos]

Guild Wars evreninden bahsedip Lotr filmlerinde giydiklerinden bahsetmen ilginç,aralarında nasıl bir bağlantı kurduğunu merak ettim..

Ben orda Aion dışında WoW'danda bahsettim bu bir.İkincisi Anlatamıyorum galiba ama bir oyun çıkıyor.Sen o oyunu cüzi bir miktara satın alıyorsun.Bi daha para ödemiyorsun.Aylık ücret yok.F2P oyunlar gibi saçma sapan p2w sistemi yok.Hmm...Çok merak ediyorum bu şirket bu oyunu neden çıkarıyor acaba...Ki o söylediğin oyunlarıda Darkfall hariç uzun süre oynadım.Aynı sistem uzun bi süre boyunca Vanguard'da da kullanıldı.Aionu örnek vermemin nedeni Aionun P2p GuildWars'ın ise B2P olmasıydı.Örnek verdiğin diğer iki oyundan bir tanesi beş para etmez hala bug dolu bir oyun.Diğeri yani Warhammer'a lafım yok halada oynuyorum.
    Sana bi sorum var ve cevap vermeni istiyorum.Gidip WoW'daki gibi saçma sapan bir binek,bir pet vs gibi olaylara aylık ücret yanında dünyanın parasınımı yatırmayı tercih edersin.Yoksa oyuna tamamen renk getiren bu sayede oyuncuların çok nadir birbirine benzemesini saglayan ve çoğu oyuncuya göre çok güzel olan oyuna gerçekten bambaşka bir hava katan bu kıyafetleremi para yatırmayı istersin.
    Bu arada sürekli oyunu oynayıp oynamadığımı nerden biliosun diyorsun ya.O kadar merak ettimki söylede bilelim bakalım.Oynadıysan hangi karakterlere yoğunlaştın?Hangi buildleri kullandın?Genellikle hangi discritlerdeydin?Hangi paketleri bitirdin?Hangi guildde bulundun?Rank kaçtı?Hangi armoru kullanıodun?Hangi silah vardı?Hangi dungeonlara girdin?End Game silahlarında neler seçtin?
    quote:

O zaman böyle düşünüosan adamlar oyuna p2w sistemide eklesinler tamam...

Bu arada bu postumada cevap ver.Başka cevap yazmıyıcam sana.İsteyen oynar...isteyen oynamaz...Sonra gelicekler konu kirletiyorlar diye yine postları silicekler saçma saçma.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nepheth -- 27 Kasım 2010; 20:56:26 >

• @BelieveMe ırklardaki level olayı şöyle olabilir;Demo olduğu için oynanabilir ırklar belli level aralığında.Human seçersen 1-10 level arasını oynuyorsundur.Charr seçiersen 45-50 level arasını oynuyorsundur.
  • Alıntı çok dolmasın böyle yazıyorum;

Aion örneğini zaten yapımcısı olan firma Guild Wars'un dağıtıcısı olduğu geçiyorum.Evet WoW örneğini gördüm nadir(Seyrek, az bulunur) dememde bu yüzden,yoksa hiçbir P2P oyunda yok derdim.Evet oyun cuzi bir fiyata ve firmanında bir yerden para kazanması lazım ama sanmıyorum ki smokin kostümü koymasalar batarlar..Batacak bile olsalar yukarıda örneğini verdiğim türden bir kıyafet olsa hiç bu tartışma yaşanmayacaktı..
    Beş para etmez demişsin örnek verdiğim oyuna,sırf bu bile bu yazıyı boşuna yazdığımın bir göstergesi ama neyse..
    Soruna gelirsek,önce şunu belirtmek istiyorum WoW daki petlerin geliri hayır kurumlarına gitmektedir,GW daki ise firmanın kasasına.Cevap olarak ise kostüm eğer benim yukarıda örneğini verdiğim bir tarzda ise kostüme yok smokin tarzında ise pet/mount cart curt a para veririm.
    Oyunu oynayışıma gelirsek ben nereden anladığını sordum sorumu tekrar yeniliyorum,oyunu eleştirdiğim oyunu oynamadığım anlamına gelmez.Birde açığımı yakamak amacıyla itemlerimi vs sormuşsun (akşam akşam iyi güldüm),gerçekten yıllar önce oynadığım oyunun buildini itemini yazmamı beklemiyorsun sanırım?Oynamamış bile olsam sanırım internetten kolayca bir build bulup buraya yazabilirdim, değil mi?
    Kıyafetlerin asıl amacı ticari diye başlayan cümleye gülmüşsün,hangi kısmına olduğunu anlayamadım bir yandanda adamlar nereden para kazanacak diye sorduğun için..
    Cevap aladığım için tekrar soruyorum Guild Wars evreninden bahsederken neden Lotr örneği verme ihtiyacı duydun?İkisindede büyü falan var diye mi?

Son olarak oyuna renk katmak,oyuncuların birbirine benzemesi için astronot kıyafeti ve Elvis'in sahne kostümü gibi kıyafetlerinde eklenmesini ister misin?

Not:Eğer bu konu daha fazla uzayacaksa pm atıver,burada konuyu kirletiyoruz..

• GW oynadım oyun kasarken cok kopuk gerçi kasmadanda pvp yapabiliyorsunuz hazır karakterlerle ama skill item olmuyordu

hatta okadar kopukki oyun npclerle pt kurabiliyorsunuz :D

yoksa mükemmel tam bilmemekle beraber sonraki patchler eklentilerle değişti biraz

(ben para vermedim sonra :D ama çevremden gördüm)

GW 2 daha çok oyuncu ile etkileşimli olacak gibi ırkta ondan cıkmış olabilir

ama pvp zaten çok çeşitli güzeldi o konuda sorun olmaz

birde bağlantısı kötü olan elektirği neti kopan denemesin 30 45 dk lık görevlerde pat gittimi hadi baştan :D (bırakmama bir nedende buydu )

Gw 2 güzel ama benim cidden hoşuma gitti umarım 1 deki bu eksiler yoktu

bu arada bu aptal firma almadan önce oynamıştım ben oyunu değişiklikler varsa yazdıklarımı kale almayın

ilk çıktığı sıralar almıştım oyunu

• Martin Kenstein ''Hello my fellow Guild Wars 2 enthusiasts. As a little Christmas present - we will show you folks a new profession in January. Spread the word.'' 5. Meslek Geliyor

Kaynak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Phylian -- 23 Aralık 2010; 11:36:27 >
  • Cleric sınıfından bi karakter duyurulacaktır büyük ihtimalle.
  • Daha yapımcılardan bi duyuru olmasada yüksek sesli bi dedikodu olarak Dervish sınıfının Paladin adıyla oyuna eklenebileceği konuşuluyor.Ben Ritualist'inde gelmesinden yanayım ama gelmiyicek büyük ihtimalle
  • http://www.mmorpg.com/showFeature.cfm/loadFeature/4856/page/1

En iyi MMO sitelerinden MMORPG.com'un yaptığı ankette %42 gibi büyük bir oranla "2011'in en çok beklenen oyunu" seçildi.

Guild Wars 2 42.0%
    Star Wars: The Old Republic 28.4%
    Rift 16.2%
    TERA 10.0%
    DC Universe Online 3.3%
  • Oyunda Karakter skilleri cok hosuma gitti gorsel olarak ve kullanma alanı olarak cok iyi skiller var

elemantalist e PHONEIX
    necromancer de ise GRASPING DEAD skillerini cok begendim bu skillerin pvp de asiri onemli olacagi kesin

ama Necromancer in tum skilleri guzel ins yakın zamanda beta lara baslanır ve oynarız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XantoR -- 6 Ocak 2011; 21:52:30 >
  • http://www.oyungezer.com.tr/index.php?option=com_content&view=article&id=3942&catid=125:highlight

OGZ ve Guild Wars 2 röportajı.

quote:

Ücretlendirme planı nedir? Oyun inanılmaz güzel görünüyor ve korkunç bir emek olduğu ortada. Aylık ücret sistemine dönecek misiniz?

Kesinlikle hayır. İlk oyundaki planı sürdürüyoruz. Oyunu satın aldıktan sonra aylık ücret ödemeden oynayabiliyorsunuz.

• Bence çikmadan eskidi....
    Çok beklettiler ve çok yalin bir oyun sürücekler piyasaya muhtemelen aceleye getirip hatalarla dolu bir şekilde çikicak.(Bkz:AoC)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZuhalteR

Bence çikmadan eskidi....
    Çok beklettiler ve çok yalin bir oyun sürücekler piyasaya muhtemelen aceleye getirip hatalarla dolu bir şekilde çikicak.(Bkz:AoC)

Eskidi dediğin oyun daha kaç ay önce en iyi mmorpg seçildi.Şuan en çok beklenen mmorpg dünyada.Ve bu oyunu ArenaNet yapıyor.Afedersin ama nereye çok beklettiler merak ettim.Oyun 2 sene önce duyuruldu daha.Ne eskimesi?Ne oyunlar var yıllarca bekliosun anca çıkıyor.Ki o zaman bile bekleyenlerinden bişey kaybetmiyor.GuildWars2 mi kaybedicek?Güldürmeyin beni
  • oynıyacağım ilk ve tek b2p oyun olacak
  • aynen bekliorum ilk kez bi b2p oyun oynucam heycanla bekliyoruz :D
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.