Şimdi Ara

Guild Wars 2 [ÇIKIŞ: 28 Ağustos] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.799
Cevap
6
Favori
98.578
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: aseref

Oyunun hedef şekli diğer mmorpg'lere göre çok farklı. Az'da olsa insana non target hissi veriyor.

Non-target ile normal klasik tarz sistem arasındaki farkı öğrenemeyeceksin dimi?

Butterfly Sword da öleydi dimi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BelieveMe

Bunun şerefine yüksek kaliteli Charr gameplay videosu

Hay maşallah ne güzel bir tonardo o yav.

Bu da yukarıdaki videonun birinci bölümü;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Juvixted -- 21 Ağustos 2010; 1:15:21 >

• quote:

Singleplayer bi RPG oyunundan pekte farklı gelmedi bana hiç player göremedim dolayısıyla pvp de yok. İlginç.

• GW yi oynamıştım, kuzenlede bu oyunu 1 yıldır bekliyoruz.Çıksada oynasak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dersah.

quote:

Singleplayer bi RPG oyunundan pekte farklı gelmedi bana hiç player göremedim dolayısıyla pvp de yok. İlginç.

Adam zaten demo oynuyor videonun başlangıcında yazmış, artı adam pvp area kısmında değil quest kısmından giriş yapmış etrafta insan olmaması doğal

• quote:

quote:

Yalnız koyduğum video beta videosu falan değil farkındasın dimi?

• quote:

quote:

quote:

Yalnız koyduğum video beta videosu falan değil farkındasın dimi?

Beta videosu falan değil derken ?

• quote:

Ve Guild Wars 2 Gamescom fuarının Online Oyun kategorisindeki kazananı

WoW'a karşı ilk başarısını almış oldu böylece. Fuarda dikkat çeken T.E.R.A, World of Warcraft: Cataclysm ve Star Wars: The Old Republic vardı.
    http://bolumsonucanavari.com/Haberler-iste_Gamescomun_Kazananlari_Guncelleme-8687.htm

WoW Killer geliyor

her çıkan iri kıyım oyunu wow killer die çıkartıyolar sonra fısss wow u bu duruma getiren player kalitesi kimse buna bakmıyor. gecende bi dünya arkadaşım yeni ex.patch uğruna yeniden wow a başladı. warcraft 1-2-3 herkes bilir en dandik pc de oyun cayır cayır kasmadan oynamak mümkündü wow online de aynı izden geliyor ne olursa olsun en çok önem verdikleri oynama kalitesi. henüz bu kaliteyi kıran veya kıracak bir oyun yok. ııı GW mw anlamam kolay değil wow u geçebilmek.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dersah

Beta değil tanıtım videosu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Juvixted

quote:

Orijinalden alıntı: Dersah

Beta değil tanıtım videosu.

He anlaşıldı o zaman : )
  • Gamestop'da oyunun çıkış tarihi 2 Kasım 2010 olarak listelenmiş. Ancak resmi değil, ki betanın bu yılın sonunda oyunun 2011'de çıkacağı duyurulduğunu düşününce hiç resmi değil :P

http://www.gamestop.com/Catalog/ProductDetails.aspx?product_id=75863
  • inşallah 2 kasım 2010 dur çıkış tarihi
  • http://kotaku.com/5619863/forty+five-minutes-as-a-bunny+loving-guild-wars-2-necromancer

Oyun grafiksel açıdan harikaymış. Bağımlılık yapıyormuş, PAX'ta da oynayası gelmiş adamın.
    Ayrıca Gamescom'da oynadığı en iyi oyun demosu GW2'nin demosuymuş.

Off Off beta mı başlar oyun mu çıkar ne yaparsanız yapın artık

• quote:

Orijinalden alıntı: Chakır

quote:

Ve Guild Wars 2 Gamescom fuarının Online Oyun kategorisindeki kazananı

WoW'a karşı ilk başarısını almış oldu böylece. Fuarda dikkat çeken T.E.R.A, World of Warcraft: Cataclysm ve Star Wars: The Old Republic vardı.
    http://bolumsonucanavari.com/Haberler-iste_Gamescomun_Kazananlari_Guncelleme-8687.htm

WoW Killer geliyor

her çıkan iri kıyım oyunu wow killer die çıkartıyolar sonra fısss wow u bu duruma getiren player kalitesi kimse buna bakmıyor. gecende bi dünya arkadaşım yeni ex.patch uğruna yeniden wow a başladı. warcraft 1-2-3 herkes bilir en dandik pc de oyun cayır cayır kasmadan oynamak mümkündü wow online de aynı izden geliyor ne olursa olsun en çok önem verdikleri oynama kalitesi. henüz bu kaliteyi kıran veya kıracak bir oyun yok. ııı GW mw anlamam kolay değil wow u geçebilmek.

Oyun konusunda biraz sizi genç ve cahil gördüm sevgili arkadaşım. Oyun demek sadece türk oyuncular demek değil. GW'yi avrupa ve amerikada çok fazla insan oynuyor. Gw daha düşük sistem ve çok daha güzel grafikleriyle mükemmel bir oyun keyfi yaşatıyor oyuncuya. Gw satışta wowa yaklaşmış en büyük isimlerden birisi. Hatta yaklaşmış tek isim. Uzak doğuda wow oyuncusu bukadar çok olmasa ( Uzak doğuluların oyun anlayışı FARM dan geçiyor. Buda zaten o yüzden wowun orada çok sevilmesini sağlıyor) Gw satışta wowada geçmiş durumda. Önce araştırma ya oyunu gör oyna hoş sen oynasanda bu oyuna enfazla 2 saat dayanabilirsin. Wow kötü oyundur demiyorum ama artık çocuk kitlelerine hitap ediyor. İyice oyunun suyunu çıkardı blizzard ve çıkarmaya devam ediyor. Şuan oynayan oyuncu yaş ortalamasının 18-19 ( ortalama diyorum bak. Oyun içinde 12-13 yaşında okadar çok oyuncu varki )
    Oyunun bir süre daha devam edeceğini gösteriyor.

Senin anlamadığın Gw oyunu zaten Wow oyununun pabucunu dama attı bile. Fakat oyun türkiyede tutmadı Nedenide oyunda Farm olmaması. Daha çok zeka ve strateji olması. Bizim ülkemizdeki oyuncuların çoğu KO dan gelme insanlar. Sabahtan akşama kadar aynı yaratık etrafında döndur. Gw'de yok. Neyse tartışmanın anlamı yok. Bugun bütün MMOsitelerinde en çok tıklanma ve araştırma Gw2 birinci sırada.

http://www.mmorpg.com/

"Most popular games ve voted games" Bunlara bir bakın bakalım kim ne oynuyor. İnternet kafelerde her ekranda gördüğünüz oyunu değil, dünyanın ne oynadığı görün.

• Level cap 80 olarak belirlenmiş.

Ayrıca oyunda her seviye atlamak için harcanan zaman eşit olacakmış.1 leveldan 2 levela geçerken ne kadar zaman harcıyorsak 79'dan 80'e geçerkende o kadar zaman harcayacakmışız.Bu olaydaki amaç için "Biz herkesin Guild Wars 2′yi oynayabilmesini istiyoruz, çünkü oyunumuz eğlenceli ve keyifli. Kafamızda yerleşmiş olan diğer MMO’lardaki gibi yavaş yavaş ilerleme, yavaş gelişim bize göre değil. Çünkü oyun dünyamız her zaman değişen ve dinamik bir dünya ki içeriği tekrar tekrar oynayabilirsiniz!" diyor Isiah Cartwright.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Juvixted -- 11 Eylül 2010; 3:16:40 >
  • Oyun çıkmasada inş beta testleri en yakın zamanda başlanır.Çıktığı gün orijinalini alacağım bir oyundur kendileri :)
  • Bu oyunu gelecek yaz kesin alacağımBu arada Beta testler ayın 20sinde başlıyormuş(NCsofttan mail geldi :S) 5000 üyelik verilecekmiş ama çoktan bitmiştir sanırım ben alamadımDoğrumudur bilmiyorum ama gönderen support@ncsoft.com gibi bir mail adresiydi

Sanırım oyunla beraber yeni bir pc almam gerekli
  • quote:

Orijinalden alıntı: PaRTy_TiMe

Bu oyunu gelecek yaz kesin alacağımBu arada Beta testler ayın 20sinde başlıyormuş(NCsofttan mail geldi :S) 5000 üyelik verilecekmiş ama çoktan bitmiştir sanırım ben alamadımDoğrumudur bilmiyorum ama gönderen support@ncsoft.com gibi bir mail adresiydi

Sanırım oyunla beraber yeni bir pc almam gerekli

Aynı durumdayız
    Videoyu izlerken nasıl hayran kaldım anlatamam.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.