Şimdi Ara

Guild Wars 2 [ÇIKIŞ: 28 Ağustos] (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.799
Cevap
6
Favori
98.578
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: [T]hree[N]amed

DVD Fiyatı Tahminen Nedir ? 30 - 40 - 50 ?

90
  • quote:

Orijinalden alıntı: BelieveMe

quote:

90

Ohhşş Pahalıymış Yaw

• Guild Wars'ı oynayıp özellikle o missionların içinde kendini kaybedip o güzel pvpsinde mest olsaydın sende gözün kapalı o parayı verirdin GW2'ye
  • quote:

quote:

quote:

90

Ohhşş Pahalıymış Yaw

Çoğu yeni oyunla aynı fiyat?

• quote:

quote:

quote:

quote:

90

Ohhşş Pahalıymış Yaw

Çoğu yeni oyunla aynı fiyat?

Evet Haklısın Ama Bana Göre Bir Anda 90TL Vermek Biraz Zor :) Ama İçeriğe Göre Fiyatı Çok Uygun Ama Oynayamıycam Sanırım

• Uzun Süredir Beklediğim Benimde Tek Mmorpg Allah Kısmet Ederse Kesin Alıcam Ayrıca Betadada Oyundayım.
  • quote:

Closed alpha and beta testing to begin this year on Guild Wars 2

Guild Wars 2 [ÇIKIŞ: 28 Ağustos]

ArenaNet has said closed alpha beta testing for Guild Wars 2 will happen this year.

According to an official Q&A, “the feedback from these tests will determine when we will do public beta tests and ship the game.”

However, don’t get too overly excited just yet. According to ArenaNet’s Regina Buenaobra: “The existence of friends and family closed alpha and closed beta this year has changed nothing about the release date. The release date continues to be: when the game is ready.”

Still, that good news.

Tahmin ettiğim gibi. Önceden söylenene göre beta 2010'un sonlarında oyun ise 2011'in ilk çeyreğinde çıkacaktı. Şimdi bu haberi yayınlatıyorlarsa 2011'in sonlarına doğru çıkacak demektir GW2.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Quirah -- 13 Şubat 2011; 0:14:51 >

• quote:

quote:

Closed alpha and beta testing to begin this year on Guild Wars 2

ArenaNet has said closed alpha beta testing for Guild Wars 2 will happen this year.

According to an official Q&A, “the feedback from these tests will determine when we will do public beta tests and ship the game.”

However, don’t get too overly excited just yet. According to ArenaNet’s Regina Buenaobra: “The existence of friends and family closed alpha and closed beta this year has changed nothing about the release date. The release date continues to be: when the game is ready.”

Still, that good news.

Tahmin ettiğim gibi. Önceden söylenene göre beta 2010'un sonlarında oyun ise 2011'in ilk çeyreğinde çıkacaktı. Şimdi bu haberi yayınlatıyorlarsa 2011'in sonlarına doğru çıkacak demektir GW2.

2011 Sonu mu Nasıl Dayancazzzzz

• Sadece tahmin. Erken de çıkar.
  • quote:

Sadece tahmin. Erken de çıkar.

Keşke şaka yaptık deyip bi anda tüm classları verip piyasaya sürseler Umarım yanılırız ve daha erken çıkar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lymitshn -- 13 Şubat 2011; 21:22:49 >
  • kalpten giderim
  • Yada Asura ırkını çıkartsalar..keşke..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Talonmaster

Yada Asura ırkını çıkartsalar..keşke..

Neden ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Talonmaster

Yada Asura ırkını çıkartsalar..keşke..

Ben de oyunun atmosferine yakışmadığını düşünerek çıkartmalarını istiyorum ama hiç gerçekleşmeyecek bir istek bu.
  • Hem kısa boylu ırkları pek sevmiyorum cüceler hariç,hemde bir animeden fırlamış gibi duruyorlar
  • İlk oyunda Eye Of The North paketiyle birlikte hikayeye çok büyük bir katkıları var.İlk oyundaki görevleri yapınca gerçekten o ırkı o kadar çok seviyorsunuz ki .Ben şahsen açmayı düşünüyorum oyun çıkınca.
    @Juvixted
    Oyunun atmosferine yakışmama gibi bişey olması mantıksız olur.Çünkü ilk oyunda hikayedeki yerleri gerçekten çok güzel.Adamlar sağlam lore yapıyor.Yani çoktan atmosfere uyum sağladılar bile .Benim ırklar açıklanamdan önce oyuna katılmasını en çok istediğim üç ırktan birisiydi.Üçünüde kattılar gerçi ve iyide oldu.Biraz araştırırsanız hikayesi gerçektenten güzel bir ırk.

• quote:

Orijinalden alıntı: Yazuach

İlk oyunda Eye Of The North paketiyle birlikte hikayeye çok büyük bir katkıları var.İlk oyundaki görevleri yapınca gerçekten o ırkı o kadar çok seviyorsunuz ki .Ben şahsen açmayı düşünüyorum oyun çıkınca.
    @Juvixted
    Oyunun atmosferine yakışmama gibi bişey olması mantıksız olur.Çünkü ilk oyunda hikayedeki yerleri gerçekten çok güzel.Adamlar sağlam lore yapıyor.Yani çoktan atmosfere uyum sağladılar bile .Benim ırklar açıklanamdan önce oyuna katılmasını en çok istediğim üç ırktan birisiydi.Üçünüde kattılar gerçi ve iyide oldu.Biraz araştırırsanız hikayesi gerçektenten güzel bir ırk.

İlk oyunun bütün paketlerini oynamadığım için böyle bir blgim yoktu.Teşekkürler fakat yinede Talonmaster'la aynı görüşteyim.Özellikle kısa boylu olmaları beni onlardan uzaklaştırıyor.

• Selamlar,
    Şimdi bunları
    -Sylvari, Norn, -Charr, -Asura, -Human,

Diğer oyunlarda bildiğimiz elf ork human dwarf gibi birşey mi?

Mesela ben charr alıp Necromanser yada elementalist olabiliyor muyum?

Birde Bu oyun b2p mi yani ben normal mağazadan oyun alır gibi alıp yükleyip oynayabilecek miyim? Aylık ödemeli mi olcak ?

Bunlar belli mi?

Birde çıkış tarihi hakknda tahmini ne zaman?
  • quote:

Orijinalden alıntı: FaLkenAuGe

Selamlar,
    Şimdi bunları
    -Sylvari, Norn, -Charr, -Asura, -Human,

Diğer oyunlarda bildiğimiz elf ork human dwarf gibi birşey mi?

Mesela ben charr alıp Necromanser yada elementalist olabiliyor muyum?

Birde Bu oyun b2p mi yani ben normal mağazadan oyun alır gibi alıp yükleyip oynayabilecek miyim? Aylık ödemeli mi olcak ?

Bunlar belli mi?

Birde çıkış tarihi hakknda tahmini ne zaman?

sen öl yazasım geldi sana.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.