Şimdi Ara

Guild Wars 2 ANAKONU (SORU - CEVAP /TARTISMA) (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
941
Cevap
7
Favori
38.332
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Sillien

Anlıyorum bu yaptığınız bir varsayımmı? değil ise yanıtınız için çok teşekkür ederim ve öyle ise kendi yaptıkları açıklamada bir kere almanız yeterli türünden açıklama olmuş okumuşsunuzdur umarım , iyi günler

Firmanın yaptığı o açıklama Heart of thorns ek paketi ve ana oyun için geçerli. Yani orada deniyor ki. Ek paket olan heart of thorns u almanız yeterli, ana oyunda içinde diyor. Mesela 2 sene sonraki ek paketi kapsamıyor bu açıklama. Şu an bu ek paketi alın oyunun tüm imkanlarından yararlanacaksınız. Ta ki 2-3 sene sonra başka bir ek paket çıkana kadar.Bu 2-3 sene içinde firma senden başka para istemeyecek. Umarım anlatabilmişimdir.

< Bu mesaj 18.9.15 tarihinde kaybolan verilerden kurtarılmıştır >
  • Benim şöyle bir sorum olucak saçmaysa da cahilliğime verin, bu oyun metin2 ye mi daha yakın diablo 3 e mi, hikaye ilerleme vs açısından

• Beyler bende oyunu F2P olarak indirdim Mesmer açtım 10 lv yaptım.Dediğiniz gibi lv aldıkça açılacak kısıtlamalar var diye f2p makul geldi fakat
    Shop'u açıp karakterime item alayım dedim Oda ne Merchantı kullanabilmem için accountu upgrade etmem gerekiyor? Bu f2p oyuncu için ÖLÜMCÜL bir kısıtlama hadi chatti leveldi haritaydı neysede
    Shop'a eşya koyup eşya alamama kısıtlaması nedir arkadaşım? Aionda bu yüzden f2p tutmamıştı Şimdi sadece Shopta eşya çekebilmek adına Para yatırmak istemiyorum:S İnş level düşük diye böyledir Yoksa 80 leveldede durum böylemi?

• Hocam okuduğum kadarıyla f2p eylül başı olmuş oyun , zaten satın almayı gerektiren bir oyunu f2p yapmışlar deneyebilmemiz için , satın almak yine gerekiyor yani süresiz deneme sürümü gibi bu

• Sillien S kullanıcısına yanıt
    23 Ekim'de çıkacak olan Heart Of Thorns pakedine ve şu andaki diğer tüm içeriklere sahip olacasın 50 doları verince.Gelecek dlcler bedava olmayacak, mmorpg bu sonuçta yeni paketler çıktıkça onlara para vereceksin.Tabi paketler arası gelecek tüm içeriklere ücretsiz ulaşacaksın dlc'den kastın o ise.
  • şuan f2p olarak indiriyorum. oyunu öğrendikten sonra eğer seversem almayı düşünüyorum. o zaman sadece en son çıkan ek paketi alacağım değil mi 50 dolardı sanırım fiyatı. onun dışında almam gereken birşey var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Santiago Munez

şuan f2p olarak indiriyorum. oyunu öğrendikten sonra eğer seversem almayı düşünüyorum. o zaman sadece en son çıkan ek paketi alacağım değil mi 50 dolardı sanırım fiyatı. onun dışında almam gereken birşey var mı ?

Evet, F2P indirip, HoT'u alman yeterli olacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rockz

quote:

şuan f2p olarak indiriyorum. oyunu öğrendikten sonra eğer seversem almayı düşünüyorum. o zaman sadece en son çıkan ek paketi alacağım değil mi 50 dolardı sanırım fiyatı. onun dışında almam gereken birşey var mı ?

hocam peki hangi server'da başlayıp hangisi kalabalık.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: rockz

quote:

hocam peki hangi server'da başlayıp hangisi kalabalık.

Gandara da bir çok türk vardı. Ancak son zamanlarda bayağı giden oldu.

Gandara iyidir yine de.

• oyuna başladım f2p olarak eşyaların çoğunu satamıyorum engelli galiba. hangi eşya işe yarar onuda bilmiyorum o yüzden çanta dolunca yok ediyorum yada yakında npc varsa satıyorum ucuz ucuz. birkaç eşyayı sattım ama paramı alamıyorum bitane npc'ye gitmem lazım ama haritada bulamadım daha. 14 levelim oyunu 0'dan öğrenmek için erken tabi biliyorum ama level atlaması kolay görevler sıkıcı değil hariteda durmadan yeni eventler çıkıyor o açıdan sevdim. yardım edecek arkadaşları bekliyorum gandara'da nord ranger oynuyorum
  • Beyler ben bu oyunu oynamayı düşünüyorum fakat Heroic Edition 40 tl'yken Heart of Thorns 95 tl. Bu ikisi arasındaki fark nedir acaba ?
  • MG07 kullanıcısına yanıt
    Oyunun kendisi f2p şu anda, Heart of Thorns ek paketi.Direk HoT alırsanız hem ek paketi almış olur hem de f2p'de olan bazı kısıtlamaları kaldırmış olursunuz.
  • oyunda yeniyim acikcasi biraz karmasik gözüktü, hangi server yeni baslayanlar icin iyidir ? Bir de beraber oynamak isteyen 18 yas üstü arkadaslar varsa yesillendirsinler. ( Yas 25 )
  • merhaba. konuyu hortlatıyorum ama 1 haftadır yeniden başladım. 45 lvl warrior'um! Gandara serverda! Türk guild arıyorum. yardımcı olacak.Oyunda yol gösterecek.
  • Oyun için başlangıç seviyesinde bir Video çekmeyi düşünüyor musun? @DoricoDH

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mr.Ask M kullanıcısına yanıt
    Bayadır girmiyorum ama çekebilrim kapsamı tam olarak ne olsun
  • 1 yıl önce baya oynamıştım ve bırakmıştım. şimdi tekrar başlıyorum ama sadece pvp kasacağım. pvp ve wvw girme levelını sınırlandırmışlar galiba wvw 60 level ama pvp levelı kaç acaba, bilgniz var mı?
  • Pvo leveli tahminimce daha azdır.
    Oyuna girmedim google autch kaybettiğim için girersem sizden önce tam bilgilendirme yaparım.

• Hocam yardımcı olayım:

Eğer ücretsiz hesaptan oynuyorsanız, pvp 3. levelde wvw 60. levelde açılır.

Eğer Hearth of Thrones ya da Standart Edition hesaptan oynuyorsanız pvp ve wvw 2. leveldan itibaren açılıyor (portaldan geçerek gitmeniz lazım), sol üstteki wvw ve pvp kısayollarının açılması için 22 levela kadar beklemeniz lazım(portaldan geçmeden direkt ışınlanmak için gerekli).

Başka sorularınız olursa yine yardımcı olabilirim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheUlas

Hocam yardımcı olayım:

Eğer ücretsiz hesaptan oynuyorsanız, pvp 3. levelde wvw 60. levelde açılır.

Eğer Hearth of Thrones ya da Standart Edition hesaptan oynuyorsanız pvp ve wvw 2. leveldan itibaren açılıyor (portaldan geçerek gitmeniz lazım), sol üstteki wvw ve pvp kısayollarının açılması için 22 levela kadar beklemeniz lazım(portaldan geçmeden direkt ışınlanmak için gerekli).

Başka sorularınız olursa yine yardımcı olabilirim :)

teşekkürler, ihtiyacım olan 3. level o zaman :D

• 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.