Şimdi Ara

Guild Wars 2 ANAKONU (SORU - CEVAP /TARTISMA) (20. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
941
Cevap
7
Favori
38.301
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni başladım warrior seçtim ama oldukça zorlanıyorum.
    Sağ tık ile işaretlediğim yere gidememek aynı şekilde seçtiğim hedefe gidememek öldürüyor beni.
    Bunun ayarı var mı acaba?
  • Elimde 3 tane satılık gw2 hesabı bulunmaktadır. Her birinin fiyatı 25 TL dir. İyi oyunlar
  • Şu Twitwilight crafting şöle bırakıyorum.

• Şunuda bırakıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DoricoDH -- 9 Eylül 2015; 3:16:35 >
  • Torn Warrior kasmaya başladım. En büyük düşman tavşanlar şu anda. Uçan tekme atıyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dünden beri oynuyorum, şu an 16 levelım pek bi şey öğrenemedim daha :)
    mesela bu +2 str falan filan dalgası nerden veriliyo falan hiçbi bilgim yok

sizin söylemek istediğiniz bi şey var mı? şunu şöyle, bunu böyle yap daha iyi olur vs. önerilere açığım :D
  • Power + Precision statlı itemleri giymeye çalışın veya alın level kasarken.60 küsurlarda 3. bir stat daha ekleniyor onu da Ferocity seçin.Kısaca power tüm skillerinizin damageini arttırıyor, precision: crit şansı ve ferocity: crit damage.Bunun dışında Condition damage diye bir stat var buda sürekli vuran, dot tarzı skillerinizin damageini arttırır.Geri kalan statların hepsi defansif, H > Equipment kısmından bakabilirsiniz statların ne işe yaradığına ayrıntılı olarak.

Gittiğiniz haritaları %100 tamamlamaya çalışın, yolda gördüğünüz eventları yapın.Eğer levelınız bir sonraki haritaya yetmiyorsa, önceki yaptığınız harita levelında başka bir harita yapın.Diğer ırkların şehirlerine giderek diğer haritalara geçebilirsiniz (Mesela 16 levelmışsınız; 15-25 haritalarında bayağı bir zorlanırsınız.O yüzden yaptığınız ırkın 1-10 haritası dışında başka bir ırkın 1-10 haritasını yaparak birkaç level daha alabilirsiniz)

Son olarak kendiniz stat vermiyorsunuz +2 str gibi, level alınca otomatik statlarınız artıyor ve geri kalanı gear'dan ve bazı pasif traitlerden geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Worm Holes

Arkadaşlar bugün deneme amaçlı oyunu indirdim oyun gayet keyifli gözüktü ilk izlenim olarak.
    Laptop kullanıyorum. 8gb ram,i5 4200,gtx 860m ekran kartı var. Fhd panelim var.

Bu oyun aşırı sistem özelliği bir oyun mu ?
    Skyrim, chvalry gibi oyunları oynuyordum 78-80 derecelerde ayarlarına pek dokunmazdım.
    Bu oyunda ise 1920-1080'de ve ayarları normalken pc 95-99 derecelere çıktı ayarları kıstığım halde 85-89 civarındaydı anlamadım pek. Düşük ayarlarda bile bu kadar çok ısıncağını tahmin etmemiştim. Fps atlaması olmadı ama bu kadar ısınması ürküttü.

Oyunun optimizasyonu ilk gündem beri biraz sorunlu ama mmorpg sonuçta ve aşırı dinamik bir dünyası var oyunun o yüzden zorluyor.

Laptop x550jx mi bu arada merak ettim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyuna başlamak istiyorum fiyatı nedir ne zaman indirime girer kimsenin hesabını almak istemiyorum mesaj falan atmazsanız sevinirim
  • Merhaba arkadaşların yarın guild wars 2 almayı düşünüyorum, sistemim pek iyi değil

Sistemim :

Intel i5 2430m 2.40ghz
    4gb ram
    Nvidia geforce gt520mx

Med-High arası kaç fps alırım? Şimdiden teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: LiveStorm-TR

Oyuna başlamak istiyorum fiyatı nedir ne zaman indirime girer kimsenin hesabını almak istemiyorum mesaj falan atmazsanız sevinirim

Heart of thorns ek paketi için şu an en iyi fiyat playstore da 125 tl . Ttnet faturasına da yansıtabiliyorsunuz taksitleri. Oyunu almak isterseniz sadece bu ek paketi almanız yeterli, ana oyun içinde ek paketin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WeiLucas

Merhaba arkadaşların yarın guild wars 2 almayı düşünüyorum, sistemim pek iyi değil

Sistemim :

Intel i5 2430m 2.40ghz
    4gb ram
    Nvidia geforce gt520mx

Med-High arası kaç fps alırım? Şimdiden teşekkürler...

Fps değerlerini bilmem ama pve ve pvp de sorun yaşamazsın büyük ihtimal ama wvw de sorun yaşarsın. Onda da biraz ayarları kısarsın, idare edersin gibi.
  • Teşekkür ettim.

@janjanahmet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WeiLucas -- 13 Eylül 2015; 22:22:38 >
  • Bu arada hangi server'da oynamalıyım? Bir öneriniz var mı?
  • arkadaşlar başlamayı düşünüyorum fakat aklıma takılan birşey var , 49.90 dolar ı verdiğimizde gelecek olan bütün dlc ve expansion lara ücretsiz sahip olabilecekmiyiz? haziranın 25 inde yaptıkları bir açıklamada :we plan to offer all of the prior expansions, the core game, and the latest expansion for one single purchase price , öyle olduğu söylenmiş KESİN bilgisi olan paylaşabilirmi
  • Sillien S kullanıcısına yanıt
    ben tam bilmiyorum oyunu bıraktım hesabı arkadaşa verdim.ama yeni expansion geliyor.oda paralı ama gem ile satılırsa ilk paketi alıp para kasıp geme çevirirsin oradan alırsın.
  • yanlış anladın hocam , tamam bunu almam yeterli şimdilik ama ilerde bir expansion daha . çıktığında onuda satın almamı isteyecekmi 49.90 dolara?

< Bu mesaj 18.9.15 tarihinde kaybolan verilerden kurtarılmıştır >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sillien

yanlış anladın hocam , tamam bunu almam yeterli şimdilik ama ilerde bir expansion daha . çıktığında onuda satın almamı isteyecekmi 49.90 dolara?

Ama şimdi şöyle bir şey var. Bu firma ek paketlerden de para almayacaksa nasıl para kazanacaklar. Bu ilk ek paket ve 3 yıl sonra geldi. Bir daha ki ek paket te muhtemel 2-3 sene içinde gelir. 2-3 senede bir de 50 dolar vermek çok değil herhalde diye düşünüyorum. İstersen tabi ki almazsın ama o zamanda ek paket ile gelecek yeniliklerden faydalanamazsınız.

• Başlık güncellendi, banner ve link eklendi.
    Konuyu güncel tutmak için ilk mesaja rehberler, bilgiler vb. ekleyebilirsiniz @DoricoDH

• Anlıyorum bu yaptığınız bir varsayımmı? değil ise yanıtınız için çok teşekkür ederim ve öyle ise kendi yaptıkları açıklamada bir kere almanız yeterli türünden açıklama olmuş okumuşsunuzdur umarım , iyi günler

• 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.