Şimdi Ara

Guild Anatolia [ANAKONU] // AFFLICTION

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
2
Favori
4.083
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Merhaba arkadaşlar. 2 Kasım 2015'de kurduğumuz ekibe yeni arkadaşlar aramaya başladık. Sadece oyun oynayacak değil sohbet edecek insanlar arıyoruz.

Guild Sayfası : https://www.pathofexile.com/guild/profile/297203

Onu bunu küçümseyerek, alay veya hakaret edenleri guild'den anında şutladığım gibi forumdan da bu davranışlara kalkışanları, azimle şikayet edeceğim. Lütfen duyarlı ve anlayışlı olalım.

Düşük Lv. unique itemlerle dolu 5 adet Guild Stash'imiz bulunmaktadır.

Alım için level veya yaş sınırı yok. Ekleyin beraber oynayalım.
    Hızlı kasmanıza, boss kesmenize ve item dizmenize yardımcı olalım.

Kurucu ; https://steamcommunity.com/id/ismailcetin Oyuniçi ; MyEyesOnYou Discord ; @ismail94

Tag : [>>TURK<<]
    Alım : Devam ediyor (01/01/2024)
    Discord : iptal

Guild Sistemi Hakkında Faydalı Bilgiler
    • Guild oyuncuların daha rahat organize olmalarını ve iletişim kurmalarını sağlayan ekip sistemidir.
    • Guilddeki oyuncular chat penceresinde guild chat seçeneğini aktif ederek guilddeki tüm oyunculara yazabilir.
    • Chat ekranında guilde yazmak için yazının önüne & koyulması gerekmektedir.
    • Guild girebilmek için hangi ligde olduğunuzun önemi yoktur. Standart,Darkshrine,Talisman vs. Hepsi ortak.
    • Karakteriniz guilde giremez ,hesabınız guilde girer. Her karakterde aynı guildde olursunuz.
    • Guildlerde üç farklı rütbe düzeyi vardır; Leaders,Officers,Players.
    • Üyeler guildin web sayfasından guilde bağış yapabilir.
    • Üyenin yaptığı bağış lider tarafından kabul edilirse, üye 3 aylığına guildden atılamaz olur.
    • Üyenin yaptığı bağış lider tarafından kabul edilmezse, puanlar üyenin hesabına geri yatar.
    • Guildlerin üyelere açık stash (depo) bulunabilir. Tüm üyeler kullanabilir. Ortaktır (Sayfa başı 5 dolar)
    • Guildlerde guild tag (ön ek) bulunabilir. Tüm chat ekranlarında geçerlidir. Nickinizin başına eklenir.
    • Guild kapasiteleri 30 ile başlar 250'ye kadar çıkabilir. (Kişi başı 1 dolar ile yükseltilir)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oKsyqeN -- 1 Ocak 2024; 16:54:23 >

• alım varmı ?
  • {silindi}

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oKsyqeN -- 11 Aralık 2016; 18:32:7 >
  • Pekala özelden ulaşıyorum sana o halde.
  • Ne zamandır başlamayı düşünüyordum ama tek başıma zor olur diye düşündüğümden hiç cesaret edememiştim. Alımlar devam ediyorsa 1-2 gün içinde aranıza katılmak isterim
  • EKle oyundan Roces 25 oldum :D
  • Bende oyunda yeniyim aranıza katılmam için ne yapmam gerekiyor ?
  • {silindi}

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oKsyqeN -- 11 Aralık 2016; 18:31:32 >
  • beyler ikinize de arkadaşlık isteği gönderdim steam firefighter
    yeni başladım oyuna 60lvl ranger oldumi yalan yalnış gidiyorum oyun içi hesap rudekaiser char ismi sskm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi imperial crusader -- 9 Ocak 2016; 20:14:41 >
  • {silindi}

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oKsyqeN -- 11 Aralık 2016; 18:31:17 >
  • guildinize gelmek istiyorum çok fazla süre oyunu tek oynadım yarım yamalak. Artık sohbet ede ede oynamak istiyorum. :)
  • Başarılar dilerim. Türk guildlerinin gelişmesi sevindirici
  • Şu an bir Türk guildindeyim ancak oynayan 1-2 kişi.

Sizde kaç kişi online oynayan var? Birde sohbet nasıl?
  • 2 gün önce girdim. Oyunda yeniyim. Guildde herkes çok yardımcı oluyor.Sorularıma cevap veriyorlar. Herkezi bekleriz. Güzel bir ortam var. Nick: InsomniumFerum
  • Guildde ortalama kaç kişi online oluyor akşamları. Ve muhabbet nasıl
  • s.a iyi akşamlar alım varsa benide alırmısınız yaşım 33 yeni başladım
  • Gogıla poe anadolu, poe anatolia gibi sözcükler yazınca bizim konumuz başta çıkıyormuş, herdaim gelen gidenimiz çok oluyor. Forumdanda gelmek isteyene yeni ligdede varız, fullüz ama yer açıyoruz iletişime geçin. Biraz öne çıksın şu konu bakalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oKsyqeN

Gogıla poe anadolu, poe anatolia gibi sözcükler yazınca bizim konumuz başta çıkıyormuş, herdaim gelen gidenimiz çok oluyor. Forumdanda gelmek isteyene yeni ligdede varız, fullüz ama yer açıyoruz iletişime geçin. Biraz öne çıksın şu konu bakalım.
    Selamlar,

" kesisjack " mümkünse eklemenizi rica ederim.

Kolay gelsin.
  • Bende katılabilirim yeriniz varsa. Eve gidince ekleyeyim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Guilde katılmak istiyorum eğer hala alım varsa :) IGN: Kondolann

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Senzafiné -- 15 Aralık 2018; 16:20:0 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.