Şimdi Ara

Güçlü Havalı Tabanca Tüfek (6.5mm) Önerisi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.900
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • internet yerli yabancı forumları okuduğumda
    4.5mm için genelde 130-17 metre ama zayıf saçma rüzgar direnci nedeniyle tercih edilmiyormus
    5.5mm genelde en çok tercih edilen 80-130metre arası etkili sacma
    6.5mm büyük av (tavsan vb) için tercih edilen 40-80 metre aras en etkili tufekler miş.
    not:Turkiyede avlanmak yasak kanunu biliyorum.!!!

ben 6.5mm Havalı Tüfek almak istiyorum.Varmı Kullanan veya bir tanıdığı kullanan?

• Yüksek kalibre arıyorsan yıl içinde 7.62 ve 9mm'ler çıkacak. Onların dışında 6.35 istersen Hatsan BT65 yada Gladius işini görür.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 7.62 mm nin en iyi fiyat performans ürünü:http://www.pyramydair.com/s/m/Sam_Yang_Recluse_Air_Rifle/2501/4996
  • Hatsan mod 125 yaylilar içinde en güçlülerden biri

• 7.62 ve 9mm modeller ic piyasaya surulmez. Sanirim arkadas karaboa ve herculesden bahsediyor. Memlekette max 6.35 cikar guc istiyorsan pcplerde 6.35 bt65 biraz daha dusuk performansli ama stabil bir pcp at 44 alinabilir fiyati da uygundur.

Yaylilarda hatsanin tum agir toplari alinabilir ama benim sana tavsiyem paran varsa mod 135 qe al guc biraz dusuk isabet o denli yuksek ve atislari maximum stabilitede agirligi ve kurmasi dezavantaji

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gazisletme -- 22 Mart 2016; 18:56:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: JakSocket

Yüksek kalibre arıyorsan yıl içinde 7.62 ve 9mm'ler çıkacak. Onların dışında 6.35 istersen Hatsan BT65 yada Gladius işini görür.

Cikti mi ?

• 7.62 ve 9mm Türkiyede yasak dolayısı ile alamassınız. Güç istiyorsanız Hatsanın Hercules veya Predator modellerine bakınız.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.