Şimdi Ara

Güç Yüzükleri dizisi Amazon Prime Video’da izlenme rekoru kırdı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
2
Favori
3.264
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Icerigi cop dolu oldugu icin ismen lotr’in kirmasi normal. Sahsen izlemedim. Onceden nasil batirdiklarini gormek icin izleyecektim ama o sahte superfan videosu ve imdb’de 6’nin asagisinda olan puan ve yorumlarin hepsini silip bol keseden 10/10 basanlarinkini birakinca baslamamak en iyisiydi. 1 milyar butce diyip at uzerinde gitmeyi gectim adamlar elfleri bildigin sacma salak tiplere sokmuslar. Hele o amerikan trasli siyahi elf

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vain kullanıcısına yanıt
    Ben tv de dolby vision izledim.mükemmel bir deneyim.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Eşcinsel zenci elf yok mu? Bugünlerde çok popüler. Yoksa tutmaz  

• Biyturs_OnSr kullanıcısına yanıt

Hangi aksiyon,daha bir aksiyon göremedik.

• Çok büyük bir beklentisizlik içerisinde izledim. Ona rağmen akmadı dizi.

Siyahi elfleri net olarak beğenmedim. Element uydurmuşlar.

Bir sonraki adımda gay /lezbiyen karakter gördüğümde diziyi bırakırım.

Ne ırkçıyım ne de homofobik, her platformda zorla dayatılmasından fenalık geldi.

• Dizide siyahi elf yok arkadaşlar. Arondir oynayan kişi hispanik. İtirazınız var ise hispanik elf olmaz demeniz lazım.

• Galadriele in orkun kafasına bicak soktugu sahneyi hala kafamdan atamiyorum. Ne iğrençti. Bi de ruzgarda asiri yavas yuruyup arkadaki arkadasina sokak yurumesinde geri ilerlemesi ayri bi fiziksel kural rezaleti idi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Galadriel'in orta dünyaya yüzerek gitmesi ? Daggera her baktığında yok ya dedim. Yok atlamaz suya. Amerikadan ingiltereye yüzmek gibi bişey. Atladı suya. Kapattım diziyi. Bir ara bakacağım tekrar. Beklentilerimi düşürmem lazım.

• 1 milyar dolar yatırıldı bu seriye bir zahmet izlensin.

Lore sadık biri olarak ben çok beğenmedim ama yerden yere vurulacak bir yapımda değil sıkmadan izlendi 2 bölümde.

• # Ace # kullanıcısına yanıt

Sorun zaten direkt nefret kusanlarda hocam. Beğenen olur olmaz o ayrı konu. Siz mesela çok beğenmemişsiniz. Ben ise beğendim. Lore bilenler olarak bile farklı görüşteyiz bunlar doğal. Ama dediğim gibi yerden yere vuranlar asıl sorun. En olmadı o şahane görselleri yapanların emeklerine haksızlık. Hep uçlarda yaşıyoruz. Ya 1 ya 10. Peki arada kalan puanlar ne diye konmuş? Diziyi her şeyiyle değerlendiri ve eksik gördüklerinden dolayı puan kırarak verirsin puanı.

• ilk troll sahnesinde gülesim geldi. açılışa bak diye yapmışlar ama çok basitti. legolas mamut sahnesi gibiydi. gemiden atlayıp geri orta dünyaya yüzme olayı yine legolasın the hobbitte düşen taşlardan zıplayarak karşıya geçmesi kadar saçmaydı. celebrinborn elrond yürüme olayı yine epic fail. dizi ilk 2 bölüm itibari ile genel izleyici kitlesi disney pixar işleri gibi. karanlık gergin bir havada olması lazım bu filmin çocuk filmi olmaması lazım ama ne yazık ki şuan o şekilde. keşke panın labirentini yapan del toro çekseydi diziyi o ciddi karanlık gergin atmosferi sağlayabilirdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cihan4292 -- 7 Eylül 2022; 22:2:52 >
  • herşeye rağmen dizi görsel ve sinematografik anlamında netflix çöplerinden 10 kat daha iyi.

• bazı saçma sapan şeyler gereğinden fazla uzatılmış, izlenirmi izlenebilir. 10/5.

• tnuviel37 kullanıcısına yanıt

O 1 veya 10 puan olayı zaten saçmalık ne nefret edilecek nede göklere çıkartılacak bir dizi var karşımızda. Sevmeyen basmış (yada aşırı lore fanları) 1 puanı o 1 puanı gören sevenlerde nasıl 1 verirsin diye 10 vermiş bir atışma olduğu belli.

Ben dizi konusunda da belirttim belki yanlış anlayanlar olmuştur; dizi güzel hani kitabı bilmeyen oturup izlese buna 10 üstünden 7 puan altını zaten vermemeli o görsel ve verilen emeğin hakkı zaten o. Ama ben tabi biraz lore sadık biri olarak biraz farklı gözle izlediğim için (bu kişiden kişiye değişir) beğenmediğim yerler daha ağırlıkta oldu.

Zaten bu olayların başlangıcı biraz Amazon tarafının da suçu dizi çıkışına kadar reklam ve tanıtım kısmı bence çok amatörce işlendi yoksa renk farklılığı olan elf, güce gibi sorunlarda daha az göze batardı.

• 2 bölümle bir dizi öldürülmez.

• sanatairum kullanıcısına yanıt

Bir tane siyahi elf yok muydu ya?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • leonkennedy35 kullanıcısına yanıt

Peçeteden kendi imkanlarıyla yeşermedi diye düşünüyorum.

• netflixe çok rakip

• Cennet Mahallesi, Akasya Durağı 

• Orta dünya meraklısı ne kadar çok özenti varmış ya? Sorsan kitabının 1 sayfasını bile okumamıştır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.