Şimdi Ara

Güç kesip Yeniden baslıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
410
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bilgisayar terimleriden pek anlamam en sade şekilde anlatmaya çalışırsak. Oyun oynarken güç kesiliyor hemen güç geri gelip bilgisayarı yeniden başlatıyor. Sadece pubg mı yapıyor diye bir iki oyun denedim yine aynısı oldu.

Power subbly: 600
    Ekran kartı : Sapphire AMD Radeon rx 480 8gb (bunları yazdım ama gerek varmı bilmiyorum)

Yeni bir power sub almak gerekiyor sanki ama emin olamadım??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Madara35 -- 8 Mart 2019; 20:34:7 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ekran kartının güç bağlantılarını yaptınız mı? Psu ne marka/model ve de kaç senelik?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Şu an dışarıda olduğum için power subbly modelini gelince yazayım. Ama 2-3 senelik var. takılı kablolarda bakayım onlarda eskidi sayılır. oyun oynarken yapıyor bunu sadece. Ben birazda ekran kartının oyun oynarken gücü fazla harcaması ve çok ısınmasından dolayı olduğunuda düşüyorum ama emin değilim. Mesela pubg oynarken ekran kartı fanını Sapphire programından %50 olarak ayarlı olan fan hızını %75 çekip anca ısıyı 55-65 arasına çekebiliyorum.

• Power ömrü bitiyor kardeşim

• Powerin ölmüş. Yenisini alman gerekiyor.

• rem den yapabilir önce bi ekran göstermesi lazım
    cpu blok kirlenmiş olabilir
    psu en son
  • değerli forum sakinleri iş yoğunluğu nedeniyle yazmayı unuttum. Bilgisayara format attırdım düzeldi.Powersub ta, ekran kartında ya da takılan kablolarda bir sıkıntı yokmuş. Windows ve ekran kartının sık sık güncelleme yapması nedeniyle belleği zorlaması bazende güncellemeleri düzgün yapmaması sebebiyle böyle bir sıkıntı yapmış olabileceğini söyledi.(tabi bende bende bir sürü şey yapıyorum. program indir, kur, çlıştır, video izle falan)Start düğmesine bastığımda şak diye açılan masaüstü görüntüsünün son zamanlarda geç açılmasından anlamalıydım neyse. Şimdilik bir problem yok herşey yolunda
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.