Şimdi Ara

Güç Kaynağı Yardım..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
242
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba Arkadaşlar Forum da Var mı yada Varsa da özür dilerim ama benim sormak istediğim benim elimde trafo var bu ses sisteminden çıkan 5+1 den ben bununla adaptör yapmak istiyorum. Bunun ortası ile sag tutarsam 20 tekrar ortası ıle sola tutarsam 20v veriyor yanı 2x20v mu oluyor. Neyse benim sormak istediğim bu trafodan bi adapör yapmak istiyorum.4 yada 5A yada kaç amper olursa ama 3A aşagı olmaması lazım. Yani devrelere baktıgım da 30v 20v Dc yazıyor bunlar benim için farkeder mi illa trafo 40v veriyor devrede 40v 'a göremi olmak zorunda bide devre Önere bilirmisiniz acaba 25v 30v bile oluyorsa olur yanı ...

İlginiz İçin Şimdiden Teşekkür Ederim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lussian -- 15 Mart 2018; 23:53:26 >

• Sizin trafonun gücüne bağlı kaç wat trafo bir resmini koyun yanınada ölçüleri yaklaşık belli bir cisim koyun nekadar büyüklükte olduğu belli olsun.
    Ayrıca googlede ayarlı adaptör yaımı diye arattınızmı?
  • Benim asıl sormak istediğim yani tarafa 40v veriyor ama benim işimi 20v da görüyor yani bu trafonun verdiği volt önemlimi 50w 20x20 veriyor ben buna 25v luk bir devre yapabilir miyim yani

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Trafonun kaç wat olduğu önemli çünki senin yapacağın güç kaynağından çekeceğim amperi belirler
    evet 25v luk devre yapabilirsin
  • Teşekkür ederim.. Çok sagul

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • trafo çıkışı ac 20v, doğrultulduğunda kondansatör ile dc olarak, 28v verir,,
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.