Şimdi Ara

güç kaynağı takırtukur ediyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
169
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • herkese merhabalar haf912 kasa var kasayı bir süpüreyim yeni fan takayım dedim neyse topladım çalıştırdım ardından 5 dk çalıştı internete girince biraz dolandım psudan garip ses çıkmaya başladı fan kenarlara vuruyor gibiydi. ardından hafif bir yanık kokusu geldi neyse baktım devreye fanlardan toplan 0,7 amper geçiyor(12 volt) kısa devre aradım bulamadım(olsa zaten atıyor bildiğim kadarıyla) neyse ardından altındaki vidalar düşmüş aldım onları yerine taktım üstünde bant vardı çıkarttım 3-4 dkadır pc açık şu anlık bir şey yok. bu neden olmuş olabilir? aklıma kısa devre veya fan takılması dışında bir şey gelmedi. ne yapmam lazım? (yazmayı unuttum psu ısınmıştı fazla değil ama 30-40 derece vardır. bende korkudan pc kapadım sesler gelince)
    şimdiden teşekkrüler...

• Hesher kullanıcısına yanıt
    psu 750 watmı? fanı doğru taktığına eminmisin. psu koruması vardır birşey olmaz. yeni takılan ne varsa sök öyle kullan bakalım ses kesilecekmi.
  • dadaş orhan kullanıcısına yanıt
    üstad 1 saattir pc çalışıyor hala bir şey yok psu 750 watt birde psu koruması nedir? şu sigorta mı?
  • sigortalar fazla akım ve kısa devre durumlarında sistemi korurlar.

2 Yüksek Akım

3-Yüksek Güç

4-Yüksek Sıcaklık Koruması

5-Kısa Devre Koruması. B özellikler kaliteli psu larda bulunur.
  • Hiç birşey olmaz sen merak etme benim dandik everest bile kendini kapatıyorsa o psu birşey olursa kesin kendini kapatır.
  • hmm anladım çok teşekkürler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.