Şimdi Ara

Güç Kaynağı SES sorunu (XILENCE XP1200) ses ekli

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
283
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkdaşlar sistemi yenileyi yaklaşık 1 aylık bir süre olmuştur.

İlk taktığım zaman bu tür sorunlar yoktu güç kaynağında , zamanla oluşmaya başladı özellikle bilgisayarı uzun süre açık bıraktığım zaman 6~8 saat aralıklarında bu ses çıkmaya başlıyor.

Aşağıda ses dosyasını ekliyorum çok küçük bir dosya fikir vermesi açısından yardımcı olacaktır, bu şekilde ses sorunu olanlar ve nasıl hallettiklerini anlatırlarsa memnun olurum.

http://www.mediafire.com/?rgm6sxcjvmt1fgv

Sistem özellikleri : i7 3770 3.5 (oc yok)

anakart : asus v gene

ekran kartı : asus 7950

ram : gskill 16gb

güç kaynağı : XILENCE XP1200

• Fan sesi gibi geldi bana fanı durdursana bi ses yaparken
  • quote:

Orijinalden alıntı: potur

Fan sesi gibi geldi bana fanı durdursana bi ses yaparken

Fanı nasıl durduracağız ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: U_şen

quote:

Dönerken çubuk power ın altındadır fan durduğu zaman ses kesilirse temizlik yap
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: U_şen

quote:

Dönerken çubuk power ın altındadır fan durduğu zaman ses kesilirse temizlik yap

Yük'e bindiğin zaman ses artıyor şimdi farkına vardım, render işlemine başladığım anda bu ses çıkıyor ve fan seside artıyor.
  • arkadaşında dedıgı gıbı ben sesi tam alamadım ama sankı ınceden bı zırıltı var gıbı ses yapınca fanı durdur dınle ses kesılırse fanı durdurunca fanın tozunu at yıne olmazsa fanı degış ama fan degılse sorun trafodan gelır onada yapacak bıseyın yok garantısı varsa gonder yoksa kullan bısey olmaz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ErenOlca

aynı ses benim xfx güç kaynağında oluyordu garantiye gönderdim ilk önce problem yok bu ses normaldir fan sesi tarzında saçmalayarak geri gönderdiler sonra durumu ve titizliğimi anlatıp bir daha gönderdim uzun ve zorlu bi süreç olsada iade geldi güç kaynağı alırken elden geldiğince kaliteli bişey almak lazım yoksa böyle problemlerle karşılaşma ihtimali olabiliyor

Bu garanti işleriyle önceden çok uğraştık, kendi paramızla rezil oluyoruz anasınısatayım.
  • Bundan sonra vatandan son alışveriş buraya yazıyorum.Gerçi kimin umrunda diyeceksini ama olsun vatanla ilişkiyi kesiyorum.

İşin ilginç yanı yaptığım iş dolayısı ile psu'yu söküp gönderme lüksümde yok.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.