Şimdi Ara

Güç kaynagı geç kapanması.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.006
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 6 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 6
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 3
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 gün 21 saat 28 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Nerd Miner (3 mesaj) -Gardiyan- (3 mesaj) Frozzy45 (1 mesaj) hayrikoc61 (1 mesaj) batkent (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Mobil (1 mesaj) Mini (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> Kasa/Güç kaynağı >> Güç kaynagı geç kapanması.
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    10367 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: -Gardiyan-

quote:

Orijinalden alıntı: Nerd Miner

Windows 8 8.1 veya 10 da hızlı başlat fonksiyonu açıksa kasa monitörden daha sonra kapanır

Windows 8.1 kullanıyorum hocam. Hızlı başlat fonksiyonu derken tam anlayamadım hocam

http://blog.tamindir.com/windows-81de-hizli-baslatma-secenegi-nasil-devre-disi-birakilir_8279/

bunu kapatırsan cihaz geç kapanmaz durum Psu ile alakalı değil. Ayrıca Kapatmana gerek yok normal hardisk ile bile sistem hissedilir şekilde daha hızlı açılıyor.

Çalışma prensibi kapanışta bir sonraki açılışa hazırlık verisi yazması bu yüzden biraz geç kapanıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nerd Miner -- 29 Ağustos 2015; 0:05:55 >

• Yarbay
    10367 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Crymone

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: -Gardiyan-

quote:

Windows 8 8.1 veya 10 da hızlı başlat fonksiyonu açıksa kasa monitörden daha sonra kapanır

Windows 8.1 kullanıyorum hocam. Hızlı başlat fonksiyonu derken tam anlayamadım hocam

http://blog.tamindir.com/windows-81de-hizli-baslatma-secenegi-nasil-devre-disi-birakilir_8279/

bunu kapatırsan cihaz geç kapanmaz durum Psu ile alakalı değil. Ayrıca Kapatmana gerek yok normal hardisk ile bile sistem hissedilir şekilde daha hızlı açılıyor.

Çalışma prensibi kapanışta bir sonraki açılışa hazırlık verisi yazması bu yüzden biraz geç kapanıyor.

Bende bu özellik yok acaba benim Windows'um korsan olduğu için mi böyle? Yani o ekranda sadece "Uyku" ve "Kilit" seçenekleri var sadece. Windows Update kapalı bu arada.

Sitedeki adımları dikkatle tekrar uygula ayrıca yönetici -admin hesabı yetkisi olmaması ile de alakalı olabilir.

şu kısmı atlamış olabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nerd Miner -- 29 Ağustos 2015; 11:37:03 >
    |
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
uc satın al ;pubg mobile ;uc
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
En ucuz kedi maması fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,141
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.