Şimdi Ara

Güç Düğmesi kapalıyken çalışmıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
924
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar benim ideos x5in güç düğmesi bir garip olmaya başladı. Stock rom 2.2.1 yüklü telefon açıkken çok rahat çalışan güç düğmesi. Telefonu kapattığımda çalışmıyor anlamıyorum neden. Telefonu bataryayı çıkarıp takarak açabiliyorum. Başka türlü açılmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unflattering -- 13 Ağustos 2012; 8:04:39 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: mahubey

Arkadaşlar benim ideos x5in güç düğmesi bir garip olmaya başladı. Stock rom 2.2.1 yüklü telefon açıkken çok rahat çalışan güç düğmesi. Telefonu kapattığımda çalışmıyor anlamıyorum neden. Telefonu bataryayı çıkarıp takarak açabiliyorum. Başka türlü açılmıyor.

stock romu yeniden yüklemeyi deneyin yazılımsal bir sorunsa düzelir
  • yazılımsal bir problem değil, telefon kapalı haldeyken daha uzun süre basmanız gerekiyor, eğer sert basmassanız temassızlık olursa uzun süre bastığınızı algılamıyor telefon.
  • evet benim güç düğmemde problemli sorununuzun nedeni 2.2.1 de telefonu açmak için güç düğmesine kısa basmak yeterli fakat 2.3 bekle babam bekle. Anlaşılan sizin düğmenizde sorunlu
  • hele bazen 30 saniye beklediğim oluyor
  • Yazılımı B528 yaptım sorunum kalmadı. Ama önce 518e döndüm bayağı sapıtmıştı telefon, 10cm den algılıyordu dokunmatiği. B528 yükledim birde üzerine atmel uptade kurdum. Bişeyciği kalmadı telefonum. Düzeldi herbir problemi paylaşımlarınız için sağolun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.