Şimdi Ara

Guardians of The Galaxy Volume 3 (5 Mayıs 2023) | Chris Pratt, Zoe Saldana, Dave Bautista (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
2
Favori
2.176
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Film yokluğunda izledim. Fena değildi. Aslında uzun zamandan beri böyle hani tekrar izlenebilir kıvamda veya sinemada izlemeye değecek bir süper kahraman filmi çekemiyorlar. Kıyaslarsak Thor : Love and Thunder'dan çok daha iyiydi. Filmde tam manasıyla bir filme uyarlanmış olan karmançorman bir hayal gücüyle yaratılmış bir çizgi roman havası var. "Volume" adının hakkını veriyor. Bu seride izlediğim ilk film bu arada. Öncekileri bilmiyorum. Denk gelirsem onlara da bakmama bir teşvik oldu. Zaten bu arkadaşlar böyle süreklilik arz eden karakterlerin ve olayların birbiriyle bağlantılı olduğu geçmişi bulunan bir evren kurarak para basıyor. Ya geleceklerini ya da geçmişlerini merak edip insanlar diğer filmlerine de bakıyor. Bu anlamda dahiyane. Ama bu evreni ve karakterleri giderek tükettikleri, fikirsiz kalmaya başladıkları ve artık olabilecek en absürd şeyleri denedikleri aşikar. Kısaca bu değirmenin suyu sonsuza dek dönmez. Disney'in MCU dedikleri krallığı da biter. Bitmese bile bir daha o altın çağını görmez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Nat Alianovna kullanıcısına yanıt
    Hocam senin gibi çizgiroman filmlerini sever birinin bu seriyi izlememiş olup sonuncu filmden bodoslama dalması beni şaşırttı açıkçası.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kartal Göz kullanıcısına yanıt

Konuşan bir rakun ve bir ağaç yüzünden malum ekibi daha önce ciddiye almamış olabilirim ama bu film tam da beni o Roket Rakun üzerinden vurdu, büyük konuşmamak lazım.... :D

Zaten ya sıkılır çekinir hoşlanmam yapmam ya da bir şeye bodoslama dalarım. Bende ortası bulunmaz. Mizaç.

Film en başta Creep'i çalmasıyla beni satın almıştı bile.Guardians of The Galaxy Volume 3 (5 Mayıs 2023) | Chris Pratt, Zoe Saldana, Dave Bautista 

• Targaryen96 kullanıcısına yanıt

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Melanie Thierry -- 21 Mayıs 2023; 22:48:38 >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nat Alianovna kullanıcısına yanıt

Mcu asla bitmez hocam . Çünkü mcu sadece salt superkahraman yapımlarından oluşmuyor. Kaptan Amerika filmleri her zaman ajan , politik gerilim filmi tadındaydı , galaksinin koruyuculari bir Uzay macerası tadındaydi , doctor strange filmleri mistik filmler tadındaydı , shang Chi filmi mistik bir uzakdoğu filmi tadındaydı , wandavision dizisi ise sitcom tadındaydi . Aslında John wick serisi bile bir süper kahraman filmi . Sonuçta adam sadece bir silahla kaç kişiyi hakliyor. Tek sıkıntı son zamanlar da kaliteyi düşürüp , politik dogrulucugu abartmalari . Ama bunun farkındalar ve etkisini görmemiz uzun zaman alacak .

• 7 Temmuz'da dijitalde.

• Ed Wood kullanıcısına yanıt

Unutmuştum bu filmi ben. Teşekkürler.

Guardians of The Galaxy Volume 3 (5 Mayıs 2023) | Chris Pratt, Zoe Saldana, Dave Bautista

Bir gün erken geldi.

• Hangi site bu hocam ?

Merhaba site ismi nedir acaba

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Film tam bir Amerika analojisi. Karşılaştıkları her sorunu sağa sola ateş ederek çözen bir grup gerizekalının hikayesini anlatan bir film. Trump-sever, silah hastası, trigger happy, sağcı (solcusu da gerizekalı aslında, çok da fark yok) Amerikan "hillbilly" nüfusunu bundan daha iyi anlatan bir film olamaz. Asıl komedi unsuru, bu gerizekalı takımının, "dahi" bir bilim adamını yenmesi.

Kendisini hiç ciddiye almayan, sanki izleyicisini eğlendirmek için çekilmiş gibi duran ama böyle "anlayana" da çok güzel metaforlar yapan filmleri seviyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-5AAB90F4D -- 8 Temmuz 2023; 14:20:18 >
  • Gamora zayiflamis mi?

• erkahn kullanıcısına yanıt

O karakteri oynayan oyuncu asla kilolu biri olmadı ki :)

• Zoe Saldana çok güzel bi kadın.

• Böyle bir yorumu okuyunca babamın bu tarz filmler ve diziler hakkında yaptığı "hepsini gurandan alıyola olum, oyon böyök", "her şeyin bi anlamı var olom" yorumları aklıma geliyor. Bu yüzden ilk olarak size sinirleniyorum sonra hayatı boyunca kaç defa çizgi roman okumuştur ki diyip geçiyorum.

Guardians of The Galaxy Volume 3 (5 Mayıs 2023) | Chris Pratt, Zoe Saldana, Dave Bautista 

• Moueson kullanıcısına yanıt

Biliyorum her filmi izledim ama dahada zayiflamis gibi geldi bana

• GSACS G kullanıcısına yanıt

Senaryo yazdın. Babanı çizgi roman karakterine çevirdin. Ayrıca Amerika çekiç, dünya ise çividir. Bu İkinci Dünya savaşından beri böyledir. Tarih oku biraz da çizgi romanların yanında.

• Senden daha fazla tarih okumuşluğum vardır. Neyse daha fazla konuşmaya gerek yok blokluyorum seni yazma konuma sakın.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.