Şimdi Ara

Guardians of the Galaxy Vol. 2 (2017) | James Gunn (16. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
507
Cevap
18
Favori
23.895
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ülkemize gelse ne olur bu cipsi alan olmaz ki. Gariban vatandaşımızın alım gücü bellidir : (

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Cheritto -- 26 Nisan 2017; 14:25:59 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilk filmi baya unutmuştum onu tekrar izleyip haftasonu gidelim bakalım
  • Yarın akşama patronla izleyecektik ama işi çıkınca vazgeçti. Umurumda değil bende tek başıma gider izlerim CANI CEHENNEME paramı aldım nasıl olsa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Cheritto -- 27 Nisan 2017; 8:48:52 >
  • Yarına essay yazmam lazım ama guardians of galaxy vizyona giriyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarın Akasya Imax'te ilk seansa gitmeyi düşünüyorum inşallah çoluk çocuk kaynamaz sinema
  • quote:

Orijinalden alıntı: tru****

quote:

Orijinalden alıntı: zeqqqqq

Yarın Akasya Imax'te ilk seansa gitmeyi düşünüyorum inşallah çoluk çocuk kaynamaz sinema

Yarın okul olduğu için sanmıyorum haftasonu çok olur.

Haftasonu çalıştığım için pek fırsat olmuyor,cuma da dersim yok boş gün bu sayede bahar döneminde tüm filmleri vizyona girdiği cuma günü izliyorum
  • normal sinemada gidicem 3d mi gidilmeli yoksa 2d'mi acaba?

bazı filmlerde bu 3d filmde ki bütün renkleri,canlılığı öldürüyor çünkü
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    2d gelmez galiba. 3D karanlık oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lionel Fusco

2d gelmez galiba. 3D karanlık oluyor.

2d var istanbul'da benim gideceğim salonda
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

normal sinemada gidicem 3d mi gidilmeli yoksa 2d'mi acaba?

bazı filmlerde bu 3d filmde ki bütün renkleri,canlılığı öldürüyor çünkü

3D filmlerin baş düşmanıdır; görüntüyü, konsantrasyonu baştan aşağı katlediyor. 2D bulabildiysen iyiymiş, düşünmeden al bilet.
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    2D bulduysan kaçırma hocam

• quote:

malesef benim uygun olduğum vakitte yokmuş 2d , o yüzden 3d dublajlı versiyona gitmek zorundayım.Marvel'in dublajlar genellikle fena olmuyordu dimi
  • İlk filme göre beğenmemiş çoğu kişi film patladı mı yoksa? İzlemeyi düşünüyorum.
  • İlk film neden beğeinildi ?

Çoğu kişi için süpriz olmuştu çoğu kişi ne ile karşılacağını karakterleri falan bilmiyordu başka bir yerde geçiyordu falan filan ..Tanınmamış bir şey tadılmamış tat diyelim buna mesela.Gizemli olması..

2.film beğenilmemesi bundan olsa gerek.

İlk filmin verdiği etkiyi vermesini beklemiyorum Eğlendirsin filmler arasındaki bağlantıyı yapsın yeter benim için.
  • quote:

quote:

malesef benim uygun olduğum vakitte yokmuş 2d , o yüzden 3d dublajlı versiyona gitmek zorundayım.Marvel'in dublajlar genellikle fena olmuyordu dimi

Hocam dublaj berbat oluyor, eğer gidebiliyorsanız başka bir semtteki sinemaya gidin bence.

• quote:

quote:

quote:

Hocam dublaj berbat oluyor, eğer gidebiliyorsanız başka bir semtteki sinemaya gidin bence.

arkadaş marvel'in dublajlı filmleri baya kaliteli oluyor demiştim ona güvenerek gidicektim ama şimdi kafam karıştı
  • Lanet olsun şu 3d rezaletinten bir türlü kurtulamadık be. Üç kuruş fazla kar edecekler diye millete zorla 3d kakalıyorlar geberirler inşallah : (

• İzleyen yok mu henüz?
  • Akasya da 12 seasında izledim ve memnun kaldığımı söyleyebilirim ama ilk filmden daha mı iyiydi o konu da emin değilm,ilk film daha iyiydi bence

Drax,Rocket ve Baby Groot harikaydı keza beklenmedik şekilde Mantis de harikaydı

Bu arada after creditste Thanos yok ama şu uzuuun yıllardır beklenen ne zaman MCU'ya gelecek denen
    Adam Warlock
    GotG vol 3 için onaylandı gibi bişey artık.Kim olduğunu az çok tahmin etmişsinizdir

Lafın kısası gidin izleyin imkanınız varsa IMAX izleyin,film güzel,görsellik harika oyuncular çok başarılı. Ama filme sakın MCU'nun en iyi filmi olacak diye gitmeyin hayal kırıklığına uğrarsınız
  • İyi hoş fakat bağlantı mağlantı yok diğer filmlere sadece tek olay var Burası hayal kırılığına uğradığım kısımdı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.