Şimdi Ara

Guardians of the Galaxy (2014) | Marvel (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
693
Cevap
4
Favori
23.495
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Odin oğlu Thor'a yardım edicek işte bu kadar basit (şaka)
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Silver Surfer

quote:

Orijinalden alıntı: pokezoom

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Yok artık. Thanos u yenmek o kadar kolay değil. Galaksinin fardiyanlarının düşmanını kesin thanos yapamazlar. Yoksa 3lemenin 2. Ve 3. Bölümü ne daha afilli düşman bulamazlar. Avengers ve galaksi 3 lemeleri bittikten sonra hepsinin vi arada olduğu bi 3leme daha yapacaklardır eminim.

Thanos ve Galactusu zaten baglamazlar. Cunku bu karakterlere fazla gelir. ayrica Silver Surgfer filmi hakkinda gelisme var mi?

Bunlara fazla gelir. Ama bizim avengerslara bile fazla gelmesi lazım normalde. O yüzden iki serinin de üçlemeleri bittikten sonra avengers ve galactus gruplarını tek bi çatı da toplayacak bi üçleme çıkartırlar. Anca o zaman thanos u yenmeleri normal sayılabilir. Öbür türlü avengers karakterleri nin powerupları ile thanos un powerupları aşırır dengesiz. Avengerslar tek başlarına yenerlerse saçma olur düşüncesindeyim.

Galactus Thanosu alir onun icin Avengersa zaten yardim etmez. Ama avengers alabilir thanosu. Galactus heosini dagitir. Iron man falcon okcu mokcu sokmez galactusa thor bile sokmuyor. Valla garip

Hocam olaylar bayağı karıştı. Yanlış anlattım bende. Galactus diyerek galaksinin gardiyanlarından bahsetmek istedim. Yani galaksinin gardiyanşarı ve avengers birleşirse anca yenebilirler demek istedim ama ta anlatamadım.

Tamam anladim fakat yinede Thanos ve Galactusu yenemezler

Evet hocam bende onu anlatmaya çalışıyorum. Filmin gidişatı yenecekler gibi gösterliiyor. Ama normal powerup güçleriyle yenmeleri mantıkdışı.

Thor full haliyle alamiyor Galactusu ki Thor avengersin en guclusu

Hocam galactacus yok. Gözünü seveyim. Orayı yüz sefer yanlış yazdım diye söyledim. Galactacus la rekabet ettirmiyorum zaten. Ne demek istediğini anladım diyip gene aynı şeyi yazmanız üzüyor beni.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ff4 tam saçmalık, mümkünse bir daha ne ceksinler ne de crsini yayinlasinlar

• "Çıksın lan artık" dedirten Marvel filmi. bekliyoruz.
  • hadi bakalim bekliyoruz izledikten sonra editlerim

• hadi bakalim bekliyoruz izledikten sonra editlerim

• çok bekledik .

• Ronan'ın göründüğü bir fotoğraf geldi. Fotoğrafta göründüğü kadarıyla iyi olmuş bence.

Guardians of the Galaxy (2014) | Marvel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Heisenberg61 -- 15 Mart 2014; 22:17:59 >
  •  Guardians of the Galaxy (2014) | Marvel Guardians of the Galaxy (2014) | Marvel Guardians of the Galaxy (2014) | Marvel Guardians of the Galaxy (2014) | Marvel Guardians of the Galaxy (2014) | Marvel Guardians of the Galaxy (2014) | Marvel

• Karen Gillan'ın oynadığı Nebula Karakterinin bir kaç görüntüsü

Guardians of the Galaxy (2014) | Marvel

kaynak:
    http://geekstra.com/film-dizi/film/guadrians-galaxy-nebula-goruntuleri/

•  Guardians of the Galaxy (2014) | Marvel
  • Önceki sayfalara baktım da Galactus Thanos bir arada olmamalı yazılmış ? Ee ama bir arada olmayacaklar da ne olacak ? Karşı karşıya mı olacaklar ? Galactus kötü değil mi ?Bizimkiler ile aynı safhada mı savaşması bekleniyor ? Böyle bir hikaye kurgu var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

Önceki sayfalara baktım da Galactus Thanos bir arada olmamalı yazılmış ? Ee ama bir arada olmayacaklar da ne olacak ? Karşı karşıya mı olacaklar ? Galactus kötü değil mi ?Bizimkiler ile aynı safhada mı savaşması bekleniyor ? Böyle bir hikaye kurgu var mı ?

Galactus un kotu oldugunu da nereden cikarttiniz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çizgi filmlerinden öyle hatırlıyorum gibi ?
  • Bu film tutmaz. Zarar edebilirler diyeyim.

• Merakla bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

Çizgi filmlerinden öyle hatırlıyorum gibi ?

Marvel filmlerini cizgi romanlarindan uyarliyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Thanos gözükücek bu filmde sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2K

Avengers'ın kesilen sahnelerinde az da olsa Civil War'ın başlangıçlarını haber veriyorlar zaten bir çok insanın ve ülkeleri yöneten "elitlerin" kahramanlardan rahatsız olduğu dile getiriliyor ama Civil War'ın çekilmesi için Sony ve Fox'a ait olan lisansların süresinin bitmesi lazım.

Hocam ne kadar peki bu süreler bi bilginiz varmı?...Gerçi SONY Spider-Man 4'ü çekiyorsa baya bi süresi vardır.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.