Şimdi Ara

gtx780 TI için Asus veya Zotac fark eder mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
596
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Gtx780 TI almayı düşünüyorum. Arada yaklaşık 90TL fark var. O kadar para verdikten sonra 90 liranın farkını umursamam ama marka arasında çok fark oluyor mu? İlla Asus'u mu almalıyım yoksa ikisi de aynı kalitede mi?

Teşekkürler

• O 90 TL'yi verip Asus'u alin. Gerek kalite, gerek Cizgi Elektronik yeterli o para icin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tercihin asus tan yana olsun.sogutmasi ve kalitesi ortada

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zotac'ın arkadında da Mascom var ikiside tercih edilebilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler herkese.
  • quote:

Orijinalden alıntı: treecan

Merhaba arkadaşlar,

Gtx780 TI almayı düşünüyorum. Arada yaklaşık 90TL fark var. O kadar para verdikten sonra 90 liranın farkını umursamam ama marka arasında çok fark oluyor mu? İlla Asus'u mu almalıyım yoksa ikisi de aynı kalitede mi?

Teşekkürler

Hocam kartlar referans soğutmalı değil mi?Ref soğutmada marka farketmez hepsi aynıdır.Zotacdada 5 yıl garanti var buda atlanmamalı.İki firmanında kendine has özellikleri var ama bu ref soğutmada değil özel soğutmalı modellerde kendini belli eder.
  • Hocam soğutma felan ikisde iyidir arada 1-2 derece fark olur. Size şöyle bence benim fikrim bu; Asus un olduğu yerde zotac a bakılmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Camelot07

Hocam soğutma felan ikisde iyidir arada 1-2 derece fark olur. Size şöyle bence benim fikrim bu; Asus un olduğu yerde zotac a bakılmaz.

+1
  • quote:

Orijinalden alıntı: Abba sever

Zotac'ın arkadında da Mascom var ikiside tercih edilebilir.

+1 Neden derseniz arızalanan kartıma değişim verdi söz konusu firma ben memnun kaldım hernekadar mascom hakkında kötü şeyler yazılmış olsa da bazı yerlerde Ama bende asus alırdım tabi bahsettiğiniz kart directcu ıı ise çünkü soğutması iyi ve kaliteli bir ürün

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RocheBobois -- 25 Aralık 2013; 22:52:10 >
  • asus
  • asus bariz daha kaliteli bence servisinden şikayetçi olan da çok nadirdir
  • TOP, MATRIX, LIGHTNING, CLASSIFIED, SOC serileri olmadığı sürece birbirlerinden tek farkları soğutucuları. O da 5-6 derece
  • Anladığım kadarıyla aralarında uçurumlar olmasa da ileride oluşabilecek bir arıza durumunda maduriyet ihtimalini en aza indirgemek için Asus seçeneği daha iyi. Asus'u alacağım.
  • Aman deyim ZOTAC dan uzak dur kardesim aman.

2 -3 kere fiyatına aldandım hep yorumlardan fln aynı hataya düştüm. hepsinde de pişman oldum

EVGA - ASUS - MSI - GIGABYTE markaları içerisinden olsun tercihin

alırken 50-100 fazla olur ama sorun olunca ( ALLAH KORUSUN olmasın da ) kafan ağrımaz
  • Ucuz olanı alıp 90 lirayı da sadaka olarak verin. Kartla güzel oyun deneyimimin sadakası olsun diye verin, garantiye falan bile gerek kalmaz.
  • Asus
  • Servis için Asus'a fark verilebilir.

Bunun dışında, özel soğutma istiyorsan, Gigabyte Windforce OC de olur.
    Ancak, 780 Ti'ın stok soğutması da iyi. + olarak, havayı kasa dışına atıyor.
  • Yahu arkadaşlar konu biraz sapacak ama vatanbilgisayarın indirimi ne kadar sürecek bir bilginiz var mı? Asus gtx780 ti stoklarda yok o yüzden alamıyorum. Eğer indirim biterse asıl fiyatına zaten alamam. İndirim bitmeden bir ekran kartı almam şart. Bir daha ne zaman indirime giderler kim bilir...
  • quote:

Orijinalden alıntı: treecan

Yahu arkadaşlar konu biraz sapacak ama vatanbilgisayarın indirimi ne kadar sürecek bir bilginiz var mı? Asus gtx780 ti stoklarda yok o yüzden alamıyorum. Eğer indirim biterse asıl fiyatına zaten alamam. İndirim bitmeden bir ekran kartı almam şart. Bir daha ne zaman indirime giderler kim bilir...

Hocam almakta kararlıysanız elinizi çabuk tutun her gün 50 50 ekliyorlar fiyatlara.Artık %30 da kesmiyor çünkü kur aldı başını gitti.İndirime gelince belli olmaz belki haftaya %30 yine yaparlar belki %25 bilemeyiz şimdiden.Ama kur dahada artarsa alınacak bir parça kalmayacak orası kesin.

• Asus'un 780 Ti versyionu stoklarda olmadığı için şimdi elimde ya zotac'ın 780 ti versiyonu ya da asus'un 780 direct CU ii versiyonu var. Hangisini alayaım karar veremedim. Bir yandan zotac fazla tercih edilmiyor ama diğer yandan asusun cu ii'si bir model düşüğü. Ne yapacağımı şaşırdım. Bir öneride bulunun lütfen arkadaşlar :/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi treecan -- 28 Aralık 2013; 18:01:41 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.