Şimdi Ara

gtx770 144hz desteklemiyor mu ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
1.862
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Monitorunde tus var mi resolution degistirmeye yarayan? Bende var mesela, 60, 120 ve 144hz arasi gecis yapabiliyorum windows ayarlarina girmek zorunda kalmadan. Varsa dene bakalim 144'e alacak mi diye.

Surucu yuklenmiyor imzasiz demissin de imzasiz olsun yukle onu, google'dan "disable signed driver enforcement" diye arat, yukle ekranin imzasiz driverini bak bakalim duzelecek mi.

Bunlar disinda baska cozumlerde olabilir ama once bunlari dene.
  • https://www.monitortests.com/forum/Thread-Custom-Resolution-Utility-CRU

Buradaki uygulama ile 2k 144hz ekleyebilirsiniz

Programı çalıştırın ve listedeki "(active)" hariç bütün monitörleri silin.

"Detailed Resolutions" altındakli Add... butonuna tıklayın.

Açılan pencereden "Timing" ayarını "Automatic - LCD standard" olarak değiştirin:

En üst iki kutucuğa 2k çözünürlük değerlerini girin

"Refresh rate:" kısmına 144hz tazeleme hızını girin ve Ok deyin

Bilgisayarı yeniden başlatın ! bağdaştırıcı gelişmiş ayarlar bölümünde tüm modlari listele sekmesine eklenmiş olması gerek.. yada monitör sekmesinde.. seçip uygula deyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crazy585858 -- 11 Temmuz 2017; 9:13:17 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• arkadaşlar sorunu çözdüm. driver kurdum. Daha sonra yeniden başlattım fakat 2k da max 120 hz tekrardan. Daha sonra 1080p ye baktım 144 hz.. ve nette biraz araştırma yaptım gtx770 ile aynı sorunu yaşayan çok kişi varmış. Sanırım pixel clock ile alakalı bu 2560x1440 144hz için 583 pixel clock mu ne gerekiyorken 770 de 540 varmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gtx295

arkadaşlar sorunu çözdüm. driver kurdum. Daha sonra yeniden başlattım fakat 2k da max 120 hz tekrardan. Daha sonra 1080p ye baktım 144 hz.. ve nette biraz araştırma yaptım gtx770 ile aynı sorunu yaşayan çok kişi varmış. Sanırım pixel clock ile alakalı bu 2560x1440 144hz için 583 pixel clock mu ne gerekiyorken 770 de 540 varmış.

Rogue swift ile yillarca asus gtx770 directcu II 2gb modelini 2K@144Hz kullandim.

O iste baska bir is var bence.
  • bende GTX 760 var, Rog PG278Q'yla 1440p 144Hz olarak kullanıyorum, bunun uygun olması 770'in uygun olmaması saçma olur...
  • Size söylediğim şeyi yapmak yerine neden bu mesajı atıyorsunuz.. üstelik 770 ile 144hz kullandığını söylerken herkes..

• crazy585858 kullanıcısına yanıt
    akşam deniyeceğim sizin linki bakalım 144 hz olacakmı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gtx295

akşam deniyeceğim sizin linki bakalım 144 hz olacakmı.

sonuç ?

• Ben de merak ettim sonuç ne oldu acaba
  • Asus HD6670 1gb 128bit ddr5 çok mu eski kaçar 144hz için :/
  • konuyu hortlatalım bende 2. el bu kartı aldım evga 980ti vardı satıp 2gb evga 770 gtx SC bır kart aldım. 980 ti ile hıcbır sorun yasamadım dısplay port ıle baglanıyordum 144 hz alıyordum.

gtx 770 e gecınce yıne dp baglantısı ıle 120 hz den yukarı cıkmıyor. 1080p yı bırakın 1024 cozunurlukte bıle 120hz den yukarı cıkamadım.

144 hz kullandıgını ıddaa eden arkadaslar anladık kullanmıssınızda nasıl kullanıcaz? bır arkadas program vermıs evet eklenıyor secenek kısmına 144hz fakat ozmn da ekran bembeyaz oluyor goruntu

elde edılemıyor. yabancı forumlarda vram yetersız gıbı bırsey okudum fakat kullanıyoruz 144 dıyorsunuz yardım edın lutfenn

• AOC 23.8" AGON AG241QX 144Hz 1ms FREE-SYNC 2K Gaming Monitör

monitörüm bu bu arada

• quote:

Orijinalden alıntı: ex6edetlaxe

konuyu hortlatalım bende 2. el bu kartı aldım evga 980ti vardı satıp 2gb evga 770 gtx SC bır kart aldım. 980 ti ile hıcbır sorun yasamadım dısplay port ıle baglanıyordum 144 hz alıyordum.

gtx 770 e gecınce yıne dp baglantısı ıle 120 hz den yukarı cıkmıyor. 1080p yı bırakın 1024 cozunurlukte bıle 120hz den yukarı cıkamadım.

144 hz kullandıgını ıddaa eden arkadaslar anladık kullanmıssınızda nasıl kullanıcaz? bır arkadas program vermıs evet eklenıyor secenek kısmına 144hz fakat ozmn da ekran bembeyaz oluyor goruntu

elde edılemıyor. yabancı forumlarda vram yetersız gıbı bırsey okudum fakat kullanıyoruz 144 dıyorsunuz yardım edın lutfenn

CRU Monitör ile yapabilirsiniz. Mevcut çözünürlüğü 144hz olarak editleyip, programın dosyasından çıkan restart programıyla driverı yeniden başlatın. Olacağını tahmin ediyorum.

• https://www.youtube.com/watch?v=_HXP8KdVc0A

Bu videodaki işlemi yaptıktan sonra artık imza doğrulaması yapmayacağı için driveriniz yüklenecektir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • gtx 770 ile 144 hz kullanıyorum.
  • masaustu goruntu ayarlarından 144 hz yı sectıgımde beyaz ekran gelıyor.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.