Şimdi Ara

Gtx760 Gta5 ve yüksek oyunları oynarmı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
11
Cevap
0
Favori
410
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> Ekran kartı >> Gtx760 Gta5 ve yüksek oyunları oynarmı
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    155 Mesaj
    düşünceleriniz neler.

|
    |
    Yanında da güzel bir işlemci varsa neden olmasın ki yeni nesil oyunları rahatlıkla oynarsınız en fazla aa kapatırsınız o da bir çok kişi için gereksiz zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaan2434 -- 31 Ekim 2013; 22:47:07 >
    |
    kaan2434 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    güncel oyunlarda high-medium arası gir de, gta 5 için birşey diyemeyiz daha oyun çıkmadı bile
    |
    |

psn: fatihkayacioglu
  • Yüzbaşı
    885 Mesaj

gayet güzel 8320'de alınabilir hız farkı var sadece güzel bir soğutucuyla oc edilebilir ancak ekran kartı olarak 270x veya 7950 alın bence bellek önemli artık gördüğüm kadarıyla 2gb sınırını 1080p'de de olsa aşan oyunlar var
    |
    |
    Anlatın Ben Dinlerim kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Yabancı kaynaklarda ve kulislerde konuşulduğuna göre gta 4 deki optimizasyonsuz yapı pc için gta5 de daha iyi bir duruma gelecek, ki zaten öyle olması gerek koskoca rockstar game gta 4 deki sorunları bilmiyorsa kapatsın gitsin.

Henüz daha pc için oyun ortada yokken konuşmak erken ama gta 5 in çok çok yüksek gpu ihtiyacı olacağı düşünülmüyor. Orta seviye bir kart ve güncel iyi bir işlemci ile yüksek çözünürlükte yüksek detayda 30 fps altına düşmeden oynanabilecektir, çok yüksek detay ve AA lar devreye girdiğinde orta seviyenin biraz üstünde kartlara ihtiyaç olabilir. Ayrıca rockstar oyunlarının nivida ile seviştiğinide biliyoruz, yine kulislerde konuşulanlara göre nividia nın gta 5 için özel driverlar hazırlayacağı söyleniyor, optimizasyon tarafı hem rockstar hem nivida tarafında çözülecek. Bekleyip görelim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi donanımcı123 -- 31 Ekim 2013; 22:58:04 >
    |
    |

• Teğmen
    155 Mesaj

Bilgisayarı oyunun dışındada uzun süre kullanmam gerektiğinden dolayıdır ki böyle bir işlemciye karar verdim ekran kartı bu işlemci ile güzel oyun performansı verir öyleyse daha pahalı bir ekran kartına gerek duymuyorum. @kaan2434
    |
    |
    kaan2434 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: Anlatın Ben Dinlerim

Bilgisayarı oyunun dışındada uzun süre kullanmam gerektiğinden dolayıdır ki böyle bir işlemciye karar verdim ekran kartı bu işlemci ile güzel oyun performansı verir öyleyse daha pahalı bir ekran kartına gerek duymuyorum. @kaan2434
    quote:

Yeterlidir. İsteğine göre ilerde sli yapabilirsin yada 760ti bekle.
    |
    |

• Binbaşı
    1928 Mesaj
    fx 6300 de tercih elilebilir
    |
    |

quote:

düşünceleriniz neler.
    quote:

düşünceleriniz neler.

gta 5 pc ıcın çıkmadı, cıkıs tarıhı yada cıkacagıda bellı degıl . cıksa bıle ne zman çıkar Allah bılır.
    eger gta 4 gibi çıkacaksa hiç çıkmasın daha iyi.
    |
    |
    Bahsedilenler: Anlatın Ben Dinlerim
    INTEL CORE İ7-8700K''4800 mhz'' - ASUS GeForce GTX1080 STRIX GAMING OC 8GB 11GBPS GDDR5X - Asus Rog Strix Z370-E Gaming - Adata XPG DDR4 16GB(8GBX2) 3200MHz D41 SPECTRIX RGB LED Gri Ram - Aerocool Project 7 P7-C1 Pro - CORSAİR H100i - CORSAİR AX12000i - Dell S2716DG 27" 1ms 144hz QHD G-Sync - Samsung 970EVO 250GB m2 ssd - Samsung 850 evo 250 GB ssd - WD Elements 6TB 3.5" USB 3.0 - WD 3.5 1TB Caviar Black Sata3 64MB Cache 7200Rpm - WD 3.5 1TB Caviar Black Sata2 32MB Cache 7200Rpm - WD 2.5'' 1 TB ELEMENTS SE USB3.0 / 2.0 - Samsung story station plus 1.5TB eSata/usb2.0 - Samsung story station 1 TB usb2.0 - Gamepower Warlock Mekanik Gaming Klavye Kırmızı Outemu Switch - James Donkey 325RS Gri Lazer 7200DPI - Gamepower Medusa 7.1 Surround - Logitech C525 - Logitech X540
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    1 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: salvatore_volkan

quote:

düşünceleriniz neler.

gta 5 pc ıcın çıkmadı, cıkıs tarıhı yada cıkacagıda bellı degıl . cıksa bıle ne zman çıkar Allah bılır.

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalden alıntı: SaLVaToRe

quote:

düşünceleriniz neler.

Öyle deme hocam oynamak için sırf ps3 mü alalım.Çıksın bence.
    |
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Mobilya Takımları
SEO
SEO
Canlı Tv izle
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,797
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.