Şimdi Ara

GTX750Tİile blade and soul

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
402
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • videolara bakıyorum adam gtx750ti ile full ayarlarda her şey en yüksekte iken 60 70 fps arasında alıyor ben 800x600 herşey en düşükde 30 40 arası geziyorum deliricem ya
    8gb ram
    i3 4130
    gtx750ti msı 2gb

sorun nerde olabilir?

• MMOlarda işlemci önemli. Büyük ihtimalle bottleneck yaşıyorsun. İşlemcini yükselt.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zeiden kullanıcısına yanıt
    i3 6100 nasıldır ? oda vardı çekilişden kazanmıştım da bu daha iyidir diye bunu kullanıyordum
  • quote:

Orijinalden alıntı: oxygen1453

videolara bakıyorum adam gtx750ti ile full ayarlarda her şey en yüksekte iken 60 70 fps arasında alıyor ben 800x600 herşey en düşükde 30 40 arası geziyorum deliricem ya
    8gb ram
    i3 4130
    gtx750ti msı 2gb

sorun nerde olabilir?

Sen çözünürlüğü ne kadar düşürürsen,gpu kullanımın okadar az olur. Panelinin doğal çözünürlüğü ne ise onu kullan.

Birde BnS eski bir oyun olduğundan optimize özürlüdür. Sistemin tam uyumlu olması oldukça önemli.

Fps çok düşükse oyunu tam ekran yapma. Bi tuş kombinasyonu yapıyorduk,netten araştır,fps yi hissedilir düzeyde artırıyordu. Şöyle ki ,560 ti ile kasabalarda minimum 30 fps,açık alanlarda minimum 40 fps alıyordum. Benim işlemci AMD 6100 sen düşün artık.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• oxygen1453 O kullanıcısına yanıt
    Hocam yapma ya. İ3 6100 hem yeni hemde skylake. Düşük fiyata alınabilecek en iyi gamer işlemcilerden bir tanesi. Sistem tavsiyeleri bölümüne bir bak 500-600 liralık yeni işlemci olarak herkes i3 6100 öneriyor şahsen ben bile almayı düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.