Şimdi Ara

#GTX690 vs GTX TİTAN (OC & DEF.) Kullanıcı Testleri# (Yeni Testler Geldi) (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
2
Favori
1.326
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: B.M.W

Yeni testler eklendi

Eyvallah.

Hitman'de GTX Titan yine farkını koymuş. F1'de de SLI aktif değil gibi. Bu oyunlar sebebiyle genel ortalamada fark biraz daha kapanmış.

Far Cry 3 ve Crysis 3 sonuçları da gelecek mi acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: M@U

quote:

Yeni testler eklendi

Eyvallah.

Hitman'de GTX Titan yine farkını koymuş. F1'de de SLI aktif değil gibi. Bu oyunlar sebebiyle genel ortalamada fark biraz daha kapanmış.

Far Cry 3 ve Crysis 3 sonuçları da gelecek mi acaba?

farcry 3 ü yaparsak çok tutarsız olur ama crysis 3 de ilk sahneden hiç hareket etmeden ss alınabilir.Şimdilik burada bitirdik
  • Hitman ve F1 de CPU farkı var gibi. yinede emin değilim!!

@B.M.W

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rezes -- 13 Mayıs 2013; 0:16:58 >
  • Aslında sahne kaydedip ekranı kaydırmadan SS alınabilir. Eskiden öyle yapardık. Far Cry 3'teki tutarsızlık nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: M@U

Aslında sahne kaydedip ekranı kaydırmadan SS alınabilir. Eskiden öyle yapardık. Far Cry 3'teki tutarsızlık nedir?

belli bir yerden ss alamayacağımız için dedim çünkü mekan sürekli değişiyor.Biz daha net ve kıyaslanabilir olsun diye tool a sahip oyunları denedik biliyorum metrodan falan gına geldi ama başka seçenek yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B.M.W -- 13 Mayıs 2013; 0:19:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rezes

Hitman ve F1 de CPU farkı var gibi. yinede emin değilim!!

@B.M.W

bir ihtimal ama SLI & sürücü problemi olması daha baskın gibi.Multi gpu kartların en büyük eksiğinin biri de bu aslında ufak bir sürücü eksikliğinde yada hatasında direk belli ediyor kendini.
  • Şimdi baktım SS lere...

F1 de CPU farkı var gpu kullanımı %50 lerde

#GTX690 vs GTX TİTAN (OC & DEF.) Kullanıcı Testleri# (Yeni Testler Geldi)

Hitman de %90 larda. 6 çekirdek farkı mı var?

#GTX690 vs GTX TİTAN (OC & DEF.) Kullanıcı Testleri# (Yeni Testler Geldi)

@B.M.W

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rezes -- 13 Mayıs 2013; 0:29:13 >
  • İnceleme için teşekkürler, 1080p üzeri için neden titan öneriliyor, 690 daha performanslı değil mi ? Bellek farkı sebebiyle mi ?
  • bellek vram miktarı
  • Diyelim 2k monitörüm var, 1600 piksel de oynayacağım tahmini ne kadar vram yiyor ? Gerçi oyundan oyuna değişecek ama ortalama nedir.
  • quote:

belli bir yerden ss alamayacağımız için dedim çünkü mekan sürekli değişiyor.Biz daha net ve kıyaslanabilir olsun diye tool a sahip oyunları denedik biliyorum metrodan falan gına geldi ama başka seçenek yok

Anlıyorum. Metro zaten başından beri sıkıntılıydı. Nvidia 2 yıldır o oyuna sürücü yazmıyordu, sırf testlerde kullanılmaya devam ediyor diye yeniden sürücülerle Metro'ya ayar çeker oldu.

@rezes

Hitman'de işlemcinin çok sıkıntı olduğunu sanmam. Doğrudan SLI-sürücü sorunu yaşanıyor gibi. Tabi yine de çok iş parçası hikayesinden 2500K yalan olmuş olabilir. F1'de ise yama ile durum düzelmişti sanırım. Oyunun son yamaları yüklü mü acaba?
  • f1 de 3240x1920 surrounda %100 kullanıyor ama! 1080p için cpu darboğazı yine yamadan haberim yok!

hitmani yarın sabah sakin kafayla birkez daha denirim bu gece paydos
  • hey maşşallah elinize sağlık üstadlar!
  • Abi sistem tercihlerine baktımda şunu gördüm BMW 120D AT @ 230Hp 460Nm arabaya da mı oc yaptın

Ya da ben @ işaretini görünce pranoyaklık yaptım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Flying Nimbus -- 13 Mayıs 2013; 1:53:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Flying Nimbus

Abi sistem tercihlerine baktımda şunu gördüm BMW 120D AT @ 230Hp 460Nm arabaya da mı oc yaptın

Ya da ben @ işaretini görünce pranoyaklık yaptım

evet arabadada oc var, benim kullandığım hiçbirşey fabrikadan çıktığı haliyle duramaz, galaxy s2 vardı ona bile oc yaptım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B.M.W -- 13 Mayıs 2013; 2:22:54 >
  • güzel bir karşılaştırma konusu olmuş, teşekkürler.ben kesinlikle gtx 690 seçerim ah bir de gpu başına 2gb vram olmasa
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.