Şimdi Ara

###GTX670 vs HD7850CF vs 7870CF (OC & DEFAULT) Kullanıcı Testleri### (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
235
Cevap
3
Favori
6.732
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sahafiec

ne silah ama, Cuda=Shader Fizik=500MB daha fazla yer kaplama C:'de.
    bukadar basit bu olay, gerisi tamamen kullanıcıların saplantı ve ön yargıları.

tabii neticede kim nasıl mutlu oluyorsa öyle davransın.
    benim hala şaştığım şey duygusal seçimlere bukadar anlamsız teknik nedenler arama ve bulma çabası.

BF3'ü çıkalı beri oynuyorum, 3 AMD ve 2 nVidia kartla oynadım - ne Cuda ne de Fizik farkı gördüm.
    yok ki görelim, olması gerek de bu zaten.

cuda yı zaten kafadan gecın.oyunlarla hıcbır alakası yok.yazılımsal programlarla ugrasanları saymıyorum.Physx olayına gelırsek su anda guncel oyunlarda sadece Borderlands 2 de mevcut.bıraz daha eskı oyunlardan ornek verırsek batman serısı.en cok oynanan guncel oyunların cogunda physx efektı yok.

• ATİ açık ara önde eski ekran kartım 7sene dayanmıstı ati sağolsun ben kurcalamasam bozulmaazdıda :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: 'AndJusticeForAll

quote:

Orijinalden alıntı: B.M.W

quote:

Orijinalden alıntı: WarSaw

ve BMW ikna edilmeyi bekliyor....

Aha buraya yazıyorum birgün BMW 'de AMD ci olacak. Nvidia nın nekadar kazıkçı tokatçı bir firma olduğunu kendisi bile kabul edecek.

Bazı sebeplerden dolayı Nvidia dan vazgeçemem.

nvidiadan prim alıyorsun heralde

Adam burda emek verip bizleri aydınlatmaya çalışıyor sen kalkmışın adama ne diyorsun insaf biraz.Nvida kim B.w.m kim.Bu tip testler yapılmaki herkes görsün ekran kartlarının güçlerini , gaz verceğinize çelme atmaya çalışıyorsunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sonicman

quote:

quote:

quote:

Aha buraya yazıyorum birgün BMW 'de AMD ci olacak. Nvidia nın nekadar kazıkçı tokatçı bir firma olduğunu kendisi bile kabul edecek.

Adam burda emek verip bizleri aydınlatmaya çalışıyor sen kalkmışın adama ne diyorsun insaf biraz.Nvida kim B.w.m kim.Bu tip testler yapılmaki herkes görsün ekran kartlarının güçlerini , gaz verceğinize çelme atmaya çalışıyorsunuz.

Calm down bro somebody call 911

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• @B.M.W
    Bu güzel konu için teşekkürler.

Testlerde emeği geçen herkese teşekkürler.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Maddi bir sebep değil.

tasavvufcu olup nvidiaya mi tapiyosun

Ama burda gecesini gündüzüne katıp birşeyler yapıyor, Biz kullanıcılar ıcın bılgı paylasıyor ve o kadar zahmet edıyor ama sen kalkmıs ''tasavvufcu olup nvidiaya mi tapiyosun'' gıbı sacma cumleler kullanıyorsun.Ayıp boyle yapmak yakısmıyor sana.

• Sakin olun arkadaslar imkanı olan var olmayan var herkes ati kullanmak zorunda değil iyi günler.
  • Burda bır emek vermısız ama gene huzuru bozan mesaj atanlar var.Bundan sonra bu tur mesaj atanlar sıkayet edılecektır.
  • mesajım bulunsun 7870 pcs + cf ile dönüş yapacam
  • Sorun ATİ veya Nvidia kullanmakta degıl, sorun, Adam gecesını gunduzune katıyor ve cok guzel bır bılgı kaynagı olabılecek bır paylasım yapıyor ama bazı arkadaslarda nedense bu paylasımlarda gereksız ve yersız yorumlarda bulunuyor. Hıc geregı yok boyle seylerın. Ikı arkadasımızında hakkettıgı sey kocaman ''TEŞEKKÜR'' olmalı bence.
  • 7850 cf akarrrr

valla bütçem olsa yaparım ya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: osedon

Sorun ATİ veya Nvidia kullanmakta degıl, sorun, Adam gecesını gunduzune katıyor ve cok guzel bır bılgı kaynagı olabılecek bır paylasım yapıyor ama bazı arkadaslarda nedense bu paylasımlarda gereksız ve yersız yorumlarda bulunuyor. Hıc geregı yok boyle seylerın. Ikı arkadasımızında hakkettıgı sey kocaman ''TEŞEKKÜR'' olmalı bence.

artık bu tıplerden gına geldı.yonetımınde artık bunlara dur demesı lazım.bızım tek yapabıldıgımız engellemek.sımdı laf soylesen anlamayacakları ıcın oda care degıl.amd nınde nvıdıa ında ıgrenc kısılıksız fan boylarından artık tıksıntı duyuyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bonser24

quote:

Sorun ATİ veya Nvidia kullanmakta degıl, sorun, Adam gecesını gunduzune katıyor ve cok guzel bır bılgı kaynagı olabılecek bır paylasım yapıyor ama bazı arkadaslarda nedense bu paylasımlarda gereksız ve yersız yorumlarda bulunuyor. Hıc geregı yok boyle seylerın. Ikı arkadasımızında hakkettıgı sey kocaman ''TEŞEKKÜR'' olmalı bence.

artık bu tıplerden gına geldı.yonetımınde artık bunlara dur demesı lazım.bızım tek yapabıldıgımız engellemek.sımdı laf soylesen anlamayacakları ıcın oda care degıl.amd nınde nvıdıa ında ıgrenc kısılıksız fan boylarından artık tıksıntı duyuyorum.

Kesinlikle katılıyorum. Sankı Amd Veya Nvidia en ıyısı oldugunda cebıne para koyacak. Burda @B.M.W arkadasımızın yapmak ıstedıgı sadece gtx670 in ne kadar ıyı oldugunu anlatmak istemesi,Seninde Amd hd7850 CF'nin ne kadar ıyı oldugunu anlatmak istemendır.İkinizede de tesekkurler. Ama bunun gıbı adamların boyle güzide bı forumda ne ısı var hala anlamıs degılım

• malesef testler istediğim gibi geçmedi.. işlemci kullanan oyunlarda oc perf. resmen - lere kadar düştü..

4.5 GHz üzeri çalışan 3770k ve 2700k karşısında sonuçlar zaten iyi olması zordu..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi F.@.T.İ.H -- 28 Ekim 2012; 21:21:40 >
  • Güzel konu takip edelim bakalım
  • 7870 testleri ve sonuç tablosu eklendi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: F.@.T.İ.H

malesef testler istediğim gibi geçmedi.. işlemci kullanan oyunlarda oc perf. resmen - lere kadar düştü..

4.5 GHz üzeri çalışan 3770k ve 2700k karşısında sonuçlar zaten iyi olması zordu..

İşlemcin nasıl boyle bır sonuc vermıs sasırtıcı?
  • quote:

quote:

malesef testler istediğim gibi geçmedi.. işlemci kullanan oyunlarda oc perf. resmen - lere kadar düştü..

çift kart+ oc+ işlemci ağırlıklı oyun : şaşırılacak bir durum yok..

def. değerlerde güzel sonuç alıyor fakat işin içine oc girdiğinde işlemci ağırlıklı oyunlarda yetmemeye başlıyor..

• quote:

quote:

quote:

def. değerlerde güzel sonuç alıyor fakat işin içine oc girdiğinde işlemci ağırlıklı oyunlarda yetmemeye başlıyor..

İntel nelere kadir değil mi? 7850cf bile oc olunca seninkileri geçebiliyor.

• quote:

quote:

quote:

quote:

İntel nelere kadir değil mi? 7850cf bile oc olunca seninkileri geçebiliyor.

el insaf 350 tl lik bir işlemci ile bu sonuçlar alınıyor 700-800 tl lik 2700k-3700k sence 2 katı fiyat farkına rağmen 2 katı perf. sunuyor mu ?..

def. değerlerde zaten sonuçlar normal işin içine oc girdiğinde bırakta fark olsun yani..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi F.@.T.İ.H -- 28 Ekim 2012; 21:56:18 >

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.