Şimdi Ara

Gtx550Ti Darbogaz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
0
Favori
1.071
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oncelikle hayirli ramazanlar herkese.İslemcimi degistirmem mumkun olmadigi icin bende 6850 degilde biraz daha alt modellere yoneldim.
    Once sistemimi yazayim:
    İntel Core 2 Duo E4600 2.4 Ghz Oc ile 3.2 Ghz destegi mevcut.
    3 Gb Ram
    9500Gt 1 Gb DDR2
    350W Psu(Degisecek)

Psu olarak oneri yapmaniza gerek yok onceden konusunu acmistim kararlastirmistik forumda FSP BLUE STORM 500W 80 Plus olan guc kaynagini alacagim.Ekran karti olarakta BMW arkadasimizin her butceye uygun ekran karti onerilerinden yaralanarak 550Ti dusundum.5770'de dusundum ama 550Ti gecmis cogu oyunda.Ama gene soracagim darbogaz olurmu?İslemciyi 3.2 Ghz'de kullanacagim monitor cozunurlugum 1440x900 ve Bf3,Max P3 gibi oyunlari high veya ultrada oynamak istiyorum.Cunku 9500Gt bf3 singleda bile 800x600 lowda bile kasiyor mp'ye girmeye korktum valla.Bu yuzden gercekten bu oyunlari darbogazsiz 550Ti ile oynayabilirmiyim?Tesekkurler...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Bazı oyunlarda olabilir ultra bf3 gibi ama coğu oyunda sıkıntı çıkarcağını gözle görülür bir darboğaz olucağını zannetmiyorum ....
  • işlemciyi 3.2'de kullanacaksan 6850 alabilrsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: ommemo

işlemciyi 3.2'de kullanacaksan 6850 alabilrsin

İcime kurt dusuyor ama riske etmek istemiyorumda.550Ti yapmazmi diyorsunuz?

Serty23 valla gonul rahatligiyla almak istiyorum su karti.

• quote:

Orijinalden alıntı: Baran.

quote:

Orijinalden alıntı: ommemo

işlemciyi 3.2'de kullanacaksan 6850 alabilrsin

İcime kurt dusuyor ama riske etmek istemiyorumda.550Ti yapmazmi diyorsunuz?

Serty23 valla gonul rahatligiyla almak istiyorum su karti.

ben olmayacağını düşünüyorum...forumda aynı yada benzeri cpu ile 6850 kullanan kesinlikle vardır.Onlara mesajatarak gerekli sonuca ulaşabilirsin...Ama 3.2 ghz'de darboğaz olmayacağını düşünüyorum, olsa bile çok düşük miktarlarda olur...
  • gtx 550 ti güçlü bir kart değildir, parasını hak etmez ve çok güç tüketir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alpcan Aksoy

gtx 550 ti güçlü bir kart değildir, parasını hak etmez ve çok güç tüketir.

Ne onerirsiniz?İslemciye uygun olarak?550ti gecmis 5770'i baska alternatif kalmiyor o fiyata.

• hd 6850 alın almışken bir kere alın pir alın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alpcan Aksoy

hd 6850 alın almışken bir kere alın pir alın.

Kesin darbogaz olacak ama.Cunku forumdan bi aradasta benzer islemci ile kullaniyormus darbogaz varmis.Highin ustune cikmiyormus kart oyunlarda.

• tamamen yalnış bilgilendimiş arkadaş seni bi kere işlemci darboğazında high da asıl darboğaz olur ultra alırsa darboğaz azalır çünkü ekran kartına binen yük artar işlemciye azalırdüşük/yüksek çözünürlükdede bu böyledir sana önerebileceğim kart 190 tlye hd5770 ıceq dur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi True Romance -- 27 Temmuz 2012; 2:27:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnLyLoveMe

tamamen yalnış bilgilendimiş arkadaş seni bi kere işlemci darboğazında high da asıl darboğaz olur ultra alırsa darboğaz azalır çünkü ekran kartına binen yük artar işlemciye azalırdüşük/yüksek çözünürlükdede bu böyledir sana önerebileceğim kart 190 tlye hd5770 ıceq dur

550Ti ondan iyi degilmi?Bf3,Arkham City,Max Payne 3'te gecmis.Birde su atinin driverlari gozumu korkutuyor.Cogu oyun nvidia icin uyumlu olmasi falan gonlumu ona kaydirdi.

• 190tlden ucuza temiz garantili bulduysan al.yoksa 2-3 fps içinfark ödemeye değmez
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnLyLoveMe

190tlden ucuza temiz garantili bulduysan al.yoksa 2-3 fps içinfark ödemeye değmez

Yok sifir alacagim bilgisayarcidan 220 tl.Zotac 550Ti.Umarim darbogaz olmaz.

• sana şunu söyleyeyim benim elimde de e4600 var ekran kartı olarak hd 4850 var bf3 ü 1440x900 medium de oynuyorum ama sana şunu söylemem gerekir eğer multi oynayacaksan pek heveslenme çünkü ben bu işlemciyle en fazla 32 kişilik serverlarda oynayabiliyorum yoğun ateş durumunda 32 kişilikte bile kasma yapıyor hele işin içine araçlar girdimi neredeyse hiç oynanmayacak duruma geliyor ben şuanda 24 kişilik metro serverlarında oynuyorum sana tavsiyem yine kendin bilirsin ama biran önce işlemciyi değiştirmelisin.
  • Nvidia destekli oyun oynayacaksan 550 ti rahatlıkla alabilirsin ama ati destekli bir oyun oynayacaksan 6850 almalısın

benimde darboğaz sorunum vardı 2.93ghzden 3.57ghz'e yükselttim şu anda darboğaz söz konusu değil gayet rahat oynayabiliyorum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CryBe4Die -- 27 Temmuz 2012; 9:42:29 >
  • Tesekkur ediyorum bende oc ile kullanacagim zaten.550Ti alacagim o zaman.

• Arkadaşlar vatanda %25 indirim olmuş şimdi soruyorum 6790 darboğaz yaparmı?Core 2 Duo 3.2 GHz

• bende yişğenime arıyordum senin gibi ben bayağı bir karta arasında kalmıştım şöyşe 7750>>7770>>gtx550ti>>6850 ama bu kartların hepsindede her kesim 6850 tavsişye ediyor hazır psu değişeçeksen bence 250 tlye vatandan alınabilir diye düşünüyorum. öğlenden beri bakıyorum daha uzcuz yer bulamadım. mağazayada %25 indirim gelirse hemen gidip alacağım
  • quote:

Orijinalden alıntı: yakamoz77

bende yişğenime arıyordum senin gibi ben bayağı bir karta arasında kalmıştım şöyşe 7750>>7770>>gtx550ti>>6850 ama bu kartların hepsindede her kesim 6850 tavsişye ediyor hazır psu değişeçeksen bence 250 tlye vatandan alınabilir diye düşünüyorum. öğlenden beri bakıyorum daha uzcuz yer bulamadım. mağazayada %25 indirim gelirse hemen gidip alacağım

vatanda %25 indirim varda ekran kartlarında varmı bilmiyorum hocam bilginiz olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: yakamoz77

bende yişğenime arıyordum senin gibi ben bayağı bir karta arasında kalmıştım şöyşe 7750>>7770>>gtx550ti>>6850 ama bu kartların hepsindede her kesim 6850 tavsişye ediyor hazır psu değişeçeksen bence 250 tlye vatandan alınabilir diye düşünüyorum. öğlenden beri bakıyorum daha uzcuz yer bulamadım. mağazayada %25 indirim gelirse hemen gidip alacağım

http://www.vatanbilgisayar.com/Ekran%20Kart%C4%B1/xfx-hd-685x-zdfc-hd6850-cift-fan-gddr5-1gb-256bit-amd-radeon-dx11-ekran-karti/productdetails.aspx?I_ID=59709

varmı ş hocam
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.