Şimdi Ara

gtx260 3d mark 06 18k ve 3dmark vantage skor 10252 eklendi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
124
Cevap
0
Favori
4.090
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar ılk basta atı 4580 vardı 2 gun once satıp gtx 260 aldım.Bunun sebebı kartın cok ısınması resmen kasaya sıcak hafa ufluyoo ve sıcaklıgı artıyordu.Ben genelde nvidia katları kullandım ve nvidiada pek sorun yasamadım ama atiyi sefemedim nedense.Sıze ılk denememı gotermek ıstıyorum bakalım yorumlarınız neler olucak

test sistemi imzamda var

vede linkhttp://service.futuremark.com/home.action?resultId=273336&resultType=19

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi griffin06 -- 3 Ağustos 2008; 2:18:23 >

• ilk önce hayırlı olsun kartın .iyi bir seçim yapmışın güle güle kullan sonuçlarında güzel oyun 4850ye göre performans nasıl
  • quote:

Orjinalden alıntı: iktyas

ilk önce hayırlı olsun kartın .iyi bir seçim yapmışın güle güle kullan sonuçlarında güzel oyun 4850ye göre performans nasıl

sagolasın arkadasım cok fark ettı atıde resmen drıver ları bıle sorunlu cogu oyunda dusuk performas verıyor bence helede crysısde mıllet cok ovuyoo ama ben begenmedım kasamın ıcındede sac kurutma makınesı calıstırmak ıstemıyorum.Ben nvıdıayı sevıyorum resmen yaa 5 fsb ye degısmem atıye :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: eticet06

quote:

ilk önce hayırlı olsun kartın .iyi bir seçim yapmışın güle güle kullan sonuçlarında güzel oyun 4850ye göre performans nasıl

sagolasın arkadasım cok fark ettı atıde resmen drıver ları bıle sorunlu cogu oyunda dusuk performas verıyor bence helede crysısde mıllet cok ovuyoo ama ben begenmedım kasamın ıcındede sac kurutma makınesı calıstırmak ıstemıyorum.Ben nvıdıayı sevıyorum resmen yaa 5 fsb ye degısmem atıye :)

ya işte millet konuşup duruyor 2-3 test hemen karar verılıyor.ben burda gtx260 dıye coğu kişiye dedım bana fanatık dıyorlar.bunlara gerek yok yanı fanatık olmak ne ya futbol takımımı buda fanatık olum yanı ben tuttugum takımın fanatıgı degılım kaldıkı ekran kartının fanatıgı olcam .bende almayı düşünuyorum gtx260 senden sonra iyice aklıma yattı yanı teşekkurler

• quote:

quote:

quote:

ya işte millet konuşup duruyor 2-3 test hemen karar verılıyor.ben burda gtx260 dıye coğu kişiye dedım bana fanatık dıyorlar.bunlara gerek yok yanı fanatık olmak ne ya futbol takımımı buda fanatık olum yanı ben tuttugum takımın fanatıgı degılım kaldıkı ekran kartının fanatıgı olcam .bende almayı düşünuyorum gtx260 senden sonra iyice aklıma yattı yanı teşekkurler

bencede hocam testler cok yanıtıcı olabılıyor atının 3d markda yuksek skor aldıgını herkes bılıyor ama bende bunu bılıyorumkı makınemın ıcı 40 derece oluyor gerek yok 5 fsb den vazgecerım ama rahat rahat kullanırım hıc yoksa dıye dusundum bu arada almayı dusunursen pm at 515 ytl ye alabılırım ısteyene ankde elden teslımde ederım :)

• malesef ankarada oturmuyorum novadan falan alırım kartı gelır adrese sana zahmet vermem teşekkurler ayrıca bişey sorcam bu 5 fpsden fazgeçmek nedemek
  • sanırım gtx260 5 fps az veriyor.
  • Hayırlı olsun çok iyi seçim

forumda bazı boş insanalr insanları yanıltsada pcden anlıyan insanın hali aşka oluyor raminizden tutunuz anakart işlemcinize kadar harika seçim bravo

Ayrıca o kartı 3dmark06 kesmez vantage bekliyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K0rkunc -- 31 Temmuz 2008; 0:56:15 >
  • quote:

malesef ankarada oturmuyorum novadan falan alırım kartı gelır adrese sana zahmet vermem teşekkurler ayrıca bişey sorcam bu 5 fpsden fazgeçmek nedemek

testlerde 5 fsb daha dusuk gıder acısından dedım ben onu :) yanı az bır fark ıle atı hızlı ama bence bana gıtmez dıye dusunuyorum :)
  • nasıl yanı 4850>gtx260 mı dıyosun anlamadım şimdi
  • quote:

Orjinalden alıntı: K0rkunc

Hayırlı olsun çok iyi seçim

forumda bazı boş insanalr insanları yanıltsada pcden anlıyan insanın hali aşka oluyor raminizden tutunuz anakart işlemcinize kadar harika seçim bravo

Ayrıca o kartı 3dmark06 kesmez vantage bekliyoruz

Cok tsk ederım arkadasım elımden geldıgı kadar bırseyler topladık armorun ıcıne :) ama saglam oldu en kısa zamanda gtx280 le testlerımı sunucam
  • quote:

nasıl yanı 4850>gtx260 mı dıyosun anlamadım şimdi

4850 cf ye karsı dıyom aga :) cf yapacaktım ben ama vaz gecıp nvıdıaya dondum bende strıker vardı slı yapacaktım ama arıza yapınca rampage verdıler ve slı umudum yattı atıye dondum cf yaparım dıye bır tane aldım test ettım cf yapacaktım ama ısınıyoo onun ıcın gtx260 ı 4850 cfye karsılastırıyorum tek 4850 ye diil yani :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi griffin06 -- 31 Temmuz 2008; 1:15:16 >
  • puan güzel. tebrikler
  • Hayırlı olsun, sonunda benden başka gtx 260 kullanan da çıktı...

Bayadır tektim bu konuda... Güzel seçim, ben de gayet memnunum.. Oldukça sorunsuz ve huzur veren bir kart..

Bu da benim aldığım sonuçlar.. (x48-DQ6 sorunlu çıktığı için Rampage ile değiştirdim şimdi..Yani bende de Rampage var ..)

Sistem: x64 Vista SP1
    İşlemci: Qx6850 @ 3.75 ghz
    Anakart: GA-X48-DQ6 ... RAM: 4*1 GB Crucial 1000 5-5-5-15@ 2.2 v
    VGA: Zotac GTX 260 @ 743/1525/2400

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oguzhansackan -- 31 Temmuz 2008; 1:18:05 >

• quote:

Orjinalden alıntı: kelesh463

Hayırlı olsun, sonunda benden başka gtx 260 kullanan da çıktı...

Bayadır tektim bu konuda... Güzel seçim, ben de gayet memnunum.. Oldukça sorunsuz ve huzur veren bir kart..

aga ahanda pişti olduk desene senle :) walla ben cok memnunum su anda cıdden nvıdıa ısı bılıyoo goruntu olarka bıle atı bana cok tuhaf gelmıstı ıncecık karttı :) bunun buyuklugu bıle huzur verıyor :)
  • GTX 260 a bende sıcak bakmaya başladım son zamanlarda. Ram miktarı, iyi overclock olması ve idle güç tüketiminin daha iyi olması başlıca sebepler. Türkiye fiyatı yüksek olmasa 512mb HD4870 yerine rahatlıkla tercih edilebilir.

Yalnız GTX 260 i HD 4850 ile kıyaslamak anlamsız olur. Çünkü fiyat farkı 2 kata yakın. (HD 4850 190$ - GTX 260 360$) Performans farkı ise ortalama %30 civarlarında (eski oyunlarda %50 yi buluyor yeni oyunlarda ise %25 civarı) Bu durumda kısıtlı bütçeye sahip olanlar için HD4850 (mümkünse özel modeller ya da soğutucu değişimi ile) den daha iyi bir alternatif yok.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Soultrap

GTX 260 a bende sıcak bakmaya başladım son zamanlarda. Ram miktarı, iyi overclock olması ve idle güç tüketiminin daha iyi olması başlıca sebepler. Türkiye fiyatı yüksek olmasa 512mb HD4870 yerine rahatlıkla tercih edilebilir.

Yalnız GTX 260 i HD 4850 ile kıyaslamak anlamsız olur. Çünkü fiyat farkı 2 kata yakın. (HD 4850 190$ - GTX 260 360$) Performans farkı ise ortalama %30 civarlarında (eski oyunlarda %50 yi buluyor yeni oyunlarda ise %25 civarı) Bu durumda kısıtlı bütçeye sahip olanlar için HD4850 (mümkünse özel modeller ya da soğutucu değişimi ile) den daha iyi bir alternatif yok.

hocam ben 4850 cf ıcın karsılastırdım kendımce ama tek kart olarak tabıı fıyat olarak cok makul 4850 ama bence 4850 cf yerıne gtx 260 dusunelebılır

• quote:

ben burda gtx260 dıye coğu kişiye dedım bana fanatık dıyorlar.

GTX 260'ı Türkiye fiyatıyla anca nVidia fanatikleri önerebilir çünkü.
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: kelesh463

Hayırlı olsun, sonunda benden başka gtx 260 kullanan da çıktı...

aga ahanda pişti olduk desene senle :) walla ben cok memnunum su anda cıdden nvıdıa ısı bılıyoo goruntu olarka bıle atı bana cok tuhaf gelmıstı ıncecık karttı :) bunun buyuklugu bıle huzur verıyor :)

Aslında aynı yoldan gitmişiz seninle.. Ben de 4850 almıştım.. yaklaşık 3 yıl SLI kullandıktan sonra bi de CF yapayım hevesiyle koştum aldım 4850 ve senin dediklerinin aynısını ben de yaşadım ve 4850 bu hevesimi aldı götürdü.. Ondan sonra ben de gtx 260 a yöneldim..

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: Soultrap

GTX 260 a bende sıcak bakmaya başladım son zamanlarda. Ram miktarı, iyi overclock olması ve idle güç tüketiminin daha iyi olması başlıca sebepler. Türkiye fiyatı yüksek olmasa 512mb HD4870 yerine rahatlıkla tercih edilebilir.

hocam ben 4850 cf ıcın karsılastırdım kendımce ama tek kart olarak tabıı fıyat olarak cok makul 4850 ama bence 4850 cf yerıne gtx 260 dusunelebılır

Cf yerine GTX 260 almak tabiki çok daha mantıklı.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.