Şimdi Ara

Gtx1060/Rx480 @Gtx1070 Alındı@ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    yani bak şimdi tamam 4gb 4gb ama nvidianın sağlam yazılımı var 2gb gt730 özel vram sıkıştırmasıyla bundan dolayı iyi sende bizimi koparıyorsun anlamadım ki

Nvidia RIVA TNT2 bile rx480le yarışırken böyle şey olmaz yani...Nvidia çünkü adı yeter
    https://www.amazon.com/gp/offer-listing/B00456ZWE4/ref=dp_olp_used?ie=UTF8&condition=used

bak fiyatına buda 200$ rx480de ama nvidia bayağı kral yapmış söylentilere göre %25daha hızlı ve %200 overclock potansiyeli var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Overclockmanyağı -- 5 Kasım 2016; 13:8:47 >
  • Overclockmanyağı kullanıcısına yanıt
    Yanıldınız. GT 730'daki sıkıştırma DXT kayıplı sıkıştırma; yeni directx 12 kartlarınkinden çok daha eski bir teknoloji. Böyle şeylerin lafı bile olmaz esasen yaptığımız karşılaştırmada: Fury X, çok daha ileri düzey bir kart.
  • hay bitmez oldu şu rx480 gtx1060 muhabbetiniz. insanlar bu başlığı birbirlerine laf sokmak için kullanır oldu. freesync monitörün varsa amd yoksa gtx1060 genellikle önde götürüyor. 1440p düşünüyorsan zaten gtx1070den aşağısı seni paklamaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mete Can Karahasan

Yanıldınız. GT 730'daki sıkıştırma DXT kayıplı sıkıştırma; yeni directx 12 kartlarınkinden çok daha eski bir teknoloji. Böyle şeylerin lafı bile olmaz esasen yaptığımız karşılaştırmada: Fury X, çok daha ileri düzey bir kart.

Gt 730 daha iyi bencmarklara bak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mete Can Karahasan kullanıcısına yanıt
     Gtx1060/Rx480 @Gtx1070 Alındı@

bırakalım benchmarklar gerçeği göstersin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Overclockmanyağı -- 5 Kasım 2016; 14:9:22 >
  • Overclockmanyağı kullanıcısına yanıt
    Bu ikisi watt başına aynı başarımı göstermiş. Fury X, 275 watt olduğuna göre foyan açığa çıktı: eller yukarı!
  • Mete Can Karahasan kullanıcısına yanıt
    ne ben öyle birşey göremiyorum şuanda 4kda gt730 keyfi ohh mis gibi hemde çok az elektrik faturası geliyor ayda 80 liralık farktan kurtuldum mis
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.