Şimdi Ara

Gtx1060/Rx480 @Gtx1070 Alındı@

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
395
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İki kart arasında çok gittim geldim ama hala hangisini tercih edeceğime karar veremedim.

1080p kullanıcısıyım ama 2k ekranda almayı düşünüyorum fakat yakın zamanda değil.

Bu bağlamda 2k ekran alıcak olduğumu da düşünürsek hangi ekran kartını almak ilerisi için daha mantıklı olur ?

Oynayacağım Oyunlar Bf4-Bf1,Doom,GtaV,Cod Infinite Warfare,Mafia3

Edit: Asus Strix Gtx1070 alındı.İki kart arasinda cok kararsiz kalmistim 2k ekran almayi da düşündüğüm için Gtx1070 i tercih ettim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GamingMan -- 9 Kasım 2016; 11:16:38 >

• rx 480
  • Rx480 de kafamı kurcalayan tek şey Overclock konusunda verimsiz oluşu
  • O zaman i3 + gtx 1070

Hocam gozunuzu seviyim ikiside 1080p karti bunlarin.Oynadigin oyunlarda cogunlukla rx 480 onde.

Secin birini kafa yormayin bu kadar. + lari - leri forumda yuzlerce kez paylasildi , hangisi size uygunsa alin iste. Overclock mu abanacaksin al o zaman gtx 1060.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Grimaniel -- 3 Kasım 2016; 2:15:24 >
  • Abi bu kaçıncı aynı konu yahu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Grimaniel kullanıcısına yanıt
    Yahu, atıp tutmayın bu konuda! Ciddi bir karşılaştırma yapıyoruz. Rx 480, GTX 1050'den bile geri bir kart işte o kadar!
  • Gtx1060 almaya karar verdim.

Hangi marka almalıyım asus msi arasında kaldım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mete Can Karahasan

Yahu, atıp tutmayın bu konuda! Ciddi bir karşılaştırma yapıyoruz. Rx 480, GTX 1050'den bile geri bir kart işte o kadar!

Sen olmak Ciddi Hocam ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ready2Craft

quote:

Sen olmak Ciddi Hocam ?

İroni yapmış. Bence siz bunu anlamadığınız konusunda ciddi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lana-Del-Rey

quote:

Orijinalden alıntı: Ready2Craft

quote:

Sen olmak Ciddi Hocam ?

İroni yapmış. Bence siz bunu anlamadığınız konusunda ciddi?

Öyle bir görünce düşünemedim valla
  • 2k için direk 1070 al dostum . 1060 2k da zorlanır. ama illede 480 yada 1060 diyorsan 1060 al derim. rx480 sadece vulkan destekli oyunlarda biraz önce o oyunalrda cok cok cok ama cok az. yani al gtx 1060 ı bak dalgana ne diyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GamingMan

Rx480 de kafamı kurcalayan tek şey Overclock konusunda verimsiz oluşu

1060 dada overlock sınırlı

• quote:

Orijinalden alıntı: MogoLKhan

quote:

Orijinalden alıntı: can-can-can

2k için direk 1070 al dostum . 1060 2k da zorlanır. ama illede 480 yada 1060 diyorsan 1060 al derim. rx480 sadece vulkan destekli oyunlarda biraz önce o oyunalrda cok cok cok ama cok az. yani al gtx 1060 ı bak dalgana ne diyim.

Mantığını fazla zorlama bence fatal error verir , vulkan destekli dx 12 oyunlarında biraz geçiyormuş testlere hiçmi bakmadın.

Gtx 1060 a okadar para verip paranı çöp etme 1070 al

öncelikle tavrınız hiç ama hiç hoş değil. sonuçta sende bende aynı düşüncede birleşmişia. sende bende gtx 1060 daha iyi ama 1070 almasını önermişiz.
    ama bu dost düşmanlığınedir? bu ille birşeyleri biliyorum düşüncesini kanıtlama derdi nedir sizde böyle. 1.si askerliği birlikte yapmadık, 2.si arkadaşlığımız bu forumla sınırlı. 3. sü tanımadığınız insanlarla belli bir sınır cercevesinde olmanızı size tavsiye ederim.
  • Ready2Craft kullanıcısına yanıt
    Sen böyle şeylere takılı kalma derim. GTX 1050, Fury X'ten bile güçlü bir kart. Bir dene, bir daha bırakamazsın.
  • Mete Can Karahasan kullanıcısına yanıt
  • GamingMan kullanıcısına yanıt
    Zotac'ın kısa olanından alın, boşuna fazla para vermeye gerek yok hepsi aynı.
  • Mete Can Karahasan kullanıcısına yanıt
    gt730 fury xden daha iyi demek istedin sonuçta nvidia yani :/ amd çöp
  • can-can-can kullanıcısına yanıt
    Size katilamayacagim hocam, arkadasin oynamak istedigi vulkan tabanli oyunda (doom) hatiri sayilir sekilde onde. Zaten cok sayida vulkan oyunu yok. Genel olarak dx12/vulkan veya dx11, arkadasin oynayacagi oyunlarda hemen hemen iki kart da birbirlerine esit gidiyorlar. Kimi a oyununda onde kimi b.

1060 icin dx11'de cok onde demek de artik gecerliligini kaybediyor. Cod infinity ornegin 480 guru3d benchlerine gore epey fark atmis.

Ama nitekim ikisi de 1080p kartlari ve hangisi daha uygun fiyata alinabiliyorsa, onu tavsiye ederim. Lakin genel onerim 480. Dx11 veya dx12 olsun farketmez, ileride 1060'a gore 10-15% fark alacaktir. Bu tamamen amd suruculerin olgunlasmasinin zaman almasina bagli. 390 vs 970 rekabetinde oldugu gibi, 480 da rakibini geride birakacaktir, ilk isaretleri dx11 altinda veriyor simdiden.

Ozetle 480 daha "guclu" bi kart, bunu ama directx 11 altinda hemen gosteremiyor (gercigi amd bu surucu konusunu cozdu gibi).

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LeviGerman -- 5 Kasım 2016; 14:48:25 >
  • Overclockmanyağı kullanıcısına yanıt
    Bırak mavrayı, Fury X bir kere 4GB bir kart. GT 730'u havada karada geçer.
  • quote:

Bırak mavrayı, Fury X bir kere 4GB bir kart. GT 730'u havada karada geçer.

Gt 730 rakibi fury x den %50 daha hızlı bir kart misi ejderli olan versiyonu özelikle .

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.