Şimdi Ara

GTX 980 Ti hakkında düşünceleriniz ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
826
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Şuanda elimde GTX 680 Amp SLI ekran kartı bulunmakta test sonuçlarım gtx 980 den iyi olduğunu göstermekte yaza 980 Ti çıkıyormuş..

Sistemime bu ekran kartını almayı düşünüyorum.. İmza da sistemim yazıo sizce 980 Ti hakkında ne düşünüyorsunuz..

Gerçekten Geçmelimiyim yoksa boşunamı masraf ? max 2k oyun oynarım 4k düşünmüyorum.

• 980 ti degil 2 x 680 4 x gtx 680 yapsan gecemen sallama

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • pakan P kullanıcısına yanıt
    Hocam kartn özellikleri cok guzel binevi titan x in vrami düşürülmüş hali gibi bence alınır alınmayada fiyatı 3500 4000 olur o kartin ne kadar iyi olsa da bence gereksiz zaten gtx680 sli suan her türlü yeter 4k olmadıkça bence karti degistirmeye hic gerek yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sahte Kabadayı

Zaten sana 980 ti yi gectim dememis 2x680 ile 980 i gectim demis iyi oku dingil
    Adam 2x680 le 980ti yi geçecek olsa buraya niye alıyım mı diye yazsın gazma

Snn gibi veledler anca klavye delikanliligi yapar
    Gerçekte Dovme abi der Hic degilse ben gazma yim Sen kazma bile olamamissin Veled

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sahte Kabadayı

Hocam kartn özellikleri cok guzel binevi titan x in vrami düşürülmüş hali gibi bence alınır alınmayada fiyatı 3500 4000 olur o kartin ne kadar iyi olsa da bence gereksiz zaten gtx680 sli suan her türlü yeter 4k olmadıkça bence karti degistirmeye hic gerek yok

Eyw kardeşim zaten 1080p olarak düşünmüyorum 980 ti yi 2k ve 4k modunda sorunsuz oynamak için düşünmüştüm.. Gerçi onun içinde önce 4k bir monitöre ihtiyacım var :DD
  • Cok pahali olucak o bir gercek.Bekleyeni cok ama alicisi yok gibi olur ciktiginda.O yuzden 980 alabiliyorsan tek kart 980e gecilir.Ileride sli yapilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: DH | equ*

Cok pahali olucak o bir gercek.Bekleyeni cok ama alicisi yok gibi olur ciktiginda.O yuzden 980 alabiliyorsan tek kart 980e gecilir.Ileride sli yapilir.

ozaman 2 .el 980 ti alana kadar 680 SLI devam :D deriz...
  • KEDJU K kullanıcısına yanıt
    Tamam hadi git silcem yorumu üzülme :)

• pakan P kullanıcısına yanıt
    Yani 2k icin olduktan sonra 980 ti biraz zevk işi :) mesela bmw arabaları gucludur ama fabrika çıkışı max hızı gecemezsin oyle kalır buda öyle 980ti akmak ister ama onu akıtmak icin bi 4k sart

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi quattro6 -- 5 Mayıs 2015; 12:47:09 >
  • iyi giderdi 980ti 3 slı
  • TR geliş tarihi hakkında bilgisi olan var mı ?
  • 980 ti da keşke 780 ti çıkışındaki fiyat ile gelse. Ama sanmıyorum öyle olsun 970 780, 980 de 780 ti fiyatına karşılık geliyor. 980 ti ise büyük ihtimalle titan black fiyatıyla gelir. Maxwell-Kepler fiyat eşleşmesi böyle gidiyor

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.