Şimdi Ara

GTX 980 Ti , GTX 980 ve 970 ANA KONU (92. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.629
Cevap
31
Favori
245.912
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9091929394
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Vinewood

quote:

Orijinalden alıntı: evohan

quote:

Orijinalden alıntı: Vinewood

quote:

Orijinalden alıntı: evohan

quote:

Orijinalden alıntı: R£DSTON£

Selam dostum,

ZOTAC GTX 980 AMP! EXTREME varken gerisi yalan olur. Daha kartın incelemesini görmedik ama umarım kronik bir sorunu çıkmaz.

8+8 pin ve 1390Mhz stok boost hızı.

merhablar kardeşim ...

8+8 olması lazım G1 in de ,o 1329 boost ile geliyor ama :) çok pis oc yarışı olcak bence

G1 8+6 pin ile geliyor

hımm bu yanlış mı ?

GTX 980 Ti , GTX 980 ve 970 ANA KONU

Eee o zaman 8+6 pin olan başka modelmi

http://www.gigabyte.com/products/product-page.aspx?pid=5208#sp

ikitane 8 pin diyor resmi sitesindede

• yalnız 144hz G-Sync monitorlerde çıktı ya ,sadece monitor upgrade ide yeterli olabilir yani şu aralar biraz beklemekte fayda görüyorum :)
  • evohan kullanıcısına yanıt
    Haa ben 970 e bakmışım hocam pardon
    http://www.guru3d.com/articles-pages/gigabyte-geforce-gtx-970-g1-gaming-review,1.html

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • JosephOceans J kullanıcısına yanıt
    Gelecek kartlar referans tasarım ama değil mi ?.Birde büyük şehirlere filan gelir Bodrum'dayım ben.
  • Alkımm kullanıcısına yanıt
    Hocam Vatan'ın büyük mağazalarına referans kartlar ve Asus'un kartları yarın geliyor. MSI'ın gelmesi ayın 29-30'unu bulur dediler. Diğer markalarla ilgili bilgi alamadım.
  • Giga'nın 8+8 olanı GTX 980 modeli. 970 ise 8+6 pine sahip.
  • Zotac Amp extreme 970 ve 980 Vatanda yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: JosephOceans

Hocam Vatan'ın büyük mağazalarına referans kartlar ve Asus'un kartları yarın geliyor. MSI'ın gelmesi ayın 29-30'unu bulur dediler. Diğer markalarla ilgili bilgi alamadım.

Asus akar

• bugün MSI 770 i sattığım adam MSI 970 kargodan yeni geldi üstünü tamamla sana vereyim dedi.. yok dedim ben gigabyte ya da zotac.. WTF dedi.. eee dedim 3 tane DP var hacı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Php -- 23 Eylül 2014; 20:51:58 >
  • Nova bilgisayara mesaj atan yada telefon ile soran oldu mu ne zaman gelecek miş ?

http://novabilgisayar.com/resim_goster.asp?RESIM=ZOTAC-GTX-980-AMP-Extreme.jpg

bu tatlı arkadaş yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alkımm -- 23 Eylül 2014; 20:55:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: JosephOceans

İnşallah izmirdeki vatan mağazalarınada gelirde alırım yarın.
  • 8+8 pin daha fazla güç tüketimi değil mi? Yani kartın açıklanan güç tüketimini geçmeyecek mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cybernoid

8+8 pin daha fazla güç tüketimi değil mi? Yani kartın açıklanan güç tüketimini geçmeyecek mi?

375w yapar anakart dahil.overclock amaçlı olduğu aşikar.ironik olansa nasılsa az yakıyormuş diyip herkesin 1500 mhz ve üzeri deneyecek olması.TDP başka güç tüketimi başka bir şey malum.
  • Amazondan evga gtx 970 almak mantıklı mı (soğutucusu yüzünden) yoksa 300 tl fazla verip vatandan msi almak mı ?

• axeles kullanıcısına yanıt
    EVGA nın soğutucusu bozuk değil ki adamlar 2x 8 lik boruyu GPU için 1 x 6 lık boruyuda ekstradan ısıyı çeksin diye tasarlamış böylelikle 2-3 derece daha soğutabiliyormuş kartı . Anlayacağınız kartta bir sıkıntı yok , ha sen fanlardan müzdaripsen ACX 2.0 ı alabilrsiin
  • Ben de size Gtx 980 Firemark test sonuçlarını ekleyeyim:

http://www.3dmark.com/fs/2803107

Şirket yoluyla İngiliz arkadaşım, Palit'in referans soğutuculu Gtx 980 i ile almış bu sonucu.Zaten diğer detaylar altında yazıyor.
  • Ya DH'nin Nvidia ile alıp veremediği var incelemek için kart yollamadılar ya da cidden donanım haberlerini pek takmıyorlar artık. Sanırım forumdaki biz donanım tutkunlarıda olmasak DONANIM namına birşey kalmayacak
  • nvidia control paneli yazılımına güzel bir arayüz yapsa iyi olur aslında yakışmıyor bu devirde
  • quote:

Orijinalden alıntı: MALTHAEL

EVGA nın soğutucusu bozuk değil ki adamlar 2x 8 lik boruyu GPU için 1 x 6 lık boruyuda ekstradan ısıyı çeksin diye tasarlamış böylelikle 2-3 derece daha soğutabiliyormuş kartı . Anlayacağınız kartta bir sıkıntı yok , ha sen fanlardan müzdaripsen ACX 2.0 ı alabilrsiin

Evganın soğutucusu mühendislik hatası , boruları birbirine dip dibe koymak yerine eski sistem tercih etmiş, birde yetmezmiş gibi 3. cü boru boşta , bu mühendislik hatasından başka bişey değildir

eğer o borular asus gibi dipdibe hiç aralarında aluminyum olmayacak şekilde takılsaydı ve ortalansaydı tam işlemciye göre o zaman çok daha soğuk çalışan bi kart olucaktı

evga bunu tamamen cimriliğinden yapmamış yeni soğutucu tasarlattırmak ve ürettirmek bi maliyet gerektirdiginden uyanıklık yapmışş

neyse artık classfield e bakıcaz bizde yakında cıkınca

• 
Sayfa: önceki 9091929394
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.