Şimdi Ara

GTX 980 Ti , GTX 980 ve 970 ANA KONU (91. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.629
Cevap
31
Favori
245.912
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gigabayt G1 980 lerin en hızlısı olcak gibi
  • Valla ben dayanamadım vatanda evga gtx 780ti classifield acx aldım vatandan 1882 Tlye düşünce 980 ilede çok fakr yok artı stok fanlı. 980 alacağıma bunu alayım dedim bilemiyorum doğrumu yaptım yanlışmı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence hiç doğru bir karar olmamış.

GTX 780Ti sıfırdan kart alacak birisinin seçimi olmamalı.Sadece ikinci elde tercih etmelisiniz.Bana sorarsanız siparişi iptal edin ve biraz daha sabredin.Emin olun GTX 980 alarak daha çok memnun kalacaksınız.Elinizde GTX 780Ti olsa bunları yazmazdım ama sıfırdan alacağınız için yanlış bir karar vermenizi istemem.

Beni dinleyin ve dediğimi yapın derim.Diğer arkadaşlarda benim söylediklerimi söyleyeceklerdir.

• evohan kullanıcısına yanıt
    Selam dostum,

ZOTAC GTX 980 AMP! EXTREME varken gerisi yalan olur. Daha kartın incelemesini görmedik ama umarım kronik bir sorunu çıkmaz.

8+8 pin ve 1390Mhz stok boost hızı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Nedwish

Valla ben dayanamadım vatanda evga gtx 780ti classifield acx aldım vatandan 1882 Tlye düşünce 980 ilede çok fakr yok artı stok fanlı. 980 alacağıma bunu alayım dedim bilemiyorum doğrumu yaptım yanlışmı

GTX970 bile 780Ti kafa tutup bazı testlerde geçiyorken, bu bütçeye GTX980 yakışır...
  • quote:

Orijinalden alıntı: arkham92

quote:

Orijinalden alıntı: piocu

pc ye oyun çıkmıyor , millet ekran kartına saldırıyor

Beyler ne diyor bu arkadaş, bizim gibi oyun hevesiyle kart alanlar yanlış mı yapıyor yani? Oyunların büyük bir kısmı 3. parti firma oyunları değil mi zaten, yani hem konsol hem PC ye gelen oyunlar. Ex. oyunları saymazsak PC ye birçok oyun geliyor yani, oyun gelmiyor demek yanlış.

Sen bunun dediğini boşver eziklik psikolojisi vardır konsolcudur pc nin mükemmel greafiklerini kıskanır konsolcular çekemezler sonrada laf atarlar boşver

kendi çapında eğlensin:)

• quote:

Orijinalden alıntı: R£DSTON£

Bence hiç doğru bir karar olmamış.

GTX 780Ti sıfırdan kart alacak birisinin seçimi olmamalı.Sadece ikinci elde tercih etmelisiniz.Bana sorarsanız siparişi iptal edin ve biraz daha sabredin.Emin olun GTX 980 alarak daha çok memnun kalacaksınız.Elinizde GTX 780Ti olsa bunları yazmazdım ama sıfırdan alacağınız için yanlış bir karar vermenizi istemem.

Beni dinleyin ve dediğimi yapın derim.Diğer arkadaşlarda benim söylediklerimi söyleyeceklerdir.

Valla nebileyim aldım limitleri zorlayınca bu çıktı aslında zorlanabilirdi biraz daha lakin artık sıkıldım beklemekten testlere de bakınca çok görmedim güç tuketimi çok sorun değil arada. En az 300tlde fark. Var hayırlısı olsun diyorum artık kredi kartı babamın o da pek prslı olmuyor ben ödesem. Bile 300 tl az değil diyor kafam iyice karıştı yani

• Ya tabii ki hayırlısı olsun ama beni dinleyin ve iptal edin.Yeni monitör falanda alacaksınız NVIDIA' nın yeni teknolojileri çok işinize yarayacaktır.Bunların çoğu keplerde kullanılamayacak veya kullanılsa bile performans düşüşüne neden olacak.

Testlerde dediğiniz gibi fazla fark yok ama; teknolojiler ve 8+8 pin kartlar ile daha fazla OC imkanı göz önüne alındığında yeni seri kartlar çok daha mantıklı.

Hiç bekleyemem derseniz ZOTAC AMP! EXTREME GTX 970 alın 1400 TL' ye, 2100 TL' ye GTX 980 almayıp, GTX 980 civarı performans alırsınız, akabinde GTX 780Ti ile de kafa kafaya bir kart olur.Paranızda cebinizde kalır.

İlla ZOTAC şart değil, aklınıza gelen bir markadan GTX 970 almaya bakın.

• Arkaşlar ben şuan sapphire 7950 o.c kullanıyorum ilk defa nvidia kart alıcam 22 inch hd monütörüm var daha büyük monütörü sevmiyorum gtx 970 almayı

düşünüyorum ama ortalama 2 senede bir ekran karı değiştiriyorum bu süre zarfında 1080 p de herşey ultarada oynamak için sizce 970 mi alayım yoksa 980

mi tavsiyelerinizi bekliyorum teşekkürler.
  • darkdevil35 kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

60Hz monitörünüz düşünüldüğünde GTX 980 gereksiz masraf olacaktır.GTX 970 alın ve devam edin, aralarındaki fiyat farkı ve performans farkı doğru orantılı değil maalesef.

Bazı arkadaşlar şunu diyebilir; bu kartlar bile bazı oyunlarda 60 FPS' yi zor alıyor, siz 60Hz monitörü neden bu kadar aşağı görüyorsunuz diye ama; gereksiz AA ayarları ile kartları boşu boşuna yormadıktan sonra bu kartlar 60Hz monitörler için zaten fazlalar.Bu yüzden GTX 970 doğru seçimdir sizin için.

• quote:

Selam dostum,

ZOTAC GTX 980 AMP! EXTREME varken gerisi yalan olur. Daha kartın incelemesini görmedik ama umarım kronik bir sorunu çıkmaz.

merhablar kardeşim ...

8+8 olması lazım G1 in de ,o 1329 boost ile geliyor ama :) çok pis oc yarışı olcak bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evohan -- 23 Eylül 2014; 20:03:28 >

• quote:

Orijinalden alıntı: darkdevil35

Arkaşlar ben şuan sapphire 7950 o.c kullanıyorum ilk defa nvidia kart alıcam 22 inch hd monütörüm var daha büyük monütörü sevmiyorum gtx 970 almayı

düşünüyorum ama ortalama 2 senede bir ekran karı değiştiriyorum bu süre zarfında 1080 p de herşey ultarada oynamak için sizce 970 mi alayım yoksa 980

GTX970 yeterli olacaktır hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: evohan

quote:

Selam dostum,

merhablar kardeşim ...

8+8 olması lazım G1 in de ,o 1329 boost ile geliyor ama :) çok pis oc yarışı olcak bence

G1 8+6 pin ile geliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Vinewood

quote:

quote:

Selam dostum,

merhablar kardeşim ...

G1 8+6 pin ile geliyor

hımm bu yanlış mı ?

GTX 980 Ti , GTX 980 ve 970 ANA KONU

• quote:

quote:

Selam dostum,

merhablar kardeşim ...

Demek GIGA' da 8+8 ...

Aynen öyle çok çetin bir yarış olacağını düşünüyorum bende.Kulüp içerisinde bu yarışları hep beraber göreceğiz, tabii gelip değerlerini paylaşmak isteyenler olduğu sürece.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi REDSTONE -- 23 Eylül 2014; 20:08:41 >

• quote:

Orijinalden alıntı: arkham92

quote:

Orijinalden alıntı: darkdevil35

Arkaşlar ben şuan sapphire 7950 o.c kullanıyorum ilk defa nvidia kart alıcam 22 inch hd monütörüm var daha büyük monütörü sevmiyorum gtx 970 almayı

GTX970 yeterli olacaktır hocam

Teşekkürler hocam

• Zotac 1500 görür diyorum ben hatta voltaj ile 1600 zorlar.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Vinewood

quote:

quote:

Selam dostum,

merhablar kardeşim ...

G1 8+6 pin ile geliyor

hımm bu yanlış mı ?

GTX 980 Ti , GTX 980 ve 970 ANA KONU

Eee o zaman 8+6 pin olan başka modelmi

• quote:

Merhaba,

60Hz monitörünüz düşünüldüğünde GTX 980 gereksiz masraf olacaktır.GTX 970 alın ve devam edin, aralarındaki fiyat farkı ve performans farkı doğru orantılı değil maalesef.

Bazı arkadaşlar şunu diyebilir; bu kartlar bile bazı oyunlarda 60 FPS' yi zor alıyor, siz 60Hz monitörü neden bu kadar aşağı görüyorsunuz diye ama; gereksiz AA ayarları ile kartları boşu boşuna yormadıktan sonra bu kartlar 60Hz monitörler için zaten fazlalar.Bu yüzden GTX 970 doğru seçimdir sizin için.

Terciğimi 970 ten yana kullanıcam ozaman gereksiz masraf yapmayım bilgilendirme için teşekkür ederim.

• 
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.