Şimdi Ara

GTX 980 Ti , GTX 980 ve 970 ANA KONU (326. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.629
Cevap
31
Favori
245.912
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 324325326327328
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tek soruyla vazgeçirme tekniği: Oyuna vakit var mı? Benim FTW sadece günde bir iki el CS:GO için duruyor; lazımsa yollayayım hacım.

Ya da yangına körükle gideyim: Sana bence bir tane Rog Swift + 980 Ti Classified yakışır.

Not: Eğer kartı alıp çoğunlukla UYAP veya tez için kullanırsan ahirette iki elim yakanda olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Müddeiumumi -- 19 Nisan 2016; 23:45:33 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar selam

Asus GTX980 Tİ oc edition almıştım, coil whine olduğu için servise gönderdim iadesi geldi aklımda şu an Asus matrix platinum var. kartı alsam mı yoksa pascalı beklemeye değer mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: moriq

Arkadaşlar selam

Asus GTX980 Tİ oc edition almıştım, coil whine olduğu için servise gönderdim iadesi geldi aklımda şu an Asus matrix platinum var. kartı alsam mı yoksa pascalı beklemeye değer mi?

Pascal ve Polarize bekle CW yüzünden 4 5 tane GTX 970 GTX 980 kart değiştirdim inşallah yeni serilerde çıkmaz.

• gta 5 de gpu kullanımı çok düşük bende. 970 sli var 4790k 4.8de ama neden böyle.

bilen var mı?

sürücü 362.00

düzenleme:MSAA'yı 4x yapınca 99'a fırladı.saçma ama ben aa olmadan 70-80 minimum istiyorum.

GTX 980 Ti , GTX 980 ve 970 ANA KONU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0245653D0 -- 21 Nisan 2016; 19:13:35 >
  • Merhaba arkadaşlar,öncelikle herkese iyi günler.Ekran kartı arayışındayım.İyi bir 2K monıtör almayı düşünüyorum.Hepsi nvdia sürücülü (Asus PG279Q 27'' 165Hz veya Acer XB270HU gibi)
    Kartım Asus Matrix P 7970 3Gb.Destekliyor fakat dvi ile .Kartın amd oluşundan monıtörün her özelliğini kullanamadığımı öğrendim.Bu durumda almayı düşündüm ekran kartı yeni çıkan Asus MATRIX-GTX980TI-P-6G.
    Beni düşündüren 3-5 ayda çıkması beklenilen yeni nesil ekran kartlarını beklemem mi doğru olur.Yeni kartların yeni mimarisinin sorunları olabilir mi herşey muamma.Bir de işlemcim i7 4790K yeni nesil
    iyi bir katla darboğaza düşermiyim?Teşekkürler.
  • Şimdi ben 2k 144hz ekran aldım.980ti tek başına fps düşüyor bir adet daha almak istiyorum.Yoksa beklemeliyim yeni ekran kartlarını.

• ToxicoMaka kullanıcısına yanıt
    Acele etmeyip bekle bakalım. Duruma göre hareket edersin. Belki cıkcak kart 980ti den iyi olur.

• bynakzo B kullanıcısına yanıt
    Yüksek meblağlar için yeni kartları bekleyin. En güncelini almaya bakın.

• Arkadaşlar merhaba bu konuyu görmediğim için konu açmıştım ayrı ama gerek yokmuş. Kanadadan 950 lira civarında gtx 970 alma ihtimalim var arkadaşım getirecek. Bu modeldenhttp://www.vatanbilgisayar.com/evga-gtx970-ssc-acx-20-gddr5-4gb-256bit-dx12-nvidia-geforce-ekran-karti.html . Bukadar ucuz olmasa beklemek isterdim fakat yurtdışından olunca kaçırmak istemedim. Önerdiğiniz başka bir model var mı. Garanti durumları hakkında bilginiz varsa söyleyebilirmisiniz bide? Evganın soğutması nasıldır? Bikaç yerde acx 2.0'in hatalı olduğunu okumuştum coil whine galiba şans işi zaten. İmzamdaki sistemle kullanıcam bide ek olarak işlemci 4.5 ghz de. Zenler çıkana kadar beklerim ve beklenileni vermezse intele geçicem zaten darboğaz konusuna hiç girmeyin. Teşekkürler şimdiden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Veinglory -- 22 Nisan 2016; 22:42:47 >

• Bendede aa acinca fps dusecwgo yere yukseliyor anlamadim gitti ama fps yukselmesi bi yana akicilik oyundaki azaliyor aa acinca her ne kadar fps yukselsede bende bitek bende aa acinca sapittigini zannediyordum

• quote:

Orijinalden alıntı: Overlord7134

Bendede aa acinca fps dusecwgo yere yukseliyor anlamadim gitti ama fps yukselmesi bi yana akicilik oyundaki azaliyor aa acinca her ne kadar fps yukselsede bende bitek bende aa acinca sapittigini zannediyordum

GTA V oynamıyorum ama çeşitli oyunlarda boyle problem oldugunda biraz interneti kurcalayınca kullanıcıların deneme yanılmayla buldugu farklı SLI profilleriyle daha yüksek gpu degerleri elde edilebiliniyor. Sahsen ben Tombraider ve BattleFront'u o şekilde oynuyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Overlord7134

Bendede aa acinca fps dusecwgo yere yukseliyor anlamadim gitti ama fps yukselmesi bi yana akicilik oyundaki azaliyor aa acinca her ne kadar fps yukselsede bende bitek bende aa acinca sapittigini zannediyordum

bu oyun zaten 50'nin altında takılıyormuş gibi his veriyor.

min fps 45 oldu ama gpu kullanımında bir dengesizlik var.

@TimFx nerden bulabiliriz bu profilleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0245653D0 -- 23 Nisan 2016; 10:56:08 >
  • Google'da Oyunun ismini yazıp SLI profile şeklinde aratıp sonuçları gezin. biraz şansla bulunabiliniyor.

mesela tombraider 2016
    http://www.forum-3dcenter.org/vbulletin/showthread.php?p=10927377#post10927377

Battlefront
    https://forums.geforce.com/default/topic/883659/3d-vision/star-wars-battlefront-2015-3d-vision-thread/1/

• Up ! Biz burdan devam edelim arkadaşlar
  • edelim tabi Asus Gtx 980 ti oc yine coil whine çıktı servise gidecek
  • gtx 970 almayı düşünüyorum da a dostlar AMD FX X8 8120 ile darboğaz yaşanırmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcgul

gtx 970 almayı düşünüyorum da a dostlar AMD FX X8 8120 ile darboğaz yaşanırmı?

Darbogaz mi ? Hiçbir sorun yasammassin o işlemciyle darbogaz olmasi için islemcinizin quad veya atlon 4x vs olmasi gerekir.

• imzamdaki sistemi kullanıyorum hocam oyunlarda kasmalar başladı hangi parçaları değiştireceğim konusunda pek bilgim yok pekde anlamam bu işlerden gtx 1070i beklemeye değermi peki sizce ondada bi darboğaz felan olmaz heralde?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcgul -- 21 Mayıs 2016; 12:43:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcgul

imzamdaki sistemi kullanıyorum hocam oyunlarda kasmalar başladı hangi parçaları değiştireceğim konusunda pek bilgim yok pekde anlamam bu işlerden gtx 1070i beklemeye değermi peki sizce ondada bi darboğaz felan olmaz heralde?

Gtx 1070 i bekle derim imzandaki sistem gayet iyi darbogaz vs yaşamassiniz ram inizi ek takviye yapın.sisteminiz up date leri yapın güncel tutun vürüs programı güncel olsun.ondan sonra sorun yaşamasınız inşallah.

• Eyvallah hocam
  • 
Sayfa: önceki 324325326327328
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.