Şimdi Ara

GTX 980 mi yoksa TITAN X mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
10
Cevap
0
Favori
544
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> Ekran kartı >> GTX 980 mi yoksa TITAN X mi?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    89 Mesaj
    Bu yaz Alienware Area-51 almayı planlıyorum ama ekran kartı konusunda karar veremedim hangisini önerirsiniz.

Triple NVIDIA® GeForce® GTX 980 graphics with 12GB total (3x 4GB) GDDR5 -NVIDIA SLI® Enabled
    Triple NVIDIA® GeForce® GTX™ TITAN X with 36GB GDDR5

|
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Yurt dışından 980ti getirttin.Yapacağınız en mantıklı şey bu olacaktır.
    |
    |
    FlyingMadman kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Yanlış görmediysem 3 adet 980 e bir adet titanx karşılaştırması olmuş.Orda seçeneklerde tek 980ti varsa onu seçin.
    CORSAIR 900D -- Corsair HX1200i -- GIGABYTE Z370 AORUS 7 -- 8700K -- MSI 1080 TI ARMOR -- GSKILL 16GB 3200MHZ CL16 -- SAMSUNG EVO 850 1TB ssd + SAMSUNG 970 EVO 250GB ssd -- CREATIVE X-FI SBX PRO USB -- LOGITECH Z906 --Corsair H115i -- NOCTUA D15 -- Corsair H105 -- SAMSUNG 40JU6070 4K''
  • Teğmen
    155 Mesaj

Tabikide GTX980 Öneririrm Performans Olarak Sana Daha Çok Katkı Salıcağına Eminim. :)
    |
    |

Triple SLI kullanmak nasip olmadı ama madem bütçen var titanx li sürümü alında sonuçlarını bizimle paylaşın.

http://us.hardware.info/reviews/6033/nvidia-geforce-gtx-titan-x-sli--3-way-sli--4-way-sli-review-insane-performance!

(620w güç tüketimi nedir )

edit: bu arada bahsi geçmemiş ama 980 i şu anki teknoloji ile yine 4gb, titan x i ise 12 gb olarak kullanabilirsiniz. böylesi kombinasyonu 4k çözünürlükte kullanacağınız varsayımıyla yine titanx diyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tyler_durden -- 22 Temmuz 2015; 16:46:13 >
    |
    |

• Teğmen
    189 Mesaj
    Vay anasini uc tane titanx ligi sec bence adi var abicim titan yani ustune 36gb herhalde onumuzdeki 50yil yeterli olur :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |
    Seçeneklerde sadece GTX 980 ve Titan X var peki şöyle bir sorum olacak bu ekran kartları birbirinden ayrı mı çalışıyor yoksa ortak mı çünkü kasanın resimlerine baktığımda 12 tane hdmi girişi var kart başına 4 tane düşüyor.
    |
    |

Hayır dostum 3 adet 980'e 3 adet titan x karşılaştırması.
    |
    |
    EMRES754 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
1
Reklamlar
Mobilya Takımları
Bey Azura
Canlı Tv izle
üniversite
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,266
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.