Şimdi Ara

GTX 970 Sadece 799 lira (2019 Garantili) takaslı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
3
Favori
1.649
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Zonguldak İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    1 GTX 970 Sadece 799 lira (2019 Garantili) takaslı
    Arkadaşlar 25-03-2016 HEPSİBURADA FATURALI
    penta 15-03-2019 garantili
    asus strix gtx 970 4GB 256 BİT ekran kartım 900>890>875>860>850>835 liraya satılıktır.
    KUTU FATURA APARAT HEPSİ VARDIR (Hepsiburada fatura bedeli 1430 liradır)

TAKAS
    Düşük model garantili ekran kartları( Üste en az 500 lira alabileceğim)
    samsung a5 2016 kutulu faturalı telefon
    i5 - i7 6. NESİL işlemci + anakart

GT 9500 1 GB 128 BİT
    GARANTİ KUTU YOKTUR
    Sadece DVI çevirici vardır
    fiyat 120>110>100>90>80>75 lira

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 799 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Zonguldak Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• bu karttan daha yeni nesil daha az güç tüketen daha performansl olan gtx1060 ın sıfırı 1250-1340tl alınıyorken bu kartın 2.eli nasıl 900tl edebiliyor ben anlamıyorum..
  • 9500GT ve 120 TL daha ilginç
  • hepsiburada 1430 ira fatura bedeli ve 15-03-2019 penta garantisi var
    tabi arkadaşların goruslerine saygım var bu fiyattan aşagıda vermeyı su aralar pek dusunmuyorum
  • 9500gt fiyatı ne öyle :D

100 liraya forumda 7730 alırsın hem bu karttan kat be kat performanslı olur hemde dx12 desteği olur.

Baltalamayın diyorsunuzda hakediyorsunuz.
  • Bence Türkiye garantili gtx970 için 850-900 tl, yabancı kartlar içinde 750-800 gibi bir rakam gayet uygun.
    Gtx970 hiç de küçümsenmeyecek bir kart. Yeni nesil bir çok oyunu 1080p de 60fps yada yakın değerlerde oynatmakta, 1250-1350 arasına gtx1060 satıldığı doğrudur. Fakat, bu arkadaş 750tl gibi bir rakam istese zaten anında satılır.
    Piyasada hala 7950 ler 450 gibi rakamlara gitmekte, gtx 760 lar da öyle. Satılmasa o kartlar , herhalde o fiyatlar biçilmez.
    Kaldı ki cebimde param olsa, şuan elimde ki evga gtx960 sscyi satıp upgrade ederim. Gtx970 günümüz için gayet yeterli ve iyi bir kart.
    Merak ettiğim konu şu, 1400 tlye yakın aldığınız ürünü siz olsanız 1 yıl bile kullanmadan, 700 750 gibi rakamlara satar mıydınız ?
    Herkes tutturmuş bir rx480, gtx1060. Elinizden tutan yok. Gidip alabilirsiniz. Sadece piyasadan ucuza kart kapmak için yapmayın böyle şeyler. İlla ucuza satan arkadaşlar olur , 2 yıl felan kullanıp pertini çıkararak, gidip onlardan alabilirsiniz. Tek amacı ekran kartı bölümüne girip 500-600 tlye gtx970-gtx980 almak için karalamadığı ilan kalmayan arkadaşlar var,kendinizi böyle düşürmeyin. İsim vermek istemiyorum. Kartı satan arkadaş bilmiyor mu 1060 ın 480 in çıktığını performanslarının gtx970 gtx980 arasında olduğunu, fiyatını ona göre vermediğini mi düşünüyorsunuz ?
    Bu konuyu açan arkadaşı tanımam etmem. Ama 2 ay gibi süre tarafıma rezerve ederse , 850 tlden alırım. Kart gayet temiz duruyor. Coil whine sorunu yoksa zaten fiyat uygun bile denilebilir.
    Diğer karta gelince de konu hakkında bilgim yok, evet biraz pahalı gibi, revize edebilir arkadaş.
    Neyse lütfen fiyatın pahalı geldiğini düşünüyorsanız, satıcı arkadaşa pm atın. Burada ilanı baltalamayın. Unutmayın ki empati güven inşa eder. İletişimi güçlendirir.
    Burdan "bu fiyat pahalı zaaa" demekle elinize hiç bir şey geçmiyor.

• Yskahraman teşekkür ediyorum ben daha iyi ifade edemezdim arkadaşlar yorumlarını yapabilirler kırıcı olmadıkları sürece saygım var ilanıma yorum yapan arkadaşın bi tanesi forumda ekran kartlarına yazmadıgi yorum yok gibi zaten kart almak içinde ilan açmış kendisi onada üzülüyorum parasimi yok yoksa alışkanlık mi yapmış anlamadım hani benim bildigim kart satan arkadaslara sorarsin indirim yaparsa yapar yapmazsa almasın konu kapanir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GTX970 in fiyatı çok yüksek.Fiyatta revize şart
  • quote:

Orijinalden alıntı: volkanbravo

GTX970 in fiyatı çok yüksek.Fiyatta revize şart

Sen bu forumun muhtarimisin

• quote:

Orijinalden alıntı: Sebastian Insane

quote:

Ne alaka?
  • quote:

quote:

quote:

Ne alaka?

benim ilanımada laf ediyordunda ondan adamın ilanına msj yazdırtıyorsun kardeş biraz satıcılara saygın olsun

ilan sahibide kusura bakmassın artık alamayacağın ürünlere yorum yapmayı bırak bence.

bende gtx 1070 aldım bugün msi gtx 970 gelip bıdıbıdı yapıyordun....

• quote:

quote:

quote:

quote:

Ne alaka?

benim ilanımada laf ediyordunda ondan adamın ilanına msj yazdırtıyorsun kardeş biraz satıcılara saygın olsun

ilan sahibide kusura bakmassın artık alamayacağın ürünlere yorum yapmayı bırak bence.

Aldığın karttan banane.Ayrıca okuman yazman yokmu senin?BU KONU HERTÜRLÜ YORUMA AÇIKTIR. Yazdıklarımdan sanane

• Sanırım gt9500 etse etse 20-25 lira ancak eder en iyi ihtimalle o da.

Onca yıldan sonra.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar 9500 gt dogru durust kullanılmadı hazır satılan sıstemden sokuldu
    hazır sıstemı alan arkadaş oyun için daha ıyı bır kart istediği ıcın kasadan çıkartıldı
    onca yıl olmadı :) yani
  • Hayırlı satışlar kardeşim
  • quote:

Orijinalden alıntı: serdargazel

arkadaşlar 9500 gt dogru durust kullanılmadı hazır satılan sıstemden sokuldu
    hazır sıstemı alan arkadaş oyun için daha ıyı bır kart istediği ıcın kasadan çıkartıldı
    onca yıl olmadı :) yani

ben 1gb 256bit 9600gt hdmı çıkışlı 70e verdim daha yeni yalnızkral dostumuza, bence 9500ün etceği 60tlmaksimum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: StickyGreen

bu karttan daha yeni nesil daha az güç tüketen daha performansl olan gtx1060 ın sıfırı 1250-1340tl alınıyorken bu kartın 2.eli nasıl 900tl edebiliyor ben anlamıyorum..

boş muhabbete full time devam... örneğe bak teknosa reklamı gibi:) daha yeni nesil daha az elektrik harcayan daha performanslı gtx1060 heyyttt savulunnn battal geliyor. birincisi nesil işi boş iş 6700k gibi 4 nesil öncesini 2600k yı çiğneyemeyen yeni nesiller var bu işte nesil değil icraat konuşur rakamlarla gelelim. 2.cisi daha az elektrik harcaması dürüst olalım kimsenin umrunda bile değil. 3.sü 1200tl değil 4.sü performans farkı nerdeyse yok (970li pc ile 1060lı pc yi yan yana koy fps göstergesini kapat hangisi 1060 hangisi 970 çözmek imkansız) %4 fark ney la:)

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Ne alaka?

Aldığın karttan banane.Ayrıca okuman yazman yokmu senin?BU KONU HERTÜRLÜ YORUMA AÇIKTIR. Yazdıklarımdan sanane

volki bi tane ekran kartı konusunda seni görmezsem telaşlanıcam başına bişimi geldi diye. tanıştırayım gtx10xx serisinin azimli reklam koordinatörü volkanbravo! bravo volki bravo:) hala bi çay içemedik:/

• fiyat takip

• aykutferman A kullanıcısına yanıt
    http://hwbench.com/vgas/geforce-gtx-1060-vs-geforce-gtx-970

Bla bla bla

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.