Şimdi Ara

GTX 970 MSİ GAMİNG (SORUNSUZ)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
3
Favori
1.184
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 GTX 970 MSİ GAMİNG (SORUNSUZ)
    FİYATTA PAZARLIK YAPACAKSANIZ ALTERNATİFLERİNİZ LİNKLERİ İLE BİRLİKTE YAZIN LÜTFEN.

ELDEN SATIŞ VEYA ÖNCE HAVALE SONRA KARGO ŞEKLİNDE GÖNDEREBİLİRİM.

Ürün ilk sahibiyim az, temiz ve oc siz kullanıldı, tamir görmedi.

KUTU var. Ciddi alıcılara whatsapp tan test yaparım GTX 970 MSİ GAMİNG (SORUNSUZ)
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 950 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Ankara Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• https://forum.donanimhaber.com/satilik-evga-gtx-970-sc-acx--143717248
    sizde bu fiyattan satarım derseniz alabilirim
  • manhatfb M kullanıcısına yanıt
    O fiyattan olması için benim kartdada “Fanlar biraz ses yapıyor, ACX 1 soğutma var; fanları sürekli çalışan seri.” Gibi kusurları olması lazım. Artı o arkadaşın kartı kusurları olmasına rağmen kelepir. Bende şöyle 1660 super veya 2060 kelepir bulursam neden olmasın o fiyatlara olmasada indirim yaparım.
  • Hayırlı satışlar. Güzel kart.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Neverdies -- 4 Haziran 2020; 10:36:53 >
  • asus strix 980 sıfır sorun 900 e sattım amacım baltalamak değil biraz revize ile jet hızıyla satılabilir güzel bir karthttps://forum.donanimhaber.com/satildi-asus-strix-gtx-980-4gdoc--143577462#143577462
  • Dediği gibi karti ben aldım fiyata revize lazım arkadaş arıyor yardimci olun alalim 😃

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Petegrus kullanıcısına yanıt
    Aktif ilan gösterin lütfen. Bu şekilde benim ilanımda kirleniyor.
  • fiyat takip. (ankara içi)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.