Şimdi Ara

GTX 970 FPS DEĞİŞMİYOR V-SYNC DEĞİL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
388
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Gtx 970 ekran kartı var örneğin cs go da ayarlar high iken 180 250 arası fps alıyorum low yaptığımdada aynı fpsyi alıyorum bu nedendir acaba bilgisi olan varmı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fire and Blood -- 7 Mart 2016; 20:08:50 >

• İşlemci nedir? Diğer oyunlarda durum nedir?
  • konsola fps limiti yazacaksindir belki.
  • işlemci i5 6600k o limiti yazdım fps arttı fakat yine aynı şekil sanırım lowda aynı highda sanırım derken gözle görülür bir fark yok varsada farketmedim.
  • Kardeşim kusura bakmada çok saçma konular açıyosunuz. Belki cs lowda olsa üst fps sınırı koymuştur veya ekran kartında vardır bi yerde vardır sorunun. Kuracaksın başka bir oyun onda da deneyeceksin. İçin rahat etmedimi bitane daha kur. Baktın olmuyo en son gel buraya. İyi forumlar dilerim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • High 250 alıyorsun low da yüksek almanın amacı nedir? kendini mi tatmin etmek istiyorsun? 500 fps görmeden rahat edemicek misin? bana bu konu saçma geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GölgeHaramileri

Kardeşim kusura bakmada çok saçma konular açıyosunuz. Belki cs lowda olsa üst fps sınırı koymuştur veya ekran kartında vardır bi yerde vardır sorunun. Kuracaksın başka bir oyun onda da deneyeceksin. İçin rahat etmedimi bitane daha kur. Baktın olmuyo en son gel buraya. İyi forumlar dilerim

Ayni konudan sende acmissin ne var yani ne olmus ? Birakin artik milleti yonlendirme cabalarini. Soruna cozumun varsa yaz yoksa boş yazma

• Fire and Blood F kullanıcısına yanıt
    İşlemci alakalı bir durum maalesef, oyunu source 2 ye port etseler dota 2 gibi çoğu kişiyi çoğu dertten kurtaracaklar. Ama adamlar daha oyundaki spawn stuck olayını çözmeye eriniyorlar o yüzden pek bir şey beklememek gerek.

Neticede ekran kartıyla alakalı olmayıp işlemciden kaynaklanan bir durum. Ve herkeste aynı olay yaşanıyor.

• Low a alınca gözle görülür fark olmuyormuş.
    250 den 500 e çıkan fps yi gözle görebileceksen hemen araştırma hastanelerine haber vereceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rorschach_ -- 8 Mart 2016; 13:59:05 >
  • un momento kullanıcısına yanıt
    crysis 3'ün 40fps altına düşmesinden dolayı konu açmam gereksizse bırak sen bu sanal ortamı sanayide iyi iş yaparsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: GölgeHaramileri

crysis 3'ün 40fps altına düşmesinden dolayı konu açmam gereksizse bırak sen bu sanal ortamı sanayide iyi iş yaparsın

Katılım zamanı: 24 Şubat 2016

sizi sayiyla mi veriyolar oglum.
  • @rorschach_ kardeşim öncelikle fpsde gözle görülür bir fark yok derken fps sayacında bir fark yok demek istemiştim bilirsin steamde fpsnin nerde gösterileceğini ayarlıyabiliyorsun.

@nooxn kendimi tatmin etmek istemiyorum kardeşimin aynı şey sende olsa hiçbir şey yapmazmısın ve ilerde bu sistemin gücü yetmediği bir oyun olduğunda böyle kalsın mı demeliydim birde empati yaparsan sevinirim.

@GölgeHaramileri başka oyunlardada aynı sorun var örn. h1z1 lol l4d2
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.