Şimdi Ara

GTX 780 Ti Neden Hâlâ Çok İyi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
563
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Başlık abartılı oldu biraz ama GTX 780 Ti, benchmark testlerinde günümüzde bile hâlâ kendinden söz ettirebiliyor. Nasıl oluyor bu?

• 1080Ti nasıl kendi döneminin efsanesiyse bu da aynı.

Ekran kartlarında büyük sıçramalar genelde 3 senede bir oluyor genellikle. En azından şu ana kadar böyle gelişti bu durum.

780Ti kendisinden önceki 3 geçiş senesinin sonunda çıkmış bir kart. Döneminin tüm muhteşem değişikliklerini bu karta toplamışlardı. Büyük ihtimalle bu yüzden. Ben de bu kartı almadan önce 780 Ti kullanıyordum. 2014 orijinli bir karta göre çok çok kaliteli ve performans kaybı olmadan kullandım dolu dolu.

Şimdi de 1080Ti aynı şekilde ilerliyor. Her ne olursa olsun 3 sene daha hep üstlerde yer alacak.
  • Nvidia baya abanmıştı o karta. 2880 cuda core'a sahipti. 1070 980ti'ı tokatladı ama 970 780ti'ı tokatlayamamıştı. 3 GB yerine 6 GB gelse bugün hala adından söz ettiriyor olurdu, 780ti kas gücü olarak hala yeterli ama bellek darboğazı yaşıyor modern oyunlarda. Bende eskiden GTX 780 vardı 780ti baya baya üstündeydi onun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi F355 Challenge -- 11 Aralık 2017; 2:06:22 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 780 i olan bir beyfendi acaba rica etsem şu benchmarkı 720p ile deneyip, sonucunda verdiği skoru buraya yazabilir mi? 780 ti olur, 780 olur, 770-760 ne varsa olur. 700 serisinin mimarisi olsun yeterki.
    https://www.youtube.com/watch?v=qttSwRdstYI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tugrul_512bit -- 11 Aralık 2017; 15:56:6 >
  • Valla halen 780 ti kullanıyorum, şuanki oyunlarda hiçbir sorunu sıkıntısı yok. Zamanına göre abartı kart harbiden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.