Şimdi Ara

GTX 780 de indirim gelmiş sonunda (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
0
Favori
1.124
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Rahatlıkla yetecektir (GTA 5' i bilemem, diğer oyunlar için konuşuyorum). Ben INTEL HD 4000 ile uzun bir süredir dayanıyorsam, sizin GTX 560Ti ile...
  • trktlh kullanıcısına yanıt
    http://forum.donanimhaber.com/m_83679064/f_//tm.htm#83679178

ASUS GTX 780 DC II OC - 1450 TL.
  • Allah sabır versin size hocam
  • Hocam elimde ne var ne yok satıp vatana koşuyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: trktlh

Hocam elimde ne var ne yok satıp vatana koşuyorum

• Şakaydı tabi bir anda neyi nasıl satayım
    Ama hocam bikaç ay sonrada bu fiyatlara olurmu? Yada 780ti
  • trktlh kullanıcısına yanıt

Artık bundan daha düşük fiyatlarıda görürüz.

GTX 780Ti için bence beklemeyin derim.Sonuçta onunda özel soğutuculu modelini almak gerekecek (çıkarsa).Ve de fiyatı çok yüksek bir durumda, verdiği performansa göre.Eğer bugünlerde kart alacaksanız bu kartı alın ve geçin derim.

GTX 770 4GB' ı bu fiyatlarda satıyorlardı.Gerçekten 1300 - 1400 TL' ye GTX 770 4GB alanların vay haline.
  • Hadi bakalım.

Referans MSI 780imi satışa koydum. Bundan 1 veya 2 tane alıcam galiba.

SLI için referans severim ben gerçi, ama artık Allah utandırmasın :)
  • Bencede vay haline hocam..
  • quote:

Orijinalden alıntı: HeavyClocker

Artık böbreğimi satıp alırım 780 i,bu da indirim mi
    GTX 780 ile takaslık böbrek

Üstüne satıcının sana para vermesi lazım: Böbrek ortalama 5-6 bin tl hatta eğer temiz kullandıysan 10bin e okutursun
  • Buradan böbreğim için pm arkadaşa sesleniyorum,sadece şakaydı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rezes

Yok abi yaa! yine pahalı yine pahalı

Gigabyte WF GTX780 için;

650$ ken 767$+KDV 905$ x 2,02TL= 1828TL idi.

500$ dan 590$+KDV 696$ x 2,02TL= 1405TL max. Fiyatı olmalıydı. Şimdi nakit 1610TL nerden baksanız +200TL fazlası var fiyatta. Diğer kartları siz hesaplayın.

Bu rakamlarda son derece iddialıyım.

+1 Vatanda şuan Dcii 780 1450 TL zaten. Nakit ve taksitli fiyat arasındaki farklar da ayrı bir olay nove bilgisayar için

• Karaciğerle ödeme kabul ediyorlar mı? Satar, karaciğer toparlanınca hem 2x-3x 780-780ti'a hem de neredeyse eskisi kadar sağlıklı bir bedene sahip oluruz nasıl plan
  • nvidia tarafinda titan in yerine 780'ler tercih edilir artik.
  • Bu fiyatlari indrimenin tek yolu ALMAMAKtir, bu fiyatlara kartlari alan yoksa inanin fiyati mecburen indirirler, ornegin bayramlar neden (ozellikle gida) fiyatlar artiyor ?! "Bayramdir, insanlar almaya mecburdur" mantiginyla artiyor fiyat, diger tum iddialar yalan, emlaklarda da neden "piyasada durgunluk var, emlak fiyatlari dustu" cumlesini cok duyuyoruz ?! O da ayni mantik, distrubutorler de saticilar da ac gozludur, dar gorusludur , bazen nakit ihtiyaci (1 karti X kazanciyla 1 ayda dort kere satacagima, 1 karti 2X kazancla satsam daha iyi)
    Vs nedenler yuzunden fiyatlar (ozellikle giris fiyati) yuksek tutyorlar, ama millet de almazsa bunu kesinlikle yapamazlar, forumda bazi kisiler yuksek fiyatli kartlara hemen atlayip aliyor, elestirinlce de bazi arkadaslar "adam kendi parasiyla istedigini yapar/alir , karisamazsini" veya onun anlaminda bir cevap veriyor, kesinlikle katilmiyorum, bu yuksek fiyatli kartlar alanlar kendileri icin farketmiyor olabilir ama fiyatlarin yuksek olmasi ve kalmasinda kesinlikle buyuk katkilari oluyor ve kesinlikle elestirilmeleri lazim, tabi bu olay Turkiye'ye has degil, nVidia bile ayni mantikla bile aynisi yapiyor (1000$lik titan vakasi) , "alanlar mutlaka cikar" mantigiyla fiyatlari arttiyor , onun da (tek cozum demicem cunku 290 serisi fiyatlari zorla indirtti) cozumu almamaktir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Statistik -- 8 Kasım 2013; 19:37:12 >

• Statistik S kullanıcısına yanıt
    Hocam bunları diyorsunuz iyi hoş da ne kadarlık bir kesme yayabileceksiniz bu düşünceyi?
    Tamam, bir çoğumuz kart almaktan vazgeçtik, satışları düştü, o zaman bizim akılsız satıcılarımız satmıyor bunlar diye çeşit azaltacaklar. Birilerini bulup sürekli yurtdışından alıyoruz diyelim, o zaman devlet girip saçmalıyor. Ne yapacaksın, bu adamların kafası çalışmıyor işte
    7990'dan pay biçeyim, Türkiyede çok fazla satılmayan bir kart biliyorsunuz. 600 dolara düştü geçenlerde. Haliyle Türkiyede 1000 USD+kar+vergiler ile 3000 TL'ye satılmaya devam eden bir kartı alan olmadı. Açın veya gidin bakın bir yerlere, kart hala aynı fiyattan satılıyor. Hiç indirimi yansıtalım çabası yok anasını satayım. Kısaca talep olmazsa bizimkiler sadece böyle saçma salak hamleler yaparlar. Bence yapılması gereken aramızdan adam gibi fiyatlar sunan satıcılar çıkartıp onları yükseltmek.

• Vatan fiyatı olması gereken seviyeye çekmiş. Ucuz filan değil. Diğer firmalar hala 1800'den 780 satmaya çalışıyor. Aslında Vatan'da bile %25 fiyatı yeterince iyi değil. %30 olunca 1360TL'ye geliyor ki o zaman mantıklı oluyor.
  • gtx 780 güzel görünüyor hele ki %30 ile 1360 tl civarı olursa ;ancak r 290'da 1200 civarına güzel duruyor aslında kartlar yakın
    ancak nvidia tarafında güzel oc potansiyeli var ,AMD tarafında da mantle ve true audio (her ne kadar daha yüzünü görmemiş olsakta)
    özellikleri var.bakalım ilerleyen günler ne gösterecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rezes

Yok abi yaa! yine pahalı yine pahalı

Gigabyte WF GTX780 için;

650$ ken 767$+KDV 905$ x 2,02TL= 1828TL idi.

500$ dan 590$+KDV 696$ x 2,02TL= 1405TL max. Fiyatı olmalıydı. Şimdi nakit 1610TL nerden baksanız +200TL fazlası var fiyatta. Diğer kartları siz hesaplayın.

Bu rakamlarda son derece iddialıyım.

Abi sen bırak artık bu kartları yoksa 4 way sli yapacaksın.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.