Şimdi Ara

GTX 770 2gb 2 Tane ''Öneri''

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
1
Favori
906
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • SElam arkadaşlar 2 tane GTX 770 2gb ekran kartım var zotach marka , bunları SLI olarak kullanıyorum garantileri bitti sanırım .Şimdi 2.el piyasasını çok iyi bilmiyorum bu kartları satmak istiyorum piyasası nedir acaba ? Yada almak isteyen varmıdır sormak istedim , 2.el bölümüne sizden gelen cevaplar üzerine konu açacağım şimdiden teşekkürler

• sli 770 neye yetmiyor niye satmak istiyorsunuz hocam ne alıcaksınız yerine? tek 770 kullanıcısıyım her oyunu 1080pde high ultrada açıyor.
  • Kartlarınız 2GB olduğu için piyasası 600-650TL'dir.Garantileri de bittiyse 600 liradan fazlaya ya da aza verilmez.Ayrıca satma konusunda mantıklı davranıyorsunuz.Günümüz itibariyle 2GB olan kartlarla cf/sli yapılması artan vram ihtiyacı sebebiyle mantıksız.
  • Hocam ikinci el edecegi fiyat bence 550- 600 tl dir dolar cok yuksek biliyosunuzdur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ikinci el'de garantililerine 550-650 arası isteniyor.

500-550 aralığından hızlıca rahat şekilde satarsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AC Kiriklar

Kartlarınız 2GB olduğu için piyasası 600-650TL'dir.Garantileri de bittiyse 600 liradan fazlaya ya da aza verilmez.Ayrıca satma konusunda mantıklı davranıyorsunuz.Günümüz itibariyle 2GB olan kartlarla cf/sli yapılması artan vram ihtiyacı sebebiyle mantıksız.

+1
  • Kardeşim 770 sli neredeyse 970 e denk daha ne istiyorsun oyunlarda vram falan mı yetmiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2GB SLI ile baştan hata yapmışsın

2-3 sene kadar daha idare edip tek karta geçersen daha iyi yaparsın şu an satarsan sadece zarar olur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dx12 ile beraber ortak vram havuzu oluşturulabilecek. Belki gtx 770 o konuda destek veren bir karttır bu sayede 4gb vrame sahip olabilirsiniz. Yoksa 2gb vrame sahip olduğu için değeri biraz düşük kalır. Tabi 550 civarına satılıp ( zotac stock soğutuculular 650-700 civarına düştü bir ara ) r9 390 - gtx 970 - yada 4gb gtx 960 r9 380 gibi modeller alınabilir.

• Garantili ler 590 ile 800 lira arasında değişiyor.
    500-650 lira arasında satabilirsiniz.

• Şubat ayında 1 sene anca kullandığım Garantili herşeyi tam, çok temiz ASUS GTX 770 elden 570 liraya anca satabildim baya ucuza verdim =( , şaşırdığım SLI 770 nasıl yetmez ya evet 2GB sıkıntılı ama inşallah dx12 ile vram havuz olayı olursa mükemmel olacak bence vram sorunu ortadan kalkar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.