Şimdi Ara

Gtx 760 satın alıcam PCI Express 2.0 slotlu anakartım var ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
299
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar MSİ-GD-53 anakartım var şu anda gtx 560 ti ekran kartımda problemler var bende Gtx 760 alıcam ama pci express 2.0 olması bir problem yaratırmı 750w psu'm var güç konusunda bir sıkıntı çekmem her halde ama sadece anakart ile uyumsuzluk yaşarmıyım bunu soracaktım . B

• yardımcı olabilecek arkadaş varmı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Die4WiN

Arkadaşlar MSİ-GD-53 anakartım var şu anda gtx 560 ti ekran kartımda problemler var bende Gtx 760 alıcam ama pci express 2.0 olması bir problem yaratırmı 750w psu'm var güç konusunda bir sıkıntı çekmem her halde ama sadece anakart ile uyumsuzluk yaşarmıyım bunu soracaktım . B

kardeş hiç sorun olmaz rahatlıkla kullanabilirsin yalnız işlemcin nedir
  • Herkes birçok kartı pci ex 2.0 slotunda kullanıyor zaten bende aynı sekılde aynı kartı 990xa-ud3 anakartta 2.0 slotta kullanıyorum sıkıntı yok yani.Sadece karttan 2.0 hızında görüntü alırsınki bunlar yalan dolan düzmecedir.2.0 ve 3.0 olayı.

Get forward KAPİTALİSM
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaan_1907

quote:

Arkadaşlar MSİ-GD-53 anakartım var şu anda gtx 560 ti ekran kartımda problemler var bende Gtx 760 alıcam ama pci express 2.0 olması bir problem yaratırmı 750w psu'm var güç konusunda bir sıkıntı çekmem her halde ama sadece anakart ile uyumsuzluk yaşarmıyım bunu soracaktım . B

İ5-2500K işlemci var
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kaan_1907

quote:

İ5-2500K işlemci var

oooo tamamdır rahatlıkla kullanırsın canavar gibi olur sistemin

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.