Şimdi Ara

Gtx 750ti vs R7 250X ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
1.211
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Düşündüğüm sistemde i3 4130 ve 4gb ram'e yer vereceğim. Parçalardan kısarak fakat performansı çok fazla düşürmeden uygun fiyata sistem düşünüyorum.

Aklımda GTX 750Ti vardı. Fakat izlediğim videolara göre performansları çok yakın, fark yok diyecek kadar az. Hem 250x uygun fiyat.

Oynayacağım oyunlar; lol cs go rust gta v. Ultra takıntım yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• gtx750 ti yada gtx950 olabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gtx 750 Ti biraz daha iyidir. Tercih size kalmış.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • myalperen kullanıcısına yanıt
    Hocam oynadığjm oyunlar zaten düşük oyunlar. 3-4 seneye zaten değişir. Monitörde dahil olduğu için tasarruf edip monitöre bütçe ayırmaya çalışıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: games087

gtx750 ti yada gtx950 olabilir

Hocam 950 alamam da aralarında çok fark yoksa 250x alıcam

• gtx 750ti
  • Ne için 750ti?

• hayrikoc61 kullanıcısına yanıt
    daha az elektrik harcıyor psu kötüyse iyi gider
  • Overclockmanyağı kullanıcısına yanıt
  • 750Ti + 4GB ram eklemen lazım GTA V için.
  • Lana-Del-Rey kullanıcısına yanıt
    İnternet cafede ki bilgisayarlar 4 ile çok rahat oynuyor?

hangi ayarlarda? o önemli
  • Karl_marx kullanıcısına yanıt
    Hd 7850 i3 işlemcili bilgisayarda ultrada bf4 açtım.

• İkisi arasında 750 Ti daha iyi.
  • 150 lira farka deyecek mi :)

Açarsın çünkü hd 7850 gtx 750 ti ile kafa kafaya zaten hatta daha iyi, r7 250x i zaten salla.

http://www.game-debate.com/gpu/index.php?gid=2064&gid2=1396&compare=Nvidia GeForce GTX 750 Ti MSI Gaming 2GB Edition-vs-AMD Radeon HD 7850 MSI Power Edition 2GB OC

2. el 2 gb 7850 al 250 kağıda filan, ya da 350 ye gtx 760. fiyat performans bakıyorsan. Sıfır alacaksan zaten neden gtx 750 ti filan bakıyorsun anlamadım.

r7 250x yüzde 50 daha yavaş.http://www.game-debate.com/gpu/index.php?gid=2044&gid2=1396&compare=AMD Radeon R7 250X Sapphire Vapor-X OC Edition-vs-AMD Radeon HD 7850 MSI Power Edition 2GB OC

r7 360 a filan bak ya da sıfırı ucuzsa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kivanc1988 -- 20 Ekim 2016; 11:32:23 >

• kivanc1988 K kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam. Peki hd 7850 kaç sene oyun oynatır? Rust açar mı? Gra V açar mı?

Onları açar rahat oynatır 1080p de. Ne oynayacağına bağlı kaç sene gideceği. Mafia 3, forza horizon 3 gibi oyunları düşük-orta arası açar, zaten şu an kartları en fazla zorlayan oyunlar bunlar, onun haricinde diğer oyunlarda kafana takma. Bu fiyata daha iyisi yok. Ya da gtx 660ti filan bakacaksın 300 liraya bulabilirsen ama 2. el piyasası cok karışık. Hd 7850 bulmaya bak sen 250 civarına, beklerim dersen az bekle zaten, gtx 1050 1050 ti çıktı çıkıyor, bu kartların 2. el fiyatlarını düşürür onların çıkışı. Uğraşmam dersen de 7850 işini görecektir fazlasıyla, ben de 7850 kullanıyorum zaten. Geçen hafta aldım pişman olmadım daha. Bu fiyata bundan iyisi yok.
    Değmez mi ayıpsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: kivanc1988

Onları açar rahat oynatır 1080p de. Ne oynayacağına bağlı kaç sene gideceği. Mafia 3, forza horizon 3 gibi oyunları düşük-orta arası açar, zaten şu an kartları en fazla zorlayan oyunlar bunlar, onun haricinde diğer oyunlarda kafana takma. Bu fiyata daha iyisi yok. Ya da gtx 660ti filan bakacaksın 300 liraya bulabilirsen ama 2. el piyasası cok karışık. Hd 7850 bulmaya bak sen 250 civarına, beklerim dersen az bekle zaten, gtx 1050 1050 ti çıktı çıkıyor, bu kartların 2. el fiyatlarını düşürür onların çıkışı. Uğraşmam dersen de 7850 işini görecektir fazlasıyla, ben de 7850 kullanıyorum zaten. Geçen hafta aldım pişman olmadım daha. Bu fiyata bundan iyisi yok.

Hocam şimdi biz kredi kartı ile alacağız. İkinci el almamız şuanda zor. Zaten babam ikinci el piyasasına hiç güvenmiyoe.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.