Şimdi Ara

GTX 750Tİ/760,660 Veya HD 78xx Serisi alınır

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
600
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Alınık Ekran Kartı #Ekran Kartı Kondisyon #Kullanılmış
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 GTX 750Tİ/760,660 Veya HD 78xx Serisi alınır
    Ekran kartsız eski bir sisteme ekleme yapmak istiyorum o yüzden ne alıcıyı ne satıcıyı üzücek fiyatlar verirseniz hepimizin gönlü olur. Bunlar eski ekran kartları belli başlı fiyatları var hatta aliexpresste gtx 750 ve 760 aynı fiyatta, makul bi fiyat çeken olursa almak istiyorum. Önceliğim gtx 750Tİ çünkü takmak istediğim ekran vga diğer ürünler için aktif dönüştürücü almayı düşünüyorum. GET'siz satıyorsanız izmir içi elden veya şehir dışı test videoları yollamanız benim için iyi olur kart tam yükte kaç derece, tam yükte ekranda bozulmalar oluyormu vs.
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 1 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Evet | 30 Nisan 2019 Satıldığı Şehir : Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : PTT İlan Durum : Satışa Açık

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Asus gtx 2 gb 750 ti oc 450 satıyorum.
  • hakan3050 H kullanıcısına yanıt
    teklifiniz için teşekkürler :) makul ve piyasa fiyatından bahsettim :). sanırım 2. el rx570 fiyatları 550 civarlarında . ekran kartına ihtiyacım yok eski bir pcye takıcam bu kartlardan birini. aliexpresste 300TL şuan fiyatı asus gtx 750ti.

• ByAktif kullanıcısına yanıt
    O zaman orada alın bakalım ne kadara mal olacak. Açıkçası bende satmak niyetli değilim boşta duracağına birini işini görsün diye satıyorum. Size iyi günler.
    tabikide doğru söylüyorsunuz, kargoyla birlikte 325TL'ye mal olacak. Sahibinden'de şuan 350TL civarlarında 450TL'ye gtx 750 ti alan bulursanız söyleyin yurtdışından alır alır satar zengin oluruz :)

adama bak utanma sıkılma yok 750ti ye 450 tl çekiyor bide triplere giriyor usta bu neyin derdi neyin tasası neyin kafası hayırdır ya :D
  • Ha ha urun benim istedigim fiyatta belirleyerek satarim . bunda size ne. Urunun satma gibi derdim olsa ilan acardim. Bide soyle bir durum var ben konu sahibine cevap yaziyorum baska müdahil oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ByAktif kullanıcısına yanıt
    Tabiki de doğru söylüyorsunuz ama gümrük vergisi hesaba katmadan. Satma gibi derdim olsa ilan açardım.7 ay kullanilan kartır. Size iyi günler bir daha konuda adımı zikretmeyin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • pm
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.