Şimdi Ara

Gtx 680 yerine 2 adet Gtx 660 -

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
393
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar herkese merhaba bir sorum olacak konuya hakim bilgili arkadaşlar cevaplarsa sevinirim

asus'un gtx680 top ed. modelini almayı düşünüyorum yanlız pahalı ve stoklara zor giriyor bunun 2 adet asus'un GTX660 DirectCU II O.C alsam
    değerler teorik olarak daha güçlü gözüküyor peki pratikte yani oyunlarda tek bir gtx680'den daha fazla performansı olurmu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jackrebel -- 22 Aralık 2012; 23:56:55 >

• 660 serisi tavsiye etmiyorum. yüksek AA (8x özellikle) açıldığında ciddi performans kayıpları yaşanıyor. çok yüksek performans için tek 680 daha uygun olacaktır.
    sli modda hafıza tek kartın hafızası kadar ama hafıza veriyolu 2 katı mı oluyordu onu bilmiyorum. 660 sli testleri var forumlarda araştırabilirsiniz. özellikle 8x AA ve yüksek çözünürlük testlerine bakın kayıp ne kadar diye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aysat -- 23 Aralık 2012; 23:09:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: togalak

Arkadaşlar herkese merhaba bir sorum olacak konuya hakim bilgili arkadaşlar cevaplarsa sevinirim

asus'un gtx680 top ed. modelini almayı düşünüyorum yanlız pahalı ve stoklara zor giriyor bunun 2 adet asus'un GTX660 DirectCU II O.C alsam
    değerler teorik olarak daha güçlü gözüküyor peki pratikte yani oyunlarda tek bir gtx680'den daha fazla performansı olurmu

slı sıkıntısı olmayan oyunlarda bariz şekilde 680 den hızlı bir düzenek olur..

slı desteği olmayan yada sürücü sıkıntısı yaşanan oyunlarda sorun olur fakat sürücü beklerim benim için sıkıntı olmaz derseniz slı düzeneği 680 den daha iyi sonuçlar alır..
  • cevabınız için çok teşekkür ederim
  • her zaman tek gpu tercih edin... SLI yine yapın ama 660 tilerin ömrü 1 yıl daha var sonra puf... 680 alın şimdi daha sonra SLI için bir tane daha alırsınız. ozaman daha makul fiyata ve eskimeyen teknolojiyi kullanmaya devam edersiniz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.