Şimdi Ara

Gtx 660m in rami arttırılabilir mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
400
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar sorum ekran kartının raminin sonradan arttırılıp arttırılmayacağı ? GTX 660M kullanıyorum.

• Donanımsal olarak bu pek mümkün görünmüyor hocam.
    Hem bu size çok bir fayda sağlamayacaktır diye düşünüyorum
  • Rami arttirmakla ney amacliyorsunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rami arttırmakla hızı arttırma gibi bir amacım yok, zaten ramide 2gb falan değil 512mb olduğu için sıkıntıdayım en azından 1gb olsaydı her şey çok rahatlayacaktı ama bazı noktalarda hızdan önce ram de dar boğaz yaşıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: strahd_von_zarovich

Rami arttırmakla hızı arttırma gibi bir amacım yok, zaten ramide 2gb falan değil 512mb olduğu için sıkıntıdayım en azından 1gb olsaydı her şey çok rahatlayacaktı ama bazı noktalarda hızdan önce ram de dar boğaz yaşıyorum

ekran kartın gddr3 mü bilmiyorum ama eğer öyleyse sistem belleğinden kullanabiliyor diye biliyorum(gpu ve belleklerin hızları aynı olmalı), ama hızlar farklıysa kullanım durumunda hız farkından dolayı takılmalar oluyor diye biliyorum....
  • gddr5 ekran kartı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: strahd_von_zarovich

Rami arttırmakla hızı arttırma gibi bir amacım yok, zaten ramide 2gb falan değil 512mb olduğu için sıkıntıdayım en azından 1gb olsaydı her şey çok rahatlayacaktı ama bazı noktalarda hızdan önce ram de dar boğaz yaşıyorum

512 mb vram li gtx660m varmi ki ilk defa duydum ben yok dıye bılıyorum ve ramı arttırmak sıze bır kazanc saglamıyacaktır bunu unutmayın.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.