Şimdi Ara

GTX 660 VS HD 7850 (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
112
Cevap
0
Favori
11.880
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • şakamı bu hem stabilite fps şovu olrak hem performans olrak gtx 660 2 sine tokatlar ben birebir test ettim neyin kafasındasınız ati de her zman genel birfps kaybı sorunu var bf3 de bomba patlar 10 fps birden düşer nvidia yoluna kayıp sız devam eder

bf3 max payne3 cryssi 3 test eden biri olarak söüyorum 7850 ve 7870 gereksiz birkart gtx 660 gayet stabil ve kararı bu benim test ettğim sonuçlardı

bide kanıtlanmış testi

http://www.techpowerup.com/reviews/Zotac/GeForce_GTX_660/1.html
  • Arkadaslar benim de bir sorum var. Ben gtx 660 alma taraftariyim fakat anakartimda pci-e 3.0 yok. Bugun vatan bilgisayara gittim adam bana pci-e 3.0 sordu yok dedim. o zaman 7850 al gtx 660 onu kullaniyor dedi. alip eve geldim baktigimda 7850 nin de pci-e 3.0 kullandigini gordum. Ben kandirilmis miyim ? pci-e 2.0 girisnde hangisinin performansi daha iyidir ? Lutfen acil cevaplayin ona gore haftasonu indirimleri bitmeden değistirecegim. Simdiden tesekkurler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: #senator#

Arkadaslar benim de bir sorum var. Ben gtx 660 alma taraftariyim fakat anakartimda pci-e 3.0 yok. Bugun vatan bilgisayara gittim adam bana pci-e 3.0 sordu yok dedim. o zaman 7850 al gtx 660 onu kullaniyor dedi. alip eve geldim baktigimda 7850 nin de pci-e 3.0 kullandigini gordum. Ben kandirilmis miyim ? pci-e 2.0 girisnde hangisinin performansi daha iyidir ? Lutfen acil cevaplayin ona gore haftasonu indirimleri bitmeden değistirecegim. Simdiden tesekkurler.

bu vatan elemanlarını alıp yapmak gerekiyor. bu kaçıncı şikayet. o kadar cahil insanları neden çalıştırırlar anlamam. başka işsiz mi yok. Adam resmen saçmalamış dostum. gtx660'ı alıp gönül rahatlığıyla kullanabilirdin. pci 2 ile 3 arasında fark yok. testlerde vardı. kartlar aynı fps'yi alıyorlar. gidip değiştir hemen kartını. hatta gerekirse sana bunu söyleyen elemanı şikayet et.

• quote:

Arkadaslar benim de bir sorum var. Ben gtx 660 alma taraftariyim fakat anakartimda pci-e 3.0 yok. Bugun vatan bilgisayara gittim adam bana pci-e 3.0 sordu yok dedim. o zaman 7850 al gtx 660 onu kullaniyor dedi. alip eve geldim baktigimda 7850 nin de pci-e 3.0 kullandigini gordum. Ben kandirilmis miyim ? pci-e 2.0 girisnde hangisinin performansi daha iyidir ? Lutfen acil cevaplayin ona gore haftasonu indirimleri bitmeden değistirecegim. Simdiden tesekkurler.

Sinirliydim baya güldürdün

Hangi modeli aldın neden bilmiyorum ama pcs+ ucuzlamış baya bununla değiştir derim

http://www.vatanbilgisayar.com/Ekran%20Kart%C4%B1/powercolor-ax7870-2gbd5-2dhpp-hd7870-pcs+-gddr5-2gb-256bit-amd-radeon-dx111-ekran-karti/productdetails.aspx?I_ID=62587

• quote:

Orijinalden alıntı: Fire.Sword

quote:

bu vatan elemanlarını alıp yapmak gerekiyor. bu kaçıncı şikayet. o kadar cahil insanları neden çalıştırırlar anlamam. başka işsiz mi yok. Adam resmen saçmalamış dostum. gtx660'ı alıp gönül rahatlığıyla kullanabilirdin. pci 2 ile 3 arasında fark yok. testlerde vardı. kartlar aynı fps'yi alıyorlar. gidip değiştir hemen kartını. hatta gerekirse sana bunu söyleyen elemanı şikayet et.

Dostum çok teşekkür ederim. Çok içimi rahatlattın. İyi ki kutuyu acmamışım hemen değiştireceğim. Hem de nvidia nin metro last light hediyesi varmis physx le oynarim artik

• quote:

Orijinalden alıntı: okanbey1

quote:

Orijinalden alıntı: svideoz

quote:

Orijinalden alıntı: okanbey1

Tartışmayın beyler ben kararımı verdim.

GTX 660

güçlü gpu zayıf veriyolu 2gb ve üzeri bellek kullanan oyunlarda "fps yüksek ama takılmalar çokca oluyor" deme ihtimalinde yüksek hayırlı olsun

Takılmalar
    192 bit o kadarda az değil

128 bit hd 5770 ile bf3ü ultra 2x aa 16x af hbao 64 kişilik mp serverde oynadım ? {56 kişi fln vardi} hiçde takılmadı sadece oyun arada kastı 20 fpsye düştüğünde arada kastı ama genel olarak akıcı 40 fps aldım
    İşlemcimde amd athlon ıı x3 455 stok hız

vay arkadaş 5770 ne kartmış öyle bende boşuna 900p çözünürlükte mediumda multi bf3 oynuyorum

• abi onu bunu bırak butcenı biraz zorla atı radeon 7990 hepsini alır
  • on senedir aynı muhabbet amd driver sorunu falan filan senelerdir kullanıyorum yapmadığım şey kalmadı bana neden sorun olmuyor acaba kullanmayı bilmiyorlar hemen mok atıyorlar
  • Oyuna/benchmarka göre değişiyor hangisinin önde olduğu.

Catzilla benchmarkta GTX660lar genellikle HD7970 seviyelerine geliyor.

Firestrike benchte de HD7850ler GTX680 grafik puanına yaklaşıyor.

Sanırım 3dmark11 dengeli ama onda da CPU bağımlılığı işi bozuyor :P

Oyunlara bakarsanız fark anlaşılır düzeyde mi? Yani FPS sayacını görmeden.

HD7870 ikisini de yakalar(oc ile geçebilir de). GTX660ti de onu geçer. 7870XT de onu yakalar. GTX670 bunu geçer. HD7950 onu yakalar. GTX680 geçer, HD7970 yakalar, GTX770 geçer, r9-290 geçer, GTX780 geçer, r9-290x geçer, gtx780ti geçer, gtx780BMW geçer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tugrul_512bit -- 9 Ocak 2014; 17:54:45 >
  • Bu konu hala burda duruyor mu ben sistemi toplayalı 5 ay oldu aldığım kartta GTX 770 hortlatmayın konuyu artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mikuru Asahina -- 30 Ocak 2014; 12:01:17 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.