Şimdi Ara

gtx 660 ti şuan için mantıklı bir seçimmi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
133
Cevap
1
Favori
2.896
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben bir arkadaşa burdan 430 liraya 660ti aldım çok da memnun oldum. Benim kart gtx 580 buralarda 400 450 arasında giderken o kart ikinci elde en fazla 500 lira ve benim kartı furmark'da 10 fps geçiyor.

çok fark olmasa da 450 liraya ve aşağısına satan olursa o kartı almayı düşünebilirsin. 6 serisinin üretimi durdu bu arada onu söyliyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rindaman

ben bir arkadaşa burdan 430 liraya 660ti aldım çok da memnun oldum. Benim kart gtx 580 buralarda 400 450 arasında giderken o kart ikinci elde en fazla 500 lira ve benim kartı furmark'da 10 fps geçiyor.

çok fark olmasa da 450 liraya ve aşağısına satan olursa o kartı almayı düşünebilirsin. 6 serisinin üretimi durdu bu arada onu söyliyim.

yani 6 serisinden kolay kolay bulamayacakmıyız artık, vatana baktımda heryerde stokta,
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gamer-Z

quote:

Orijinalden alıntı: sigaram

ocz core x stream 500 watt psu, 12v kanalından 444w veriyor, işlemci amd fx 6300

Takmanızda sıkıntı olmaz ama bence yeni seri alın . R9 270 gibi

R270 yeni seri değildir. Yeniden isimlendirilme yapılmış eski bir karttır.

540 liraya alınır mı? Alınır. Bkz Eksen bilgisayar Asus r270
  • sadtneverdie kullanıcısına yanıt
    dx 11.2 destekli bir kart ama, 11.2 ile 11.1 arasında ne gibi fark var, oyunlarda performans birkaç fps mi
  • http://www.techpowerup.com/gpudb/364/geforce-gtx-660-ti.html

end of life

her yerde var da ti model yok.

en ucuz amp ise 500 lira asus

vatanda görünen kartlarda stok yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rindaman -- 2 Ocak 2014; 2:04:17 >
  • quote:

fiyatların düşmesi için mart'a kadar falan beklemelimiyim , yeni gtx 800 serisi çıkacak diye okumuştum

Acil değilse bence de bekle, dolar da bu uçuk seviyeden aşağı iner. Gtx760 da 550 lira seviyesine inebilir yeni seri çıktığı vakit.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bence 760 bak, mart'ı bekleme olayı bana mantıklı gelmedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wolftired

yukaridaki arkadas sizi yanlis bilgilendirmis !

660ti ile gtx 760 eşit kartlar olamaz

TESTLERE bakarsanizda gtx 760in surekli gtx 670 ile basbasa oldugunu,Ve bazi oyunlarda gtx 670i gecip gecildigini gorebilirsiniz

Yeni seri olusuda mukemmel...

Yakinda 660,660ti gibi kartlarda gtx 5xx serisi gibi 2.elde fiyatlari duser.Hep oyle oluyor forumumuzda maalesef.Fakat Benim gozumde değeri fazladir o ayri konu.

Ben gigabyte gtx 760 kullaniyorum.Vede memnunum kartimdan.Gunumuz oyunlarinin hepsini yuksek kalitede msaada akici fps degerlerinde tutmayi basariyorum

760, 660 Ti'dan hızlı, ama 670 ile denk değil.

670'te 1344 sp, 760'ta 1152sp var. 760'ın oc'li versiyonları def 670'i yakalayabilir veya def saat hızındaki avantajıyla farkı azaltabilir; ancak oc'de saat hızları eşit olacağı için, 1152-1344 farkı geçerli olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Castle Bravo -- 2 Ocak 2014; 3:43:33 >

• ama gtx 760 için 700tl çok fazla, ekran kartı + 8gb ram için ayırabileceğim 750-780tl civarı bütçem var, günümüz oyunlarını ultrada bazı ayarlardan kısarak, 2-3 sene sonraki oyunlarına high-medium arası oynamak istiyorum, işlemci amd fx 6300 anakart asus m5a97 le r2.0 kasa everest elite ec 338- kvk4, psu 500 watt ocz core x stream
  • quote:

ama gtx 760 için 700tl çok fazla, ekran kartı + 8gb ram için ayırabileceğim 750-780tl civarı bütçem var, günümüz oyunlarını ultrada bazı ayarlardan kısarak, 2-3 sene sonraki oyunlarına high-medium arası oynamak istiyorum, işlemci amd fx 6300 anakart asus m5a97 le r2.0 kasa everest elite ec 338- kvk4, psu 500 watt ocz core x stream

O dediginizi yapmak icin en az gtx 780 almalisiniz

• 2-3 sene sonra kim bilir neler görcez. Bi bakmışsın seneye dx12 gelir bizim kartlar külliyen yalan olur. Teknolojinin sağı solu belli olmuyor, hele ki GPU ların hiç mi hiç belli olmuyor. şu anda bir sene sonraya bile kimse garanti edemez. O yüzden teknolojide bu saatten sonra 3 sene sonrasına plan yapmayın derim. Fazla uçmadan orta halli bir kart işinizi görür. 660 ile şu anda dahil her oyunu ultra oynayamazsınız. Onun için 770 veya 780 gibi bir kart lazım. Ama 760 veya 660Ti sizi memnun edecektir.
  • quote:

dx 11.2 destekli bir kart ama, 11.2 ile 11.1 arasında ne gibi fark var, oyunlarda performans birkaç fps mi

Bir fark yok. Laf olsun diye var. AAA bu akrt dx11.2 diye alacak çok sazan olduğundan var.

Ayrıca şu ara kart alacaksan düzgün bir satıcıdan tertemiz 7870xt/660ti alabilirsin. Ben bundan sonra sıfır kart almayı düşünmüyorum. Garantili 1-2 aylık kartlar çok ucuza alınabiliyor.
  • Asus gtx 760
  • almisken asus gtx 760 alin 660 ti boost ile aralarinda cok buyuk farklar olmasa bile uzun sure sizi idare edecek bir karttir
  • Merhaba arkadaşlar, ben de bu aralar ekran kartı almayı düşünüyorum.
    gtx 660ti benim de kafama yatmıştı ama sizin de fikrinizi almak istiyorum.

İşlemcim, AMD Phenom II X6 BE 1090T

Hangi kartı önerirsiniz?
  • quote:

arkadaşlar oyun için gtx 660 ti mantıklı bir seçim mi ? günümüz ve 2-3 sene sonraki oyunları sıkıntısız yüksek ayarlarda oynatabilir mi, yoksa bütçeye göre biraz daha kasıp gtx 760 mı almak gerekir ?

sıfır alınmaz artık o kart.
    msi yada asus 2 cı elde 400-450 tl arası almaya bakınız.
  • toxic r9 270x aklımı çeldi, seçeceğim kart toxic r9 270x olur büyük ihtimal, oyunlarda gtx 660 ti ile arasında ortalama kaç fps fark olur ? birisi 2 ekran kartının testlerini bulabilirmi arkadaşlar
  • Gtx800 serisi çıkınca, gtx770'in fiyatı mart-nisan aylarında tahmini kaç tl civarında olur?

• 660 ti oyun açısından hertürlü daha iyi yani, ama ne bileyim herkez kasasında bir toxic görmek istiyor :)) şekil açısından, ayrıca şuan vatanda toxic r9 270x 694 tl, gtx 760 ise 722 tl, r9 270x e o parayı vermek yerine az birşey daha ekleyip gtx 760 almak daha mantıklı gibi, siz ne düşünüyorsunuz
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.