Şimdi Ara

GTX 660 Tİ Ekran Kartı hk.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
317
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar başlıkta da belirttiğim üzere, gtx 660 ti ekran kartı kardeşimin bilgisayarında bulunmaktadır. Sizce yenilememe gerek var mı ? Yoksa kendisini oyunlarda bir kaç yıl daha götürür mü? 780 Tİ ya da Titan alma gibi bir düşüncem var. Sizce değer mi? Yoksa bir kaç sene daha bu şekilde devam etmeli mi ?

Sistemin diğer bileşenleri
    Kingston 3k 240 gb SSD
    İ7 3770K 3,5 Ghz işlemci
    3 TB WD Sata HDD
    16 gb Kingston hyper-x 1600 Mhz ddr 3 ram

Şimdi yardımlarınız için teşekkür ederim. İyi forumlar.

• afsinedremitli kullanıcısına yanıt
    Hocam para varsa gtx780ti alınır ama bana sorarsan 20 nm nvidia 9xx serisi gelinceye kadar o ekran kartıyla idare edilir bence

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • gtx780 iyi bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: qaanx

Hocam para varsa gtx780ti alınır ama bana sorarsan 20 nm nvidia 9xx serisi gelinceye kadar o ekran kartıyla idare edilir bence

ne kadar süre daha oyunları rahat ve akıcı olarak ultra ayarlarda oynatır. BF4'de bazen fps 30-40 a iniyor, bazende 60-70 aralığında.
  • bf4'te sıkıntı var diye degistiriyorsan amd 290 da dusunebilirsin mantle olayini yaparsan faydasi olur ama bir oyun icin kart mi degistirecem idare ederim dersen 2015'te yeni seri kartlar cikacak hem amd hem nvidia yaz sonbahar gibi istersen onlari bekle.
    Hocam yani grafik patlaması olmazsa ultra deilde high ta takılırsın en kötü gibi.Yani pahalı bi ekran kartı alıosun en kötü 8xx serisini bekle derim ondan idare et anlamında söledim

• quote:

Orijinalden alıntı: qaanx

Hocam yani grafik patlaması olmazsa ultra deilde high ta takılırsın en kötü gibi.Yani pahalı bi ekran kartı alıosun en kötü 8xx serisini bekle derim ondan idare et anlamında söledim

anladım hocam. 8xx serisi de ilk zamanlar pahalı olacaktır. bir kaç daha üzerine beklemek gerekir herhalde. parası mühim değilde. bir kaç ay sonra fiyat ciddi düşerse sinirlerim bozuluyor.
    Hocam en kötü 780 ti nin fiyatları düşebilir pek zarar etmezsin gibi:)

• Hocam oyun için titan alınmaz bence 780 alınır ama 660 ti sizi 8xx serisine kadar idare edecektir. Hafif ayarları düşürüp daha yüksek fps alabilirsin o zamana kadar
  • gtx 780 alınır bencede
  • Millet 660ti'sini değiştireyimmi diye sorguluyor ben 1 ay önce aldığım PC'me 660ti aldım. Gayet de yeterli bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoDon'tStop

Millet 660ti'sini değiştireyimmi diye sorguluyor ben 1 ay önce aldığım PC'me 660ti aldım. Gayet de yeterli bence

• quote:

Millet 660ti'sini değiştireyimmi diye sorguluyor ben 1 ay önce aldığım PC'me 660ti aldım. Gayet de yeterli bence

Hocam yeni aldım derken ne kadar aldınız hangi marka ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: afsinedremitli

quote:

Hocam yeni aldım derken ne kadar aldınız hangi marka ?

Yaklaşık bir ay önce kampanyadaydı asus dc2 top 500'e aldım
  • Bf4 te 4xaa yı 2xaa yap sabit 60 da oynarsın bence şimdi gecme elindeki kart güçlü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CaSsErDoDo

Bf4 te 4xaa yı 2xaa yap sabit 60 da oynarsın bence şimdi gecme elindeki kart güçlü

evet ultradan high a geçtim fps 90 lara çıktı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.