Şimdi Ara

Gtx 580 çözünürlük sorunu

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
1
Cevap
0
Favori
74
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> Ekran kartı >> Gtx 580 çözünürlük sorunu
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    167 Mesaj
    Arkadaşlar msi gtx 580 lightning ekran kartım var . Msi z77 gd55 anakart ve i5 2500k ile kullanıyorum . Samsung s23b350 de monitörüm var . Geçenlerde kartı çıkarıp soğutucusunu falan söktüm macununu değiştirdim (her sene yaparım ) . Hdmidan bağladım fakat 1920x1080 çözünürlüğüne alınca ekran sapsarı oluyor . Çözünürlüğü düşürdüğümde sorun düzeliyor . Monitör sağlam başka sistemlerde denedim sorun yok kabloda sağlam . Format atıp elimdeki eski hd 5850 yi taktım ondada sorın yok yani anakart veya başka bir donanımda sorun olduğunu sanmıyorum çünkü bu kartı başka bir sisteme taktığımda yine aynı sorun oluşuyor . Eski driverları kurdum , yazılımsal olarak hemen hemen herşeyi denedim fakat çözemedim . Kartı çöpe atmanın vakti geldi mi yoksa önerebileceğiniz birkaç çözüm var mıdır ? Çok fazla oyun oynamıyorum eski ama güçlü bir kart yerine benzer performansta ikinci el veya 0 olarak ne alabilirim ? Şimdiden teşekkürler ...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

|
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Mobilya Takımları
Bey Azura
192.168.1.1
SEO
Media Sözlük
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,109
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.